Jump to content

manau privers susimastyt


runkelis

Recommended Posts

man pirmasis siužetas, tai labai baisiai pasirodė. Beveik kaip tikrovėj, ne per TV pamačius.

nu jo cia irgi rimti tokie... sukrecia makaule... :)

neblogi tokie vaizdai, per perejas pas mus tai reikia atsargiai vaiksciot, paciam kai tenka eiti tai nepasitikiu kad nepervaziuos :)

o ir atveji zinau kai kaimynes mergaitei pervaziavo studente per pereja kojas, sake kad negalvojo kad ten pereja, gerai kad laimingai baiges, niekas jai neluzo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoreciau tokiu vaizdu relybei matyti per dauk man ziauru cia viskas :icon-confused: o del policijos pritariu nekarta buvo kad nepraleido kaip su vaiku ejom.nors viena karta polcije nustebino ir mane buvo vasarine liutis smarkei lijo o mums su vaiku nemazai dar reikejo pareiti iki namu tai sustojo ir paveze namo buvau malonei nustebinta :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmą siužetą peržiūrėjau, kitų ir neprireikė...Atgimė prieš 20 metų matyti vaizdai, kai lavoninėj teko atpažint savo brolį po avarijos...būčiau niekaip neatpažinęs, tik prieš savaitę buvo įsidėjęs auksinį dantį, tai teko patikėt, kad ten gali būt jis...Patikėkit, tas vaizdas atminty lyg šiol. Galvokit ką darot, ypač jaunimas. Šustrumas tikrai ne gazo pedalio paspaudime. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...