Jump to content

paruosimas ziemai


Recommended Posts

manyciau jei nera isjungejo,tai masini laida reiketu nuimt,bet nebutina jei nepajungta kokiu laikrodziu ar ko nors kas galetu naudoti energija,nors ir laidai man atrodo paima kazkiek energijos man taip vaidenasi.jei ziema nevazineji tai reiktu akuma pakrauti nors syki i pora menesiu :icon-exclaim:
paskaitykit akumo instrukcija vartojimo ir nekils tokiu klausimų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manyciau jei nera isjungejo,tai masini laida reiketu nuimt,bet nebutina jei nepajungta kokiu laikrodziu ar ko nors kas galetu naudoti energija,nors ir laidai man atrodo paima kazkiek energijos man taip vaidenasi.jei ziema nevazineji tai reiktu akuma pakrauti nors syki i pora menesiu :icon-exclaim:
paskaitykit akumo instrukcija vartojimo ir nekils tokiu klausimų.

instrukcijos viena patirtis kita :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ziema nevazinejam su traktoriais, arba labai retai, tai akumuliatorius isnesam i kambary :)

nesamone gryna,akumas turi but vesiai bet pakrautas,pas mane ruskyj jonex akumai atlaike 8m,ne karto nenesiai ju siltai,bet ziema syki i 1,5men. pakraudavau per diena(kiti sako kad jonex paskutinis šū...,bet nezinau man laike)audes akumas atlaike ir apie 8m tiesa ten jis buvo 75 ar74ah 5cilindru mataras ,tiesa,su tuo akumu ja ir pirkau :icon-exclaim::eusa-think::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes tai John Deere traktoriaus akumuliatoriaus nelietėm nuo pat pirkimo (keli metai atgal). Prastovi per žiemą, nieko neatjungiam, nekraunam, viskas tvarkoj. Aišku per pačią žiemą su juo nevažinėjam. Dėl kitų traktorių nekomentuosiu, nes ten visko būna ir tiksliai labai nežinau, ką tikrai žinau, tą ir rašau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes tai John Deere traktoriaus akumuliatoriaus nelietėm nuo pat pirkimo (keli metai atgal). Prastovi per žiemą, nieko neatjungiam, nekraunam, viskas tvarkoj. Aišku per pačią žiemą su juo nevažinėjam. Dėl kitų traktorių nekomentuosiu, nes ten visko būna ir tiksliai labai nežinau, ką tikrai žinau, tą ir rašau :)

faktas tas kad jei akumas ikrautas jis neuzsals ir jam nieko nepasidarys, kitu atveju kila problemos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...