Jump to content

ROMANOVU aviu auginimas...


sigas

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

seriu sienainiu, nera jokiu problemu, eda net labai..tik nepamirskite, kad ji galima serti tik 1 men po atsivedimo ir geriau neduoti pries eriavimasi. Cia rasau tik taika pats perskaiciau forume, tikslaus atsakymo , kodel neturiu..bet as taip ir dariau, tai mano avytes kol kas netrui jokiu problemu, kerta tau antra ritiny!! :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seriu sienainiu, nera jokiu problemu, eda net labai..tik nepamirskite, kad ji galima serti tik 1 men po atsivedimo ir geriau neduoti pries eriavimasi. Cia rasau tik taika pats perskaiciau forume, tikslaus atsakymo , kodel neturiu..bet as taip ir dariau, tai mano avytes kol kas netrui jokiu problemu, kerta tau antra ritiny!! :))
idomu kodel nuolat negalima sert sienainiu. gal pienas pasikeicia nuo jo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes jau susereme 16ritiniu sienainio ,duodame visoms kiek joms telpa.negalima duoti siloso ,o sienainio kiek nori,juk sienainis tai tas pats sienas,gal tik vos dregnesnis.

teisingai Rūta pastebėjo apie šienainį.Aš jau septynis metus šeriu juo.Duodu kiek jos nori .Ir eriojasi ir augina.viskas ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

But labai ydomu suzinot kiek jusu 3men avukai sveria. As auginu pirmus metu pirma vada tai mano mazesni. Dar klausimas kuom seriat? As duodu sieno tris kar i diena ryte pridedu grudu o vakare pridedu ir puse kibiro tarkuotu bulviu ant triju avuku. Gal per mazai duodu pasidalinkit patirtimi kaip tinkamai maitinti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes tryju menesiu avinukus atskiriame nuo mamu,pradedame intencyviau serti. duodame atola,vakare stambesni siena arba sienaini,i diena vienam avinukui ar aveliai pagal amziu grudu 400g.ryte po 200 ir vakare 200. ryte avizos,vakare maltu mieziu,kukuruzu ,linu semenu isspaudu,c ielu avizu misinys i kuri dedu vitaminu ir mineralu.kai buna prie avies atskiruose garduose,tai gauna tarkuotu morku ir runkeliu,dabar jau darzoviu neturiu.as kazkaip pries bulves nusistaciusi,man atrodo kad jas sunkiai virskina ir niekad neduodu,bet cia tik mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

esam naujokai avių auginime, laikom jau antrus metus, pernai rugpjūti visas avis nukirpome, o rudenį nebekirpom. šį pavasarį nutarėm anksčiau nukirpti nes jau buvo labai baisios po žiemos.ir nieko nesigavo vilna labai susivėlusi, elektrinės žirklės su naujais peiliukais nekirpo, tada nutarėm su paprastom avių žirklėmis, taip pat nieko nesigavo.gal kas susidurėte su tokia problėma? :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esam naujokai avių auginime, laikom jau antrus metus, pernai rugpjūti visas avis nukirpome, o rudenį nebekirpom. šį pavasarį nutarėm anksčiau nukirpti nes jau buvo labai baisios po žiemos.ir nieko nesigavo vilna labai susivėlusi, elektrinės žirklės su naujais peiliukais nekirpo, tada nutarėm su paprastom avių žirklėmis, taip pat nieko nesigavo.gal kas susidurėte su tokia problėma? :icon-question:

kirpkite kuo arčiau odos ir pavyks, jei neįsikiš avių žirklės, manikiūrinės žirklutės tikrai lįs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...