Jump to content

Sandelys technikai, grudams


profilex

Recommended Posts

prieš 37 minutes , dzipas pranešimas:

Viskas liuks ir is nuotraukos ir naturoj, tikrai isipaiso - nes visa sodyba suderinta, bent jau mano akimis, kiek teko matyti pravaziuojant. Kitas klausimas man asmeniskai nepatinka apvalus, o del skonio sakiau nesigincijama. Didelis pliusas kad nepataupe tevukas ir skarda paemet spalvota o ne alumcinka.

Dabar gal statyčiau stačiasienį. Kažkaip buvau įsitikinęs kad apvalus pigesnis gausis, bet turbūt nekažką sutaupiau... na bet nesigailiu. Del tevuko tai perlenkei truputį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 897
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

prieš 22 minutes , tadasg pranešimas:

o patys statėte tą tentinį angarą ar pati firma statė? Jei firma, tai už tuos pačius pinigus ką skelbiasi ar papildomai reikėjo susimokėti? 

Už tuos pačius pastatė. Jei gerai pamenu, tai ir atvežė už tuos pačius. Montavimui tereikėjo 2 dienų ir frontalinio su kaušu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, 

Planuojamas statyti stačiakampis angaras ~ 1000kv. Gal kas rekomenduotų tikrai gera firmą, kuri tuom užsiima? Bei pasidalintu mintim į ką atkreipti dėmesį, kad išvengti problemų? Pvz. pastato aukštis, durys, vidaus sienelė  grūdams , betonavimas, stogo šlaitas, lietaus sistemos. Bei planuojama sandėlį pastatyti valomąja ( viduj ar šalia sandėlkio), būtų įdomu sužinot, kaip su grūdų išpylimu, duobe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Tom. pranešimas:

Sveiki, 

Planuojamas statyti stačiakampis angaras ~ 1000kv. Gal kas rekomenduotų tikrai gera firmą, kuri tuom užsiima? Bei pasidalintu mintim į ką atkreipti dėmesį, kad išvengti problemų? Pvz. pastato aukštis, durys, vidaus sienelė  grūdams , betonavimas, stogo šlaitas, lietaus sistemos. Bei planuojama sandėlį pastatyti valomąja ( viduj ar šalia sandėlkio), būtų įdomu sužinot, kaip su grūdų išpylimu, duobe.

stačiakampis ar stačiasienis? Man apvalų state PROFILEX. Nusiskundimų neturiu. Jie stato visokius.

žiurint kam tas aukštis reikalingas. Jei versi iš puspriekabių per gala grudus jame tai apie 7 metrai pageidautina. Vidaus sieneles auk6tis pas mane 2 metrai. Jei grudus krausi, stumdysi su traktorium tai pilnai pakanka, jei su teleskopu gali būt ir aukščiau bet tadųa reikia atkreipt dėmesį į spaudimą(kad sienos neišstumtų. pas mane sienelė ir MDP. Mačiau kas iš perdangos plokčių pasidarę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-12-15 at 15:21, Zilvis55 pranešimas:

stačiakampis ar stačiasienis? Man apvalų state PROFILEX. Nusiskundimų neturiu. Jie stato visokius.

žiurint kam tas aukštis reikalingas. Jei versi iš puspriekabių per gala grudus jame tai apie 7 metrai pageidautina. Vidaus sieneles auk6tis pas mane 2 metrai. Jei grudus krausi, stumdysi su traktorium tai pilnai pakanka, jei su teleskopu gali būt ir aukščiau bet tadųa reikia atkreipt dėmesį į spaudimą(kad sienos neišstumtų. pas mane sienelė ir MDP. Mačiau kas iš perdangos plokčių pasidarę.

Stačiasienis . Tai va,va pas mane visos puspriekabės, tai ir noriu susižiūrėt, kad nebūtų problemų su išpylimu.  O kaip su išlieta sienele, ar nebūna prikibę(suplėkę grūdai)? Firma broku nepridarė? ar viskas tvarkingai? savo įranga turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-12-17 at 19:15, Tom. pranešimas:

Stačiasienis . Tai va,va pas mane visos puspriekabės, tai ir noriu susižiūrėt, kad nebūtų problemų su išpylimu.  O kaip su išlieta sienele, ar nebūna prikibę(suplėkę grūdai)? Firma broku nepridarė? ar viskas tvarkingai? savo įranga turi?

Broku nera. Iranga turi. Sienele pats is medžio drožlių plokščių dariau - du metus laiko jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-12-15 at 13:19, Tom. pranešimas:

Sveiki, 

Planuojamas statyti stačiakampis angaras ~ 1000kv. Gal kas rekomenduotų tikrai gera firmą, kuri tuom užsiima? Bei pasidalintu mintim į ką atkreipti dėmesį, kad išvengti problemų? Pvz. pastato aukštis, durys, vidaus sienelė  grūdams , betonavimas, stogo šlaitas, lietaus sistemos. Bei planuojama sandėlį pastatyti valomąja ( viduj ar šalia sandėlkio), būtų įdomu sužinot, kaip su grūdų išpylimu, duobe.

Rekomenduoju  +370 (601) 49698, Konstrukta, tik gali būti sunku prisiprašyti.+370 (601) 49698

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2018-01-14 at 21:21, Bilobil pranešimas:

Gal kam state Western fabrication angara? ar gerai atlieka darbus?

Teko montuoti skardas ant jų angaro, jie tik konstrukciją sumontuoja ir viskas. Viskas kaip ir neblogai, nepatiko kad virinimo vietos užteptos silikonu, o atrodo kaip roboto suvirinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
On 2/23/2018 at 14:02, Juozukas pranešimas:

Gal kas daret geologonius tyrimus grunto pamatam? Kiek tas reikalas kainuoja, pastato dydis apie 400m2? Kiek laiko uztrunta tyrimai? Nesinori ju isvis daryt, grezt kokius 3m ir laikis tie poliai, bet galvoju ar su pridavimu nebus problemu, kaip nebus tyrimu popieriaus?

Šiai dienai problemų su pridavimu nebus. Problemų gali kilti projektavime ir po to pastato eksploatavime. Tokiam objektui užtektų 2 gręžinių. Gręžinio kainą pasakys geologai. Aš orientacijai priimu ~300€ už gręžinį. Žinoma, jei ši informacija dar aktuali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, andrewg pranešimas:

Šiai dienai problemų su pridavimu nebus. Problemų gali kilti projektavime ir po to pastato eksploatavime. Tokiam objektui užtektų 2 gręžinių. Gręžinio kainą pasakys geologai. Aš orientacijai priimu ~300€ už gręžinį. Žinoma, jei ši informacija dar aktuali.

Pasidariau tyrimus uzvakar. Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On ‎2017‎.‎12‎.‎15 at 15:21, Zilvis55 pranešimas:

stačiakampis ar stačiasienis? Man apvalų state PROFILEX. Nusiskundimų neturiu. Jie stato visokius.

žiurint kam tas aukštis reikalingas. Jei versi iš puspriekabių per gala grudus jame tai apie 7 metrai pageidautina. Vidaus sieneles auk6tis pas mane 2 metrai. Jei grudus krausi, stumdysi su traktorium tai pilnai pakanka, jei su teleskopu gali būt ir aukščiau bet tadųa reikia atkreipt dėmesį į spaudimą(kad sienos neišstumtų. pas mane sienelė ir MDP. Mačiau kas iš perdangos plokčių pasidarę.

O man profilex niekaip nesuskaiciuoja, nusibodo jau skambinti... kas siuo metu dar geru atsiliepimu apie kitus turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...