Jump to content

Sandelys technikai, grudams


profilex

Recommended Posts

Sveiki, planuoju stačiasienį angarą matmenų iki 15x25 šalto tipo ūkio reikmėms. Gal kas esate statęsi pastaraisiais metais? Į kuriuos gamintojus/statytojus verta kreiptis, kurie būtų optimaliausi? Kokį aukštį šoninės sienos renkatės? 

state arkini angara Profilex firma, bet stato jie visokius. Nusiskundimu neturiu. Kaip kiti stato nezinau.

 

O sienos aukstis tai jau pagal tamstos poreikius ir konstrukciju (remu) ypatybes. minimum 4 metrai, max..........

Man asmeniskai 7 metro viduj mazdaug reik (isversti grudu priekabai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 897
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

state arkini angara Profilex firma, bet stato jie visokius. Nusiskundimu neturiu. Kaip kiti stato nezinau.

Kokiu matmenu statei? Kiek mokejai? Ir kas ieejo i kaina? Kodel sia firma pasirinkai?

18x33. pas mane siek tiek idomesnis variantas nes dveji vartai (vieni is galo, kiti is sono), platesni nei standartiskai pamatai, spalvota skarda, antikondensacine prilydoma plevele is apacios, skardiniai zetai. zodziu kaina pagal poreikius ir galimybes bei norus labai svyruoja.

 

 

Pas mane virsijo 100 euru uz 1kv metra grindu tikrai (iskaitatnt viska, darbus medziagas, projektavima, gaisrine signalizacija), bet taupant galima ir sutilpt.

 

dar cia neiskaiciuoju paciu grindu (betonavimo darbu su medziagomis) kas papildomai apie 18 euru uz kvadrata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18x33. pas mane siek tiek idomesnis variantas nes dveji vartai (vieni is galo, kiti is sono), platesni nei standartiskai pamatai, spalvota skarda, antikondensacine prilydoma plevele is apacios, skardiniai zetai. zodziu kaina pagal poreikius ir galimybes bei norus labai svyruoja.

 

 

Pas mane virsijo 100 euru uz 1kv metra grindu tikrai (iskaitatnt viska, darbus medziagas, projektavima, gaisrine signalizacija), bet taupant galima ir sutilpt.

 

dar cia neiskaiciuoju paciu grindu (betonavimo darbu su medziagomis) kas papildomai apie 18 euru uz kvadrata.

Čia pamatai įskaičiuoti? Kokie jie? Aikštelės parengimas (augalinio sluoksnio nuskutimas, smėlio/skaldos užpilimas)? Gal nesunku būtų foto įkelti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18x33. pas mane siek tiek idomesnis variantas nes dveji vartai (vieni is galo, kiti is sono), platesni nei standartiskai pamatai, spalvota skarda, antikondensacine prilydoma plevele is apacios, skardiniai zetai. zodziu kaina pagal poreikius ir galimybes bei norus labai svyruoja.

 

 

Pas mane virsijo 100 euru uz 1kv metra grindu tikrai (iskaitatnt viska, darbus medziagas, projektavima, gaisrine signalizacija), bet taupant galima ir sutilpt.

 

dar cia neiskaiciuoju paciu grindu (betonavimo darbu su medziagomis) kas papildomai apie 18 euru uz kvadrata.

Iš ko pirkai skardą su antikondensacine ir ar per visą plotą prilydita?Kiek kainavo,jei ne paslaptis?Kaip dabar viskas ten atrodo,kai oro skirtumai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia pamatai įskaičiuoti? Kokie jie? Aikštelės parengimas (augalinio sluoksnio nuskutimas, smėlio/skaldos užpilimas)?

pamatai iskaiciuoti. Greztiniai. Poto sujungti tarp poliu. Aiksteles parengimas buvo mano darbas. Nzn ar del oro salygo ar del tos pleveles per pora metu ne laso kondencato nenukrito ant grindu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galima dar koki štuka užmesti ant smulkmenų juodžemio nustūmimo ir projekto, ai dar kainavo sklypo nupirkimas ir seno pastato nugriovimas, o daugiau nuo, noro turėti angarą iki rakto kišeneje, jei kam kyla klaustuku galiu asmeniškai išvardinti kas kiek kainavo

Tai jei dar ir su grindimis ir state firma, o ne pats, tai manau  kaina uz kvadratini metra labai maza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu is lauko liko skarda iki zemes ir is vidaus buvo sumazinatas plotas po puse metro. Ar ne geriau ir pigiau butu buve pamata kelti aukstyn ir ant jo tvirtinti konstrukcijas?

nesupratau tavo mastimo apie koki 0,5m kalbi, taigi mano blokeliai muriti yra ant pamato, tarp kolonu

USB plokste nerimtai atrodo, su kausu stumiant iskart isverti ta siena, kiek reikia jei atramu prideti tarp kolonu, o cia rimta siena su armaturom vertikaliai ir horizantaliai,

post-4613-0-25639100-1480951120_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...