Jump to content

Problemos su grikiais


Entonis

Recommended Posts

  • Atsakymai 77
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Grikius perka UAB "Galinta ir partneriai" UAB " Valdinta" Telefonų dabar nežinau, bet galima rasti informacijoj. O šiaip pasėjus gegužės mėn tai nesiskaito,kad per vėlai sėjama. Jie dabar dar tik žydėt pradeda, kuliama rugsėjo pabaigoj.

O dėl lubinų tai labai prastai, viskas išdžiūvo, kiek neišdžiūvo tai išbyrės, nes jau laikas kulti - ankštys šaudo. Gal po 0,5 t/ha bus. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O dėl lubinų tai labai prastai, viskas išdžiūvo, kiek neišdžiūvo tai išbyrės, nes jau laikas kulti - ankštys šaudo. Gal po 0,5 t/ha bus. :(

O aš nusprendžiau, kad lubinų šias metais visai nereikės kulti sakiau nušienausiu kas ten beliko ir aparsiu ekologiniame ūkyje, vienos piktžolės, chemizuotam gal 0,4 t /ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grikius perka UAB "Galinta ir partneriai" UAB " Valdinta" Telefonų dabar nežinau, bet galima rasti informacijoj. O šiaip pasėjus gegužės mėn tai nesiskaito,kad per vėlai sėjama. Jie dabar dar tik žydėt pradeda, kuliama rugsėjo pabaigoj.

O dėl lubinų tai labai prastai, viskas išdžiūvo, kiek neišdžiūvo tai išbyrės, nes jau laikas kulti - ankštys šaudo. Gal po 0,5 t/ha bus. :(

Labai ačiū už informacija, padejote :icon-wink: Susiradau telf. Nr., susiskambinau, deja grikus pradės supirkinėti tik mėnesio pabaigoje, o man jau dabar reikia aruodus susitvarkyti :icon-evil: ... Ir dėl kainos dar nelabai aišku, prognozuoja, kad bus 6XX Lt :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Nu jo dar labai anksti, pas mane dar tebera zali grudeliai, siais metais biski pavelai pasejau, taij dar ne negalvoju apie kulima. O beje norejau paklaust ar kas auginat lubinus? kada mazdaug zadat kult ? kaip derlius nusimato ?:)

hallo, apie lubinus !

esu pasejas 1.5 ha pabandymui. Praeita savaitgali ryzausi kulti. nes ankstys pradejo saudyti. derlius visai pagirtinas :) 1.8 t is viso ploto.

tik va klausimas? kaip apdorot chemikalais laukus, kad piktzoliu nebutu, nes naujai sejai palnuoju 15 ha atseiketi?

laukiu patarimo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo as irgi sita galvojau, bet siap jauciu jie nekaip uz tuos lubinus moketu nes gi pupos pigesnes ir nelabai ten supirkines jei brangiau nei pupos...Kur pirkau is to zmogaus lubinus jis ten normaliai uzsiima lubinais tai sake jis veza kazkur i radviliski atrodo bet as kaip pabandymui sejau tai man kazkur 10 tonu nelabai apsimoka ten vezt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Ne :D bet jau reiks bandyt, o jus pradejot pjaut? kaip derlius nusimato jei jau pjaunat?

da ne

swe, ar daug turi pasisejas grikiu ? kaip is prognozuoji derliu? ar purskei chemikalais ,kad grikiai vienodai pribrestu?

~65ha

derliaus neprognuozuoju :) sekla prisikult :D

chem nenaudojam ant grikiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...