Jump to content

Gyvulininkystės įranga


ricardaas

Recommended Posts

 na plotis yra apie  8.5 metro. tai apie 40 griovelis meslam ir tik 0,8 metro takas vaisciojimui tik iseina. galvociau bent koki transporteri gale griovio itaisius kad tik i lauka ismestu mesla, o iki jo sustumi su siupeliu, vis lengviau. gal kas turi kokiu foto kaip atrodo , kaip padaryti tie transporteriai  ukrainietiski?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki, reikia patarimo, naudoju plasmasine per puse perpjauta toninr backa girdymui, arteja salciai, ka galetumet patarti kad vanduo neuzsaltu joje? Tvartas ant gilaus kraiko nera didelis, 4 galvos, gali ieiti ir laisvai iseiti i lauka, galvojau apipusti su makrofleksu, bet kazi uzspaudus salciui reikia det pasildytoja koki, esat kas ka dare? Ar paprasciausiai pirkti sildoma girdykla?

 

prisipirkti guminių kamuoliukų,kad vandens paviršiuje laikytųsi.Visiškai rimtai.Teko matyti pas ūkininką būtent kubinė talpa ir kamuoliukai plūduriuoja.

 

 

Sveikas kolega Žemaiti ,pasiteisino šis būdas ?

Beje,toks klausimas,kaip užvalcuoja tuos plastikinius kraštus konteineriuose,kai perpjauna ? Kaip pvz. čia nuotraukose ?

post-52-0-17939300-1451507942_thumb.jpg

post-52-0-38657800-1451507950_thumb.jpg

post-52-0-30458700-1451507959_thumb.jpg

post-52-0-55505000-1451507969_thumb.jpg

post-52-0-09497100-1451507978_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tose nuotraukose.Klausymas ar ragais nenuneš to angaro?Tą kanistrą ,kai prišiks,kaip išvalyti?

Ukrainietiški transporteriai-tai tie patys nuo tarybinių laikų parduodami transporteriai.Tiems 25 cmgriovelyje tiktų.Kur įsigyti?Sunkiau vardinti,kur jais neprekiauja.Tik patarimas-mažajam transporteriui,tam loviui grandinę imk ne tą" naujesnio modelio",kur naudojamos žvaigždutės penkiakampės,o turinčios daugiau dantų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nedariau   :icon-mrgreen:  tiesio  ta backa palikau patalpoje bet pas mane yra šaltinis ant kalniuko ir iš senų laikų buvo iš jo atvestas šlangas į tvartą, tai tą šlangą ikišau į ta bačką ir vanduo atiteka samatioku ir visada šviežias yra ir cirkuliuoja tai va dabar pas mane buvo -14 ant vandens užsidėjo tik minimali ledo luobelė, patys gyvuliai su nosim gerdami prabadė.  o kalbant apie kraštus palikau aš tokius kokius nupjoviau, gyvuliams dar smagiau pasikaso pakakles:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki kolegos,ką manote apie ventiliacines užuolaidas fermoje ?

Mano tvarto brėžiniuose suprojektuota,kad tos užuolaidos prasidės tik 3 metrai nuo žemės... na pamatas+ rostverkas+ blokas ir tik tada užuolaidos... anga bus 1,1m aukščio(prasidės 2,95m nuo žemės ir tęsis iki 4,05m) ir bus 44,5m ilgio ir 2 tokios sienos,tai išeina anga iš viso 98m2.

Tai yra variantai 3:

1.dėti tas ventiliacines užuolaidas

2. kalti lenteles su 2,5cm plyšiais

3. dėti langus pavyzdžiui iš kanalinio polikarbonato

 

1.Tos užuolaidos brangokos-viena firma prašo 7 900 € +pvm.Na sako,kad pas juos aliuminiai profiliai geri,geras tentas,nerūdijančio plieno ratukai.

3. jei kanalinį polikarbonatą dėti-bus gal dar brangiau,nei užuolaidos ?

 

Kokį variantą pasirinktumėt jūs ?

post-52-0-67186500-1453575727_thumb.jpg

post-52-0-92442800-1453575734_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

   Lenteles mano nuomone reiktų visiškai atmesti, kadangi vasarą per mažai gali patekti oro, o žiemą per daug. Užuolaidos iš plėvelės (tento) yra gana teplios. Aš pats pasirinkau taip vadinamas užuolaidas sudarytas iš polikarbonatinių lakštų (2017m. įsirengsiu), kurias taip pat galima pakelti ir nuleisti. Pliusai yra tai, kad jie išlieka žymiai švaresni (pats mačiau fermą, kurioje buvo vienoje pusėje sudėtos vyniojamos užuolaidos, o kitoje pusėje polikarbonatiniai lakštai. Tai po 2m. eksploatacijos lakštai buvo kaip nauji, o užuolaidos patamsėjusios.) Taip pat polikarbonatiniai lakštai išsprendžią tokią problemą, jeigu pavyzdžiui fermos šone yra mociono durys po kuriomis negalima nuleisti užuolaidos, tai su polikarbonatiniais lakštais minėtoje vietoje būtų nenuleidžiamas lakštas, o toliau vėl nuleidžiami (nors valdymo mechanizmas būtų vienas visai sienai). Su polikarbonatiniais nuleidžiamais lakštais gaunasi brangiausiai, todėl rinktis pačiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

   Lenteles mano nuomone reiktų visiškai atmesti, kadangi vasarą per mažai gali patekti oro, o žiemą per daug. Užuolaidos iš plėvelės (tento) yra gana teplios. Aš pats pasirinkau taip vadinamas užuolaidas sudarytas iš polikarbonatinių lakštų (2017m. įsirengsiu), kurias taip pat galima pakelti ir nuleisti. Pliusai yra tai, kad jie išlieka žymiai švaresni (pats mačiau fermą, kurioje buvo vienoje pusėje sudėtos vyniojamos užuolaidos, o kitoje pusėje polikarbonatiniai lakštai. Tai po 2m. eksploatacijos lakštai buvo kaip nauji, o užuolaidos patamsėjusios.) Taip pat polikarbonatiniai lakštai išsprendžią tokią problemą, jeigu pavyzdžiui fermos šone yra mociono durys po kuriomis negalima nuleisti užuolaidos, tai su polikarbonatiniais lakštais minėtoje vietoje būtų nenuleidžiamas lakštas, o toliau vėl nuleidžiami (nors valdymo mechanizmas būtų vienas visai sienai). Su polikarbonatiniais nuleidžiamais lakštais gaunasi brangiausiai, todėl rinktis pačiam.

 

Sveikas,gal įmestum nuorodą,kaip atrodo tos nuleidžiamos polikarbonato lakštų užuolaidos ? Kokia apytikslė 1m2 kaina ? Iš kur planuoji pirkti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Polikarbonatinių užuolaidų kaina didesnė apie 5-20%. Kažkada domėjausi Lytagroje, Biržų žemtiekime, Agromerz. Šiaip atskirai aš jų nepirksiu. Jos yra susumuotos fermos sąmatoje, kurią statysiu ir firmai mokėsiu jau už galutinį rezultatą.

 

 

https://www.facebook.com/794039697339012/photos/pb.794039697339012.-2207520000.1453643894./794052474004401/?type=3&theater

 

 

http://agromerz.lt/lt/fermu-iranga-ir-statyba/ventiliacijos-sistemos#

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki kolegos,ką manote apie ventiliacines užuolaidas fermoje ?

Mano tvarto brėžiniuose suprojektuota,kad tos užuolaidos prasidės tik 3 metrai nuo žemės... na pamatas+ rostverkas+ blokas ir tik tada užuolaidos... anga bus 1,1m aukščio(prasidės 2,95m nuo žemės ir tęsis iki 4,05m) ir bus 44,5m ilgio ir 2 tokios sienos,tai išeina anga iš viso 98m2.

Tai yra variantai 3:

1.dėti tas ventiliacines užuolaidas

2. kalti lenteles su 2,5cm plyšiais

3. dėti langus pavyzdžiui iš kanalinio polikarbonato

 

1.Tos užuolaidos brangokos-viena firma prašo 7 900 € +pvm.Na sako,kad pas juos aliuminiai profiliai geri,geras tentas,nerūdijančio plieno ratukai.

3. jei kanalinį polikarbonatą dėti-bus gal dar brangiau,nei užuolaidos ?

 

Kokį variantą pasirinktumėt jūs ?

Koks tvarto plotis ir aukštis? Kiek ir kokių gyvulių bus? Naujas tvartas ar rekonstrukcija?

Norint efektyvios ventiliacijos, reikia skaičiuoti oro apykaitos poreikį.

1.1m, mano galva, duos mažai oro ir šviesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...