Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Mano kaimynas aria su 115 fortera 4 korpusu vartomu,lenkisku plugu.ir mano toks pat.tik dar neatveze.

gal ir are tebunie,bet tu palygink sakiu juodzemius ir lygumas su kaisidoriu molynais ir kalnais, tai du dideli kontrastai, todel kas tinka viename ukije nereiskia kad tiks ir kitam,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kaimynas aria su 115 fortera 4 korpusu vartomu,lenkisku plugu.ir mano toks pat.tik dar neatveze.

gal ir are tebunie,bet tu palygink sakiu juodzemius ir lygumas su kaisidoriu molynais ir kalnais, tai du dideli kontrastai, todel kas tinka viename ukije nereiskia kad tiks ir kitam,

jeigu tik pakelia tai ir velka aisku yra viskam ribos bet pas mus bielkis 4x40 Anyksciuos tai nemanau kad pas tave kas baisiau ( pas mus beveik viskas kolkas plesimai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, as 2009m. pirkau forterra125, dabar ketinu pirkti 140, todel noriu suzinoti gal kas jau turi isigyje 140 forterra, bei galetu daugiau ka apie ji pasakyti. As savo ruostu galeciau papasakoti apie 125 , su kuriuo jau pradirbau apie 1500 h.

Jei 3 metus atidirbai su zetorium,ir vel galvoji pirkti zetoriu-reiskia pasiteisino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...