Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Suksis kuo puikiausiai juk tas darbinis ne ant elektros variklio sukasi

Kad suksis tai suprantu bet man reik kad svelniai viskas vyktu nes siemet purkštuva ir barstituva kabinsiu prie jo.

ir su barstytuvu dirbau ir su purkštuvu ir nieko nesulaužiau. Čia manau didesnė bėda tiems padargams, kuriems reikia daug jėgos išsukti. Plius ant kiekvieno kardano reiktų uždėti prabuksavimo movą, nes stabdo darbinį lygiai tai pat staigiai kaip ir paleidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galetu patarti koki vartoma 4 korpusu pluga prie forterros 125 butu galima pakabinti? Kad normaliai trauktu, gal kas aria su panasiu plugu? Kokie pastebejimai? Atsiliepimai?

Pasirinkimas platus, tau pačiam reikia apsispręsti kokį gamintoją pasirinkti. Dabar mes ariam su 4 korpusų kverneland'u, bet dabar laukiame agrolux'o.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo gan normalus plūgas tokiam traktoriui. Dėl kėlimo tai forterra nustebino. Dar nebuvau prikabinęs tokio padargo, kurio nepakeltų. Turim strėlę pagruščiko apie toną sverią, tai užkabinom dar t150 variklį kartu su dėže ir razdatke, kėlė nejausdamas, tik į kaušą svorio reikėjo įsidėti, nes pasmane tik frontalinis,o priekį svorių nėra. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galetu patarti koki vartoma 4 korpusu pluga prie forterros 125 butu galima pakabinti? Kad normaliai trauktu, gal kas aria su panasiu plugu? Kokie pastebejimai? Atsiliepimai?

Turiu kvernelandą 4 k. su kamparaižiais,užgriebis 40 cm.Ariu 8-9 km/val.greičiu.Dažniausiai be kaušo,nes priekio nekelia.Tik kai užkišu paskutinį korpusą,tai bando stot piestu.Modelis lygtai LX-160.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, studijavau šiandien ta instrukcija, tai supratau kad ijungt reik prie laisvu apsuku o darbinis turi pradet suktis nuo 1500 apsuku, tai kalausimas, jeigu tu apsuku nebus tai darbinis nesisuks ar kaip?

Nesuk sau galvos, man atrodo turetu but viskas normaliai ;) Jung prie laisvu apsuku ir viskas ten suksis ;) , na jei yra sioks toks musimas, tai gal yra tokia galimybe atkalibruot sankaba? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo ant nuotraukos tai labai masyvus atrodo, neaišku kaip natūroi, mano lemkeno svoris 1400kg tai problemu nebuna bet pora kartu buvau gerai užkišes su velena tai pirma traktoriaus priekis pakyla po to iškelia pluga(priekyje 700kg), manau kad tam overumui reik 6 cilindru traktoriuko.

O kodėl 6 cil. traktoriaus? Kad priekyje svorio daugiau būtų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koks uzgrebis kvernelando? su priesplugeis aret? As ir ziureciau i kvernelanda, fraugde arba overuma. Kaip traukia jums ta pluga? Uztenka galios? Kokiu mazdaug greiciu eina arti? Nekelia prekio? Gal zinot tikslu modeli kvernelando?

Plūgo užgriebis lygtais 40cm, ariame su kamporaižiais nes priešplūgiai nereikalingi. Pas mus yra forterra 11441 (110ag) tai traukia normaliai, žinoma molyje tenka įsijungti mažesnį bėgį. Greičio nežinau, nes nėra el. greičio matuoklio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo ant nuotraukos tai labai masyvus atrodo, neaišku kaip natūroi, mano lemkeno svoris 1400kg tai problemu nebuna bet pora kartu buvau gerai užkišes su velena tai pirma traktoriaus priekis pakyla po to iškelia pluga(priekyje 700kg), manau kad tam overumui reik 6 cilindru traktoriuko.

O kodėl 6 cil. traktoriaus? Kad priekyje svorio daugiau būtų?

Nu jo del svorio, nes kai pasižiuriu tai tu plugu ivairiu svoriu buna, man rodos ir tas overumas prie stambiuju, nors gal tik atrodo taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo gan normalus plūgas tokiam traktoriui. Dėl kėlimo tai forterra nustebino. Dar nebuvau prikabinęs tokio padargo, kurio nepakeltų. Turim strėlę pagruščiko apie toną sverią, tai užkabinom dar t150 variklį kartu su dėže ir razdatke, kėlė nejausdamas, tik į kaušą svorio reikėjo įsidėti, nes pasmane tik frontalinis,o priekį svorių nėra. :(

ignalinoi kažkuriam ukininkui,forterros tilto korpusa suplėšė.matyt ir bandė ka pakels :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskam yra savos ribos: Fendt 936 1,5t ant priekinės pakabos yra normalus svoris, o forterra ir perlūžti gali. Jei prikabina tokį padargą, kurį keliant pirma priekis keliasi,po to pusę kaimo ant kapoto pasodinus ir padargas pasikelia - tūri kažkas lūžti. Beje instrukcijoje aiškiai nurodytos apkrovos yra, nors manau, kad jos turėtų šiek tiek didesnės būti.

P.S. Pakraupau kiek buvusiam poste klaidų padariau per skubėjimą. :icon-redface::icon-redface::icon-redface: Dovanokit už neraštingumą. :icon-redface::icon-redface::icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano supratimu jisturėtų būti lengvesnis užkwernelanda, ne apsauga hidraulinė. Šiaip iš nuotraukos atstumas tarp korpusų didokas atrodo, tai ir ilgis turėtu nemažas būti, bet zetorius tikrai turėtų susitvarkyti. :eusa-think:

Svoris priklauso nuo plūgo modelio. Ką tik žiūrėjau Agrolux plūgų lankstinuke, tai maksimalus 4 korpusų plūgo svoris iki 1630kg, o kverneland iki 2000kg. Tačiau aš labiau linkęs link Agrolux'o, nes jo verstuvės pilnai sraigtinės. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nuojauta sako kad jus ruošetes didokus plugus zetoriui kabinti, patariu neskubekite ir gerai pasidomėkite kas ka gamina, nes plugu gamintoju yra daug, plugo gamintojas dažniausiai nurodo kiek aj reik konkrečiam modeliui.

Dabar apie darbinio veleno ijungima, šendien išbandžiau, prie laisvu apsuku(apie 700) velenas isijunge labai švelniai, tiksliau ijungus dar kokia sekunde net nesisuka o po to pradeda suktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot toki overum pluga sunkiai trauktu 125 Forterra?

traukti trauktu ir nesunkiai, nes toki pati Oweruma traukia ir su 115 forterra ir ariant priemolyje galima apie 7-8,5km/h greiti pasiekti apie 20-23cm gyliu ariant. Tik kitas dalykas su pakelimu jau tikrai problemos, tiksliau pakelt pakels, bet kiek laiko pakaba laikys neaisku. jau keliem aplink mane buvo ir slaunys nuluzusios, vienam ir rimciau, na bet ten be galvos vairuotojas, o tas cilindras kelimo greiciu dezej itaisytas, tai per duobes su 4korp pakabinamu vartomu plugu pavare, tai teko kelt kabina zemen, nes nulinko cilindro stokas (stumoklis)... bet du jie butu.

p.s. jei toki oweruma renkiesi gerai apziurek vartymo mechanizma, daznai tas kelmas jau pavarges buna, o gauti nauja sunku ir ne pigiai gali atsieit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesinori tiket apie sulinkusius štokus, man rodus čia kažkokia diversija, arba pletkai, forterros kelimo galia yra 5,6 ar 5,8 tonos, su tokio galingumo hidraulika pirmiausiai traktoriu be vargo piestu pastatytu, bet nemanau kad ten štokai nelaikytu, ir cilindrai forteroi yra du, vienas lauke kitas vidui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš ariu su Zetor 115, plūgas - kverneland EG 85 Vario. Arimo greitis apie 9 km/ h, arimo uzgriebis dazniausiai 2 metrai. Neįjungus hidraulio amortizacijos, tai per duobutes priekis žemes nesekia, o su amortizacija viskas ok ;). Smagu su plūgtu keliu važiuoti, nes jokio jojimo nebesijaucia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...