Jump to content

KVIEČIAME Į KRETUVOS AGROSERVISO LAUKO DIENĄ


Donatas

Recommended Posts

Aš gal ne į temą, bet man reik forumo vadybininkų pagalbos. :eusa-pray: Ar įmano išrašyt kokius tai raštus, kad ūkininkas dalyvavo kokiose tai lauko dienose? Ir ar iš viso tokie rašteliai rašomi. Spaudžia mano vieną JŪ su tom tobulinimosi valandom kad net slobna darosi. :eusa-shifty:

ypac geras variantas jei yra buves konsulatavimo tarnybos lauko dienose, tada iskart pazymejima padaro :) kad cia visus spaudzia... atlankiau pernai valandas pridaviau, siemet visus kursu 140valandu atsedejau, pridaviau pazymejimu kopijas, sende gaunu rasta kad per 30 dienu vel pateikti... ka cia reiskia??? ryt trbt vaziuosiu issiaiskint ko jie te nori... gavo daugiau nei reikia valandu o dar cia grasina kad parama atims... beje koks idomus pilkas JD reklaminej nuotraukoj? :eusa-clap: kur tokiu uzsisakyt galima :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gal ne į temą, bet man reik forumo vadybininkų pagalbos. :eusa-pray: Ar įmano išrašyt kokius tai raštus, kad ūkininkas dalyvavo kokiose tai lauko dienose? Ir ar iš viso tokie rašteliai rašomi. Spaudžia mano vieną JŪ su tom tobulinimosi valandom kad net slobna darosi. :eusa-shifty:

ypac geras variantas jei yra buves konsulatavimo tarnybos lauko dienose, tada iskart pazymejima padaro :) kad cia visus spaudzia... atlankiau pernai valandas pridaviau, siemet visus kursu 140valandu atsedejau, pridaviau pazymejimu kopijas, sende gaunu rasta kad per 30 dienu vel pateikti... ka cia reiskia??? ryt trbt vaziuosiu issiaiskint ko jie te nori... gavo daugiau nei reikia valandu o dar cia grasina kad parama atims... beje koks idomus pilkas JD reklaminej nuotraukoj? :eusa-clap: kur tokiu uzsisakyt galima :lol:

Spalvą gali kokią tik nori užsisakyti.Tik yra problema.Jei užsimanysi vieno tokio egzemplioriaus,kaina tikrai kosminė pasirodys. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gal ne į temą, bet man reik forumo vadybininkų pagalbos. :eusa-pray: Ar įmano išrašyt kokius tai raštus, kad ūkininkas dalyvavo kokiose tai lauko dienose? Ir ar iš viso tokie rašteliai rašomi. Spaudžia mano vieną JŪ su tom tobulinimosi valandom kad net slobna darosi. :eusa-shifty:

sende buvau nma, pasirodo kad kazkoks p... ministras kazkoki rasta sukure, ir tobulinimosi valandas reikia rinkti nuo PARAISKOS PATEIKIMO dienos, nesvarbu kad NMA ten metus tikrino ir as nezinojau kad ar parama gausiu ir man tu kursu reikes, pasirodo turejau juos lankyti... :angry-cussingblack: gal kas nors renget lauko diena nuo 2007 10- 2008 10? man valandeliu reiktu, kiek pavyko suzinoti raso tuos rastus litagra ir dojus... gal ir dotpro? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gal ne į temą, bet man reik forumo vadybininkų pagalbos. :eusa-pray: Ar įmano išrašyt kokius tai raštus, kad ūkininkas dalyvavo kokiose tai lauko dienose? Ir ar iš viso tokie rašteliai rašomi. Spaudžia mano vieną JŪ su tom tobulinimosi valandom kad net slobna darosi. :eusa-shifty:

O kažin sėdėjimo zemesukis.com negalima užskaityti, kaip dalyvavimą seminare :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sende buvau nma, pasirodo kad kazkoks p... ministras kazkoki rasta sukure, ir tobulinimosi valandas reikia rinkti nuo PARAISKOS PATEIKIMO dienos, nesvarbu kad NMA ten metus tikrino ir as nezinojau kad ar parama gausiu ir man tu kursu reikes, pasirodo turejau juos lankyti... :angry-cussingblack:

Va va. :eusa-think: Anksčiau deklaruodavo, kad visus įsipareigojimus reikia vykdyti NUO PARAMOS SUTARTIES PASIRAŠYMO. O dabar pasirodo, kad nuo paraiškos užregistravimo. :angry-jumpinganger::angry-fire: Įdomiausia tai, kad ne visose JŪ taisyklėse (o jos buvo keičiamos vos ne kas 2-6 mėn) yra sakinys, kad "Projekto įgyvendinimo laikotarpis – laikotarpis nuo paraiškos užregistravimo Nacionalinėje mokėjimo agentūroje datos iki paskutinio mokėjimo prašymo Agentūrai pateikimo dienos". Šios sąvokos taisyklėse nėra nuo 2008-04-29 JŪ taisyklių pakeitimuose.

Nors pasidalinsiu paskutiniu dialogu su NMA. Jie įtikinėjo, kad tų valandų reik visus 5 metus. :icon-exclaim: Tai buvo vakar. Šiandien jie jau sako, kad tik projekto įgyvendinimo laikotarpiu (taip, kaip ir sako taisyklės). Taip, kad ne viskuo reik tikėti, ko NMA reikalauna.

Tavo vietoje mm pasižiūrėčiau kada registruotas projektas ir ar to laikotarpio taisyklėse minėtas apibrėžimas. Jei nėra, tada tegul tau parodo to ministro raštą, kuris turi būti paskelbtas viešai. Jei tai tik ne NMA sapalionės apie vidinius dokumentus (patikėkit ir taip būna). Bet ir tas ministro raštas turi būti atitinkama data.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...