Jump to content

Elektros ivado pajungimas


panjabis

Recommended Posts

Gal kam neseniai teko isivesti elektra, kiek kainavo ir kokiu problemu turejot, kur kreiptis, per kiek laiko pavyko isivesti.

kreiptis reikia i tinklus rst arba vst na gali ir tiesiai i "LEO" :lol: uztruks apie du mėnesius nes dokumentacija panasi kaip namui pastatyti (kiek suprantu naujai nori isivest) kainuos kiek sunku pasakyti cia reikia konkrečioc situacijos nuo kur vesti reikia ir kokio galingumo reikia bet manau apie 15t paklosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir manau kad apie 15 nors stulpai prie pat prieina. Cia buvo tokiu asvarstymu, kad sumazins vartotoju prisijungimo kastus nuo 40 iki 20 proc. plius kalbejo jog nebus galios dedamosios del stulpu ukininko laukuose, bet tikriausiai ir liko planai, todel ir nezinau vestis jau ivada ar dar laukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir manau kad apie 15 nors stulpai prie pat prieina. Cia buvo tokiu asvarstymu, kad sumazins vartotoju prisijungimo kastus nuo 40 iki 20 proc. plius kalbejo jog nebus galios dedamosios del stulpu ukininko laukuose, bet tikriausiai ir liko planai, todel ir nezinau vestis jau ivada ar dar laukti.

na didziausi pinigai bus uz galia bet siuo metu tas 15t ir bus tik 40% nuo visos sumos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint kiek kw noresi ir koks atstumas iki tavo pastato, moketi tinklams reikes arba 40 proc. nuo samatos darbu arba nuo kw , vienas kw atrodo 150lt, kuri suma bus didesne ta ir mokesi. Darbu samata tai kiek kainuos dezes sumontavimas. Kad ja sumontuoti reikes daryti projekta , jis man kainavo 500lt. Dezes sumontavimas man kainavo t.y. tiek mokejau tinklam pagal to projekto samata 3500lt. Nuo ivado iki savo pastatu kabeliu tiesimas el. tinklo isvedziojimas patalpose cia tavo asmeninis rupestis ir sanaudos kur pigiau nupirksi, kapigiau pasisamdysi ogal pats viska darysi. Po to kai jau pasidarai elektros instaliacija, tada vaziuoji pas savo rajono vyr. energetika , kad jisai isduotu leidima ir patvirtintu kad viskas o.k. O kad viskas O.k. dar reikia atlikti varzu matavimus ta paslauga man kainavo 200lt. Kai gauni pazyma is vyr. energetiko tada varai i tinklus viska teski jiems ant stalo ir sakai junkit elektra ponai greiciau. Pats isivedziau 15kw tai visas malonumas kainavo apie 7000lt. pas mane buvo didelis atstumas nuo dezes(skaikliuko) iki garazo apie 140m. tai daug pinigu suvalge elekros kabelio kaina. Jokio stulpo nestatciau, jei ji statysi dar +, mano atveju su laidu iki garazu atejau sienomis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint kiek kw noresi ir koks atstumas iki tavo pastato, moketi tinklams reikes arba 40 proc. nuo samatos darbu arba nuo kw , vienas kw atrodo 150lt, kuri suma bus didesne ta ir mokesi. Darbu samata tai kiek kainuos dezes sumontavimas. Kad ja sumontuoti reikes daryti projekta , jis man kainavo 500lt. Dezes sumontavimas man kainavo t.y. tiek mokejau tinklam pagal to projekto samata 3500lt. Nuo ivado iki savo pastatu kabeliu tiesimas el. tinklo isvedziojimas patalpose cia tavo asmeninis rupestis ir sanaudos kur pigiau nupirksi, kapigiau pasisamdysi ogal pats viska darysi. Po to kai jau pasidarai elektros instaliacija, tada vaziuoji pas savo rajono vyr. energetika , kad jisai isduotu leidima ir patvirtintu kad viskas o.k. O kad viskas O.k. dar reikia atlikti varzu matavimus ta paslauga man kainavo 200lt. Kai gauni pazyma is vyr. energetiko tada varai i tinklus viska teski jiems ant stalo ir sakai junkit elektra ponai greiciau. Pats isivedziau 15kw tai visas malonumas kainavo apie 7000lt. pas mane buvo didelis atstumas nuo dezes(skaikliuko) iki garazo apie 140m. tai daug pinigu suvalge elekros kabelio kaina. Jokio stulpo nestatciau, jei ji statysi dar +, mano atveju su laidu iki garazu atejau sienomis :)
Naują įvadą lengviau įsivest nei seną patobulint, mes norejom stulpus tris su atramom iškeldint iš savo sodybos, tai kai užgiedojo kainą 10k Lt, ir dar sako kad mes tikslios kainos nežinom, bet maždaug tiek gali kainuot, nu tai noras atšoko tam kartui, nežinau kaip ten su jais sukovot, kad pigiau padarytų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naują įvadą lengviau įsivest nei seną patobulint, mes norejom stulpus tris su atramom iškeldint iš savo sodybos, tai kai užgiedojo kainą 10k Lt, ir dar sako kad mes tikslios kainos nežinom, bet maždaug tiek gali kainuot, nu tai noras atšoko tam kartui, nežinau kaip ten su jais sukovot, kad pigiau padarytų.

mes ta pati sugalvojom padaryti, atvaziavo apziurejo sako galima... sako ar musu elelktriku reikia, pasakem kad savo turim i viskas, kazkoki zadejo leidima atsiust ir kai padarys atvaziuos apziuret... problema ispresta... :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

o tai kiek kainuotų naujos linijos projektas, pasiskirstimo postancija(transformatoriaus budkė) nuo mūsų 400-500metrų atstumų per mūsų žemė. Turiu sena linija kuria dabar naudoju, bet ten ji eina per senelius, ten ir skaitliukas, su seneliais nesutariam, bet vistiek jisai naudojasi trifazė mano sąskaita ir užtat kožna mėnesi prisukų po 600-800KWh, o jei dar po naujųjų pabrangs.....ten man skirta 29KW galingumas, tai įdomų ar galėčiau tą galingumą pasiimti ir perkelti į nauja liniją, jei padaryčiau projektą? Ir beto silpna linija sena, aliumininis kabelis pries dešimt metų dėtas, buvo jau kadaisė dukart pramušęs, atkasinėjom ir remontavom.

Tai kokio storio reikėtų varinio kabelio storio tokiam atstumui?25mm2?ar daugiau tokiam atstumui? O jie patys savo kabeli kloja, ar pats gali? Nes kabelis tai tikrai daug kLT patrauks....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...