Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

Kartu su tais keliais eurais gausi tiek tikrintojų ir visokių komisijų, kad tie eurai skersai gerklės atsistos. Pažiūrėjau, kaip mano draugai vargo ir galų gale metė ūkininkavimą ir pradėjo dirbti kituose darbuose, nes ūkis nedavė planuotų pajamų. Šitos programos labiau pritaikomos dideliuose ūkiuose, kur keli šimtai avių, o jei turi tik keliasdešimt, neverta net pradėti.

P.S. mano šunys koli ir skalikas nepjauna avių, bet kaukazas tikrai užkrimstų avienos. Mes jį gavome jau 4 metų amžiaus, todėl net vedžiojame toliau nuo ganyklų. Jokiu būdu negalėčiau laikyti palaido. Kiek žinau azijos aviganiai panašaus charakterio - eina kur nori, sunkiai dresuojami, gan agresyvūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena. Š. D. tik prisijungiau. Noriu pasiūlyti Sufolkų veislės aviną. 6m., bet kaip sakoma - senas arklys vagos negadina. As jo neparduočiau, bet parsivežiau iš lenkijos Šarole avyčių ir aviną. savo turiu su norimu parduoti 3 sufolkinius. (reikalinga, jau, keturi aptvarai). Avinas pirktas iš Gierdriaus P. Gimimo vieta Vokietija. Nr.LT065165. (Tikrai darbininkas, intiligentas) (Tadžikai, mašinų prekeiviai, nori ant iešmo paverti, bet tokį gražuolį gaila.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerbiamasis su tais tadzikais as dirbu tikrai jie tavo avino nepirku nors ir paskutine avis butu suvalkojioj :lol::lol: jiem per senas. o jaigu netyce ir koks imtu tai tikrai tiek pinigu tau uz ji neduos.

Jūs esate labai neteisus. man jie šienet visas senas avis išpirko. tokio pačio amžiaus. kai pasakai už galvą 450 - jiems brangu. kai po 10lt už kg -ne. (jei skerdienos buna 42-47kg - paskaičiuok pats.

Jie, kaip tik atvyksta, vis klausia kada galės ta dički pjauti. jiems, kad tik būtų daug mėsos. riebalus, tai net nuo žarnų susirenka.

Na, taip 650 neduos, bet vyrai - gerpkime savo darbą ir pirkėjus, davai papigiai neparduodam savo produksijos. vistiek viską nupirks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del tos pagarbos vienas kitam pritariu, bet primeskit gerai kas gyvena arciau didmiesciu vilniaus kauno klaipedos ir t.t., o vat pvz musu rajone zmones gyvena gan neturtingai lyginant su didmiesciu, su darbais problematiska ir t.t. Pajamu lygis visai kitas zmoniu. Gera tiems saukti nemeskit kainos nes vistiek parduosit kai yra kam perka, o tu mazam miesteliuke pabandyk parduoti brangiai niekas nepirks. O iki vilniaus 150km ar iki kauno 200km juk nevesi vieno ar dvieju baronioku parduoti, nes galutiniam variante gausis vienas ir tas pats finansinis rezultatas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.norejau paklausti ar pro el piemeny islenda avys?teko kalbeti su keliais zmonemis kuriems teko atsisakyti aviu auginimo nes jos islysdavo pro piemeni.

Avims geriausiai yra el. tinklas, naudoju ji ir tikrai nesiskundziu. :)

Bet jo kaina tai ooojooojooj. Be to vienam nesmagu su juo tverti garda reikia but bent dviese.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tinklas avims, su parsiuntimu is Vokietijos, mums gavosi ~230Lt. Taip pat ten pirkau generatoriu uz 100Eu, kuris veikia puikiai, lyginant su Lietuvoje pirktu Lenkisku. Generatoriu esu pastates stacionariai ir laidu prijunges iki 6-iais ir 5-iais tinklais (300m + 250m) dvieju atskirai aptvertu ganyklu. Vienoje ganykloje avinukai, antroje avys, planuoju padaryti ir trecia jaunoms avytems su geriausios kokybes zole ir galimybe peneti ne visoje bandoje. Turint galinga generatoriu ir jungiant specialiais laidais, man uztenka 1 vnt.

Tokiu tinklu parupinome ir sio forumo dalyvi Deivi, keleta i Plunge ir berods 13 vnt. i Anykscius. Mane siu tinklu kokybe tikrai tenkina, noreciau suzinoti ar ir kitiems patiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...