Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

o kaip vokieciu juodgalviu veisle?verta jas pas mus lietuvoj laikyti nelb lepios?

Turiu lietuviskas misrunes ir grynas vokiskas juodagalves. VJ nera lepios, bet norint pasiekti gero prieauglio reikia peneti. Labiausiai patiko misrunes kergti su VJ avinu. Seip VJ labai panasios i sufolkus.

Turiu atliekama 5 men VJ avinuka. Gal ka domintu keitimas, gaila grynaveisli suvalgyti, jis galetu dar gyventi ir daugintis :)

PS. mano VJ avinas sveria virs 100kg ir jo nuotrauka yra mano logotipe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti po kiek parduotate erienos skerdiena? Kai zmogus perka visa eriuka tai parduodu po 18kg., bet dabar keli zmones nori tik po keleta kg. ir net neisivaizduoju kainu, nes turguje nerandu avienos. Kiek kumpis su kaulu, ir t.t? Pasidalinkit po kiek jums sekasi ?

Zinau jog Klaipedos turguje sonkauliukai 18 Lt/kg, o visa kita gal iki 30 Lt/kg, o gal ir daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

avenoj 50m paprasto 300lt o geresnio 375 berods

sveikas tomai, o tai tu prie kalvarijos gyveni? jei netoli, galetume pabendrauti. man juodukai baigia ausis apgrauzti. tiktų visokios - jaunos, senos tik ne eringos (nes jau po to alachas jiems nedovanotu) avys turi buti nekudos. jei ką turi lyčno, gali parasyti i el.p. [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

avenoj 50m paprasto 300lt o geresnio 375 berods

sveikas tomai, o tai tu prie kalvarijos gyveni? jei netoli, galetume pabendrauti. man juodukai baigia ausis apgrauzti. tiktų visokios - jaunos, senos tik ne eringos (nes jau po to alachas jiems nedovanotu) avys turi buti nekudos. jei ką turi lyčno, gali parasyti i el.p. [email protected]

o ka, jonaskestas, juodukai gero moka uz sias keturkojas :) ? pas mane yra keletas nupenetu ivairaus amziaus avinu ir aveliu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...