Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

Jei kam reikia avinuku kreipkites turiu juodagalviu pora bernioku, dydis beveik kaip manojo avino, kiti truputi mazesni. Siaip tie juodagalviai kur didesni tai net biski didesni bent jau dabar nei kai buvo tas sufolkiukas, noreciau po 300lt. o uz mazesniuosius po 250lt. didesnieji dirbantys, nes maciau kai avis bande kirkinti. :lol: Tai kaip sakant noro jiems netruksta :lol:

http://www.ukininkas.lt/index.php?optio ... 0&Itemid=0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kastruoti galima su gumytemis, bet man tai nepatiko. Zinoma as mazai turiu aviu tik 18, bet laikau 1 aptvare, o jaunus 6men. jau pjaunu. Siaip kai kastravau man tikrai prasciau augo, taigi jei yra galimybe tikrai neverta kastruoti, o geriausia laikyti atskirai avinukus. Siap kas del uodegu, tai pas Giedriu Prakapaviciu visos avys be ju yra, bet kaip jis man paaiskino, tai yra del dvieju dalyku: pirmiausia del svaros :antrame : gale, o kitas aspektas tai , kad kai yra jaunos avytes ju uodega trugdo dirbti savo darba avinui. Tai visiskai normalu, jei kas ir turit avis be uodegu. Bet as ju ;nedziovinu:, man graziau su uodegom. I visus klausimus ir super issamiai jums atsakys avininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...