Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

PRADEDANČIĄJAM - pradėkite nuo Lietuvos juodgalvių. Jos mėsinės, sena lietuviška veislė remiama valstybės, labai atsparios ligoms, ganėtinai jaukios, užtenka kirpti 1 kartą - pavasarį. Veda stiprius vaikus net prie didelio minuso žiemą, vidutiniškai 1,5 ėriuko. Skaitoma, kad jų ruja sezoninė, bet mano patirtis parodė, kad jos rujoja apskritus metus, jei avinas yra šalia. Puikių palikuonių susilaukia net nuo 5 mėn aviniuko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane nuo dvikojų ir keturkojų vilkų bei lapių sodybą saugo du palaidi šunys, o trečias dičkis prie būdos. Jis labai gerai girdi ir kai amteli, tai mano sargai kiek kojos įkerta pasileidžia nurodyta kryptimi :D . Gal todėl tik mūsų ūkyje sveikos gyvos vištos. Aplinkui nė vienas kaimynas nebeturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei su elektriniu piemieniu, tai vilkai nelenda?Pas mane medziotojai sake tikrai yra vilku, bet antri metai Aciu Dievui kol kas ramu, bet avys su elektriniu aptvertos, siaip ir suo vienas palaidas, kad ir mazas, bet pats geriausias sargas, siaip noriu gera azijata nusipirkti, nes kiek skaitau tai daug kas juos turi, kaip jie sargai ar tikrai geri??Jei palaida laikyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei su elektriniu piemieniu, tai vilkai nelenda?Pas mane medziotojai sake tikrai yra vilku, bet antri metai Aciu Dievui kol kas ramu, bet avys su elektriniu aptvertos, siaip ir suo vienas palaidas, kad ir mazas, bet pats geriausias sargas, siaip noriu gera azijata nusipirkti, nes kiek skaitau tai daug kas juos turi, kaip jie sargai ar tikrai geri??Jei palaida laikyti?

Vilkai manau pralystų pro elektrinį piemenį,nebent elektriniu tinklu būtų užtverta bet ir tai peršokti gali.

Azijatas geras pasirinkimas bet ten rimtas šuo,reikės gerai maitinti ir dresuoti,na o palaido manau neišeis laikyti dėl grėsmės aplinkiniams,nors visokių ir azijatų yra...pvz. praėjusią savaitę per BTV laidą "Tarp miesto ir kaimo" rodė kaimo turizmo sodybą,šeimininkė prie žurnalistų ant palaido azijato viščiukus dėjo ir jis patenkintas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...