Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

483 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      240


Recommended Posts

nu aš manau kad bent jau pas mane blogiau nebus, nes per tuos didžiausius šalčius laukai pliki buvo, matėsi visos eilutės javų. dar nebuvau smėlynų apžiūrėt kur rugiai pasėti, bet jei ką tai nedaug atsėjimų bus :) pasemt laukų irgi neturėtų, nes sniego beveik nebuvo, o kiek ir buvo tai viską į kanalus supūtė ir palei krūmus tiktai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

orai labai primena praeitu metu senariju, jau dabar laukai lopais atidengti, pranesa iki -7;8 bet gali ir daugiau patraukti taip dar viskas priesaky

Jei duos daugiau salcio vel bus kaip pernai kvieciu laukas bus dryzuotas, taciau jau patirties turim nuo pernai tai is situacijos issisuksim apmastant atsejimo galimybe :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

orai labai primena praeitu metu senariju, jau dabar laukai lopais atidengti, pranesa iki -7;8 bet gali ir daugiau patraukti taip dar viskas priesaky

Jei duos daugiau salcio vel bus kaip pernai kvieciu laukas bus dryzuotas, taciau jau patirties turim nuo pernai tai is situacijos issisuksim apmastant atsejimo galimybe :icon-wink:

Jeigu siemet bus taip, kaip pernai, tai isvis nebesesim zieminiu, nes atsibos 3-ia pavasary atsejinet. Bent jau pas mus tai jau pliki laukai.:icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinot vienodu metu nebuvo ir nebus , ziema issaldo , vasara sausra isdegina o kas dar lieka rudeni prigirdo. Va tokiom kataklizmoms ir reikia ruostis , kaip??? , nezino niekas . Musu valioj protingai paseti tiek , ir tokiu laiku , kad kazkas liktu islaidoms padengti. Taipat siulau pasielgti visiems kaip daris marazas si sekmadieni :icon-wink: , nes toks poelgis skatina pelno atsiradima. Sakau be jokio cia sarkazmo nes tik Dievulis su motinele gamta gali nulemti ar trasos sulpiltos eis i griovius ar liks ant paseliu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina kaip nors vizualiai atskirt ž. rapsą nuo vasarinio? Šalia kanalo lauko vidurį radau gerai išsilaikiusį vieną augalą ir nenoriu tikėt, kad vasarinis. Bet žieminis tam lauke nebuvo niekada sėtas.

pas mane kviečiuose yra išžiemojusių v rapsų tame lauke niekad nebuvo ž rapso ir paukščiai tiek negalėjo pirnešti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal panikuot ir nereikia per daug nes kolkas vaizdas neblogas,duok dieve bus toks ir po temperatūros šuolių :eusa-pray: bet labai susirupinęs esu, nes ne visur sniegas nutirpęs, šalant jis taps dabar jau ledu, be to pačios derlingiausios vietos klonys yra pasemtos, jei vandens lygis nesumažės ir sustengs tai nuostolių bus, :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...