Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

 

Prieš 22 valandas, Duncia pranešimas:

Janne po kvieciu. Ka patarsit?

20200409_074243.jpg

20200409_074237.jpg

kas is tiesu supranta kas pas zmogu su Jannie atsitiko?pas mane  ta pati situacija,sulfatas salietra atiduota, nupurksta mikriukais  ir vistiek nieko geryn neina, kaip tik da prastymn. vadybininkas uzsimena apie ligas, bet jam kad tik parduot chemija.nebus cia fosforo ir kalio trukumas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-08 at 22:33, Remse pranešimas:

Paskutinis. Islauksiu iki sestadienio, jei nepakeis prognozes tada tresiu. Dabar rodo pirmadieniui 8 mm lietaus...

Dejavu. Kartojasi pernai metų scenarijus su krituliais, nes pas mus rodė pirmadieniui jau neblogą lietų, 7mm, vakar pamažino iki 5mm, šiandien jau tik 2mm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ignas.d pranešimas:

Pas mane kvieciu paseliai taip atrodo kad pradeda prastet. Kas nusipurske trumpinimus kvieciai kaip reikiant nusigande, man atrodo kad pirmas purskimas kvieciam bus ne trumpinimas, o gaivinimas su kokiu magnio sulfatu ir aminkem ar kazkas pan. Labai nenoriai siemet atsigavineja.

Idomu kurie varo šiom dienom 1,5ltr ccc ant kviečių koks stresas bus. Ir taip jau varganai atrodo.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Brukshnys pranešimas:

Vakar zieminius kviecius ir kvietrugius su granstaru ir monitorium nupurskem. Prognoze salnos nerode, bet ryte ~6h rode -2. :) aisku trumpalaike ta salna. Per pora dienu matysis kaip suveike. Del ccc net nezinau siemet ar naudosim

Man kazkaip atvirkšciai visada..pirma ccc ..mikriukai.. tada jau žolės..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...