Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 8 minutes , zmogusss pranešimas:

Vadyba siulo 0.7ccc+moddus 0.3.

O gal geriau 0.5ccc+0.4moddus. Kvieciai auksti. 2019m 1ha pritruko moddus tai viskas gulejo. O kur duota 0.25 moddus vistiek belekaip auksti. Reiktu jau ir tombo naudot, nes kvieciai tikrai dideli. Kiek dienu turi praeiti po reguliatoriu purskimo norint nuo zoliu purksti?

Man vadyba sake kad galiu viska kartu purksti ccc0,6+modus 0,2 +trimeris0,2 su starane 0,32+1l kombifoso 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , zmogusss pranešimas:

Vadyba siulo 0.7ccc+moddus 0.3.

O gal geriau 0.5ccc+0.4moddus. Kvieciai auksti. 2019m 1ha pritruko moddus tai viskas gulejo. O kur duota 0.25 moddus vistiek belekaip auksti. Reiktu jau ir tombo naudot, nes kvieciai tikrai dideli. Kiek dienu turi praeiti po reguliatoriu purskimo norint nuo zoliu purksti?

Jei bus kokia 30-31 astadija jau tai ccc pamažink iki 0,5, o moduso gali dėt 0,3 ar 0,4.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , ceck pranešimas:

tada su ccc bus vėlu,bent pas mane,nes dabar kai kurie  bbch 29

na tai tada purkši pamažinęs ccc normą ir dadėsi kokio moduso  ir nusipurkši 31-32 stadijoj , šiemet daug kam nepavyko su ccc anksti įvažiuot , nes kviečiai jau buvo nemaži , o ir oras nelepino momentais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

na tai tada purkši pamažinęs ccc normą ir dadėsi kokio moduso  ir nusipurkši 31-32 stadijoj , šiemet daug kam nepavyko su ccc anksti įvažiuot , nes kviečiai jau buvo nemaži , o ir oras nelepino momentais :D

ir nieko gero nebus,pernai bandytas reikalas,nera pirmo purškimo,gero nelauk,darykit kaip norit,aš mokausi iš savo pamokų,beje tam reikalui bus kita savaitė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , ceck pranešimas:

ir nieko gero nebus,pernai bandytas reikalas,nera pirmo purškimo,gero nelauk,darykit kaip norit,aš mokausi iš savo pamokų,beje tam reikalui bus kita savaitė

Aš ir kitoj savaitėj važiuosiu su ccc + medax max. Nėra tikrai dar per vėlu važiuot pirmam purškimui su reguliatorium

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , grumas pranešimas:

Aš ir kitoj savaitėj važiuosiu su ccc + medax max. Nėra tikrai dar per vėlu važiuot pirmam purškimui su reguliatorium

gal kas ir turi laiko laukti kada sustiprės augalai,bet pas mane tikrai gali būti vėlu,dėsiu ccc ir mikrikų,kaip bus matysim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , ceck pranešimas:

ir nieko gero nebus,pernai bandytas reikalas,nera pirmo purškimo,gero nelauk,darykit kaip norit,aš mokausi iš savo pamokų,beje tam reikalui bus kita savaitė

pas mane 29-31 stadijos tai aš ir nelauksiu ilgai , o kitos sav pradžioj purkšiu 0,5ccc + cuadro 0,3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Karsonas pranešimas:

Anomalijos. Pas daugelį viskas išdegė.

Smėliai išdegė Ir pas mane 3t vos graibėm, kur geresnė Žemė nors derlius buvo max Iki 5t/ha užėjo liūtis birželio viduri Ir išvartė kviečius, su modusu tik 0,3l purškiau, bijojau kad į žemę nesulystu nuo tos sausros. Kombaine vargau paskui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...