Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 28 minutes , Išradėjas pranešimas:

As kai padarau klaida organizavime, pats soku i traktoriu ir per nakti bandau istaisyti savo kaida.Kartais fiziskai pavargstu bet nervams atostogos.

Pas mane kai ant 150ha ner samdomu darbuotoju tai klaidos būna nebent pačio ;) bet kai žinai kad geriau kelis vakarus panaktinet iki 2-3 nakties  kad butu baigtas kriukis ner taip baisu. Tik kad nakties darbas netoks kokybiškas o ir šviesos kartais negelbsti plius nuovargis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Vilius pranešimas:

Pas mane kai ant 150ha ner samdomu darbuotoju tai klaidos būna nebent pačio ;) bet kai žinai kad geriau kelis vakarus panaktinet iki 2-3 nakties  kad butu baigtas kriukis ner taip baisu. Tik kad nakties darbas netoks kokybiškas o ir šviesos kartais negelbsti plius nuovargis 

Na, saunuolis Viliau,jei pats vienas susitvarkai ukyje,reiskia viskas tvarkingai ir teisingai sudeliota.Daug kam reiktu is tokiu pavyzdziu pasymokyti.Bet pridursiu siam reikale viska nulemia sugebejimas ir protas.:eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Rimvydas1 pranešimas:

Viliau ziuriu atkirtai zemiu nemazai per metus!

Nei iš vieno neatėmiau, o kaip sakant perleido žemelę dirbt  toliau jaunimui, ir tikrai žemės plotu nebedidinsiu su tėvuku apsidirbam ir man to užtenka ;) mano krašte daug tokių ūkių, kur žemės.panašiai bet dirba tik šeimos nariai.

Išradėjas.paprasčiausiai yra našus kombainas kuris kiekvienais metais vis paveda su keletos dienu prastovom. O daugiau dirbi panaktinėdamas, pradedi kult 18-19drėgnio grudus biški turi pasipilt biški išveži. Sunkiausia ir yra rugiapjute, kai tikrao reiktu dar vieno prityrusio traktoristo bet yra kaip yra.

Kas i tema taip sėti 27rugsėjo jau pradeda matytis daigeliai iš žemės bet tokia putra kad baisu ir vietom matosi, kad vėl turėsim tuščių plotų kurnužsilaikė balos ;) ^^neblogi^^ 2018 metai nusimato 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Išradėjas pranešimas:

Na, saunuolis Viliau,jei pats vienas susitvarkai ukyje,reiskia viskas tvarkingai ir teisingai sudeliota.Daug kam reiktu is tokiu pavyzdziu pasymokyti.Bet pridursiu siam reikale viska nulemia sugebejimas ir protas.:eusa-think:

Tai kaip supratau kad ne vienas tik be be samdomu ,o su tevuku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...