Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

O kuo ir kada purskiat rudeni javs ? pavasari dar karta ?

Aciu

Rudeni purskiu kai buna bent trys lapiokai kvietciu, pagrindas buna rapsu pabiros, bet jau pora metu purskiu viska is eiles:) taip vaziuosim ir pavasari su herbicidu, bet daug veliau:) naudojam ivairius herbicidus, likucius sunaudoju ir dasiperku kokio nebrangaus:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

glifosatas gerai :DDD realia, tai kažkokie keisti metai... kviečiai "gyvi" , prieš tris savaites gavo salietros 200 kg, lietaus beveik nebuvo, tačiau rezultato jokio... kas čia per velnias? nei blogiau nei geriau.... :(

mano galva tai del silumos trukumo ir per dideles azoto normos, jei dar gavo saltuko tai azotas galejo ir pakenkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš planuoju gal mažiau karbamido dėt, bet su magnio sulfatu.

Tokis pastebėjimas - buvo vienos firmos visoje Lietuvoje daryti tyrimai tai to magnio pas didžiaja dauguma ukininku pasirodo yra sočiai nuo keliu kartu iki dešimties kartu viršijama norma.tai ir klausimas toks ar jo nebus per daug. :icon-question:

Pvz. pas mane jo yra penkis kart daugiau.Pas Vytas tris kart daugiau. Pas Vytas kaimyna vienuolika kartu daugiau nei priklauso.Man šiuo metu aktualus anot tyrimu molibdenas.

P.s. pastebėjau kad magnio sulfatas tapo mados reikalas ko reikia ko nereikia bet magnio sulfata deda visi kas netingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nededu kaip matai, o kas deda turbut viliasi jog vegetacijai sunkiai vykstant ir is zemes letai isisavinant maistines medziagas reikia ju mestelet per lapus kad suaktyvinti fotosinteze,

asmeniskai as manau jog augalas turi gauti visko per saknis, ir tik kritiniais momentais galima o gal ir reikia voztelet per lapus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O negali nutikti taip kad perteklinis kiekis blokuoja isisavinima kitu elementu.

P.s. pats irgi turiu nusipirkes to magnio sulfato bet ieškau palaikymo mano mastyme kam daryti sviesta sviestuota.Gal geriau ji prakalti kam nors.Aišku šnekant apie pinigus tai ten ne karve jis kainuoja bet kam dėti jai jo netruksta ir ten jo yra kelis kartus daugiau nei priklauso.Beje mūsų raj. nei pas viena kur buvo tirta netruko mg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Magnio galima sakyt, visose dirvozemiuose perteklius:) bent kiek zinau tipo jis dirvoi esa mazai judrus, o nupurskus juo greiciau pasisavina ir greiciau vyksta fotosinteze, nes po purskimo ju spalva patamseja,:) cia kai palyginimui juoda juk geriau sugeria saukes spindulius nei balta spalva :) As panaudoju ji, nors javai is sono atrodo, kad pritresti netas zodis, del spalvos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rytoj bandysiu 5kg magnio sulfato + 5kg karbamido purkštelti. Ten kur balos buvo, pageltusius gal atgaivinsiu.

Tai amino rugsti imesk, pades atsigavimui:)

vadybos zodziai cia ar is asmeniskos patirties apie tas amino rugstis?

Na tikrai ne vadybininkas:) as kokius 4m jau naudoju jas, tiek rudeni tiek pavadari, o siemet kai ant palanges, turejau sioki toki herbariuka tai papurskinejau, tai matesi kad yra efektas, tik kvapukas nekoks budavo:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...