Jump to content

Malkų kapojimo aparatas


SLIPlit

Recommended Posts

  • Atsakymai 71
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nera te daug apsuku, o varikli gali koks po ranka papuls det, ~3kw. Apsukos priklauso nuo pacio skyvo svorio. Jei plonas ir variklis silpnesnis, tai greit stos, o jei sunkus, tai gali ir 900 apsuku uztekt. Visokiu ju buna, bet geriau kad motoro asis stora butu, stabilesnis ir tvirtesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Siandien http://www.vikingo.lt/ nusipirkau.

Skaldytuvas malkų, hidraulinis, 2300W, 230V. Skaldymo galia - 7t, tinkamos malkos: skersmuo 5-30cm, ilgis-52cm. Išmatavimai - 1200x260x485mm, svoris-58kg 550,00 Lt

Isbandziau ir labai patenkintas. Teks dar stala pasidaryti ir skelima i keturiasdalis. Galios turi pakankamai. Skaldo net labai sakotas malkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

pasidariau pats elektrini ,kuginis,variklis 4 kilov,750 apsuku ir gana skelia ir sakotas ,bandziau metrinius ,vos uzkeliau topoliu sakotus ,tai kai ilenda stabdo o kai reikia isimti ,yra darbo,betiki 40 cm ,gerai patiko,o be saku ir metrini skelia,gal geriau butu galingesnis bet apsuku gana,pasidariau ant ratuku kur nori pokiema ten ir vezioju,kirvio kaip ir nebereikia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Na man kolkas laiko, bet nedaug dar naudojau palyginus, tas kur tekino alytiui tai klausė kokio nori ar grūdinto ar ne , nes jai grūdint tai perka viena metala , jai ne kita, o užgrūdint tai nematau didelės problemos, plius tas sertifikuotas kainuos aišku daugiau, o jai papuls koks gelžgalys rimtesnis tai turbūt abu vistiek teks išmest.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kūgiai kur pardavinėja Lietuvos tekintojai, yra ne grudinti, ir nieko nelaiko, radau veninteli žmogu Lietuvoje kuris pardavinėja kokybiškus, sertifikuotus kūgius. Radau per Youtuba

Kiek žinau ir visa skaldymo aparatą turėjo pardavime

Ale ir išpulk tu man šitaip. Kaip tik dienos metu žiūrinėjau skaldykles, taip pat ir iš puslapio http://www.panevezioagrochemija.lt/malk ... l279s.html

Tai čia gal apie vieną ir tą pati?... Tik ten jau nebe žmogus, o visa firma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kūgiai kur pardavinėja Lietuvos tekintojai, yra ne grudinti, ir nieko nelaiko, radau veninteli žmogu Lietuvoje kuris pardavinėja kokybiškus, sertifikuotus kūgius. Radau per Youtuba

Kiek žinau ir visa skaldymo aparatą turėjo pardavime

Ale ir išpulk tu man šitaip. Kaip tik dienos metu žiūrinėjau skaldykles, taip pat ir iš puslapio http://www.panevezioagrochemija.lt/malk ... l279s.html

Tai čia gal apie vieną ir tą pati?... Tik ten jau nebe žmogus, o visa firma.

Gaila kainų nėra, aš už 90 mm skersmens grūdinta namų gamybos sraigta 200 lietuviškų mokėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 metų...

Tevukui esu kugini malku skaldytuva padares. Ilgai ieskojau kol suradau kur isigyti gera daikta. Jais prekiauja Rietavo turguje vyriskis. Patiko tai, kad dvisriegis. Uz didziausia mokejau 250lt. Suskaldyta 50metru malku niekas neatbuko. Kugis uzdetas ant 4kw 1500aps variklio.  Dideliu sakotu pusies kaladziu ivekti taip lengvai nenori(uzstinga del galios trukumo), tik per kampus suskaldoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...