Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

Kalbejas ir ne telefonu jau buta ten keleta kartu vos ne giminiu ten yra bet na zinot kaip buna su norais padet ar patart zmonem...Jie buvo mat atsiverte mano ta skaiciuokle ir mato kad neiseina.Na ziuresiu kaip cia kas su tais gyvuliais dar pasitarsiu su seima ir ar kur kitur nuvazuoti reikes...

O ar prisijungei per el.vartus ir pažiūrėjai kiek dabar turi EDV?! Nes pagal parašymą ratais kvadratais vaikštai...

Pasijungta simta kartu buvo jau kazin kada junginedavaus ten skaiciuodavau aiskinu kad nezinau ka jie skaiciuoja ir kaip...Tas islaikymas gyviuliu ir pvz triusiu tik pateles velgi rasomos cia kaip kas sako...Ar jie ziuri liepos prirmai dienai paeitai ta islaikyma kiek buvo ar dabar va ziuret iki dabar kiek islaikyta mano gyvuliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

"6. Paramos pagal šią priemonę gali kreiptis ne jaunesni kaip 18 metų fiziniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio produktų gamyba ir iki paramos paraiškos pateikimo dienos nustatyta tvarka2 įregistravę valdą Registre bei nurodyti valdos valdytojais. Pareiškėjas laikomas tinkamu paramai gauti, jei:"

Tai taip suprantu nereikia net Ūkininko ūkio registruoti, pakanka tik iregistruoti valdą. Ar aš netaip supratau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

29. Paramos gavėjas privalo investuoti visą paramos sumą. Per pirmus tris verslo plano

įgyvendinimo metus gali būti atlikta didelė investicija (lygi arba didesnė nei numatomų likusių verslo plano

įgyvendinimo metų paramos suma). Nepriklausomai nuo investicijų atlikimo paskirstymo (lygiomis dalimis

per penkerius metus arba didelė investicija per pirmus tris verslo plano įgyvendinimo metus), nustatytą

paramos laikotarpį mokama šių taisyklių VI skyriuje nustatyto dydžio metinė paramos suma. Numatyta

investuoti paramos suma per pirmus trejus verslo plano metus turi būti ne mažesnė kaip 15 537 Lt (be

PVM). Maksimali paramos suma per visą paramos teikimo laikotarpį negali viršyti 25 895 Lt (5 paramos

metai).

Čia kas liečia PVM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, galiu jums pasakyti koks yra Jūsų EDV šiai dienai, tik reikia Jūsų valdos Nr.?

Gyvuliai turi būti išlaikyti 12 men., jei jie nėra išlaikyti, proporcingai mažinama gyvūno vertė.

bet geriausia pasitikrinti sistemoje, nes NMA tą patį registrą naudoja. Sakykit kam reikia pagalbos, padesim.

Mantas33

Ar išsiaiškinai, koks tavo EDV? Nesunku gi, gal netyčia tavo ūkis trauks 1 EDV, nereikės laukti kitų metų. Man knietėtų pačiam kuo greičiau išsiaiškinti, o gal tinkamas paramai. Matyt tiek tereikia tos paramos, tik kalbi, kad kalbėt. :) Jeigu bus mažesnis, žinosi kiek žemės atskiromis kultūromis reikės papildomai deklaruoti. Pagal pateiktą deklaraciją tavo EDV bus paskaičiuotas liepos 1 d. Ir paprastai būna paraiškų rinkimas po šios datos. Nuoma turės būti sutvarkyta deklaruojant, o kada tu sutarsi tai čia tavo reikalas.

Neissiaiskinau nes nezinau kaip jie raso gyvuliu amzius...Man ten buvo kalbeta su jais telefonu tai aiskino kad neiseina...Pasiskaiciuot as ir pats zinau ta skaiciukle bet va su tuo gyvuliu islaikymu neaisku man jai pas mane butu 12 menesiu viskas tiek avys 24 tiek triusiai 108 tada plius mano zeme tada iseitu bet kada jie skaiciuoja man trumpesni gyvuliu islaikyma tada ir nesigauna man tas 1,05 butu jai po 12 menesiu islaikymas.O ten jie na man tokia susidariusi nuomone ir is visu paaiskinimu nera suinteresuoti konkreciai pasakyti kaip dabar ka daryt kad issivercent su tuo ka turiu ir didinant tik gyvuliu skaiciu o ne zemes ir ne paselius...Man dabar aiskina skaito kad gi pas tave niekas nepasikeis tai gi neiseis cia tai kad va dar gi paskiau jai iseit tai gi va 20 procentu daugiau turi buti po 5 metu tai gi rupinasi gi mat gi gal as neisgalesiu padidint nu daug cia pasakot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai deklaruoti gali ir mažesnius laukus nei 0,1 ha, tik už šiuos laukus nebus mokamos tiesioginės išmokos. Kaip minėjote, mažiausias deklaruotas plotas laukų nemažensių kaip 0,1 ha, turi sudaryti 1 ha, kad gauti tiesiogines išmokas. Žiūrint iš EDV pusės, tai galime ir deklaruoti mažesnį plotą nei 1 ha. VIC'as pagal tokius duomenis paskaičiuos EDV.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur ištraukėt kad turi sudaryti 1 ha? :eusa-hand: Gali būti ir vienas laukelis dešimties arų ir jis bus tinkamas išmokoms gauti.Jeigu mažesnis nej 10 arų laukelis- gali prijungti su šalia esančiu 0,1 ha laukeliu ir deklaruoti kaip "kiti pasėliai". Svarbu kad nebūtų pievos ir daugemetės ganyklos. Valda registruojama ne mažesnė kaip 1 ha., taip kad privalu deklaruoti ne mažiau 1 ha kad ir už dalį negausite išmokų ('apleisti plotai" arba "plotai už kuriuos nemokamos išmokos") Tada taip, teoriškai galimas ir mažesnio ploto deklaravimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur ištraukėt kad turi sudaryti 1 ha? :eusa-hand: Gali būti ir vienas laukelis dešimties arų ir jis bus tinkamas išmokoms gauti.Jeigu mažesnis nej 10 arų laukelis- gali prijungti su šalia esančiu 0,1 ha laukeliu ir deklaruoti kaip "kiti pasėliai". Svarbu kad nebūtų pievos ir daugemetės ganyklos. Valda registruojama ne mažesnė kaip 1 ha., taip kad privalu deklaruoti ne mažiau 1 ha kad ir už dalį negausite išmokų ('apleisti plotai" arba "plotai už kuriuos nemokamos išmokos") Tada taip, teoriškai galimas ir mažesnio ploto deklaravimas :)

As turejau minti , ne tiesiogines ismokas, o del paramos pvz pagal pusiau naturinio ukio programa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valda registrujant gali is vis netureti zemes,uzteks Kokio pastato. Pastata gali buti issinuomaves,tik nepamenu kiek metu turetu buti (gal 10 metu). tata,mes kalbam apie ratus, o tu apie batus. Ziurek per paramos prizme,o ne is ismoku. Uzmirsti kokioje temoje diskutuojame,cia zmones suinterisuoti gauti parama.jeigu apjungsim laukus ir padarysim "kiti laukai,koki EDV gausi. Zmogui tikrai bus naudingiau deklaruoti mazesni lauka 0,1 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne , nebutinai Lietuviška firma. Tik tada komercinį reikia išsiverst. Kas liečia mažesnio nej dešimt arų ploto deklaravimo. Paprasčiausiai jo neuždeklaruosi. Jei pats deklaruoji tai gali pabandyt- išmes "lauko negalite deklaruoti , kadangi jis yra mažesnis negu 0,1 ha" O kadangi nedeklaruoji tai ir VIC neskaičiuoja EDV. Paklausė apie hektarus tai ir atsakiau, gal ir ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne , nebutinai Lietuviška firma. Tik tada komercinį reikia išsiverst. Kas liečia mažesnio nej dešimt arų ploto deklaravimo. Paprasčiausiai jo neuždeklaruosi. Jei pats deklaruoji tai gali pabandyt- išmes "lauko negalite deklaruoti , kadangi jis yra mažesnis negu 0,1 ha" O kadangi nedeklaruoji tai ir VIC neskaičiuoja EDV. Paklausė apie hektarus tai ir atsakiau, gal ir ne į temą.

Bet kogero firma turi buti europine, nes buvau nusuziurejes traktoriuka VTZ 2032a (buves vladimeriecas), tai greit paaiskino kad neturi sertifikato ir pagal programa nepraeis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklasust kas teikete mokejimo prasyma. kokiu prekes pirkimo dokumentu butinai reikia. Klausiu nes pirkau avims kirpimo masinele ir noriu pramust per parama, bet pirkta atsiskaitant kortele (tai yra tik cekis ir dar turiu komercini pasiulyma). bandyciau issireikalaut is tos firmos papildomu dokumentu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklasust kas teikete mokejimo prasyma. kokiu prekes pirkimo dokumentu butinai reikia. Klausiu nes pirkau avims kirpimo masinele ir noriu pramust per parama, bet pirkta atsiskaitant kortele (tai yra tik cekis ir dar turiu komercini pasiulyma). bandyciau issireikalaut is tos firmos papildomu dokumentu...

PVM sąskaita faktūra .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...