Jump to content

SNIEGAS!


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 89
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nežinau, aš va į žalia dar pripyliau priedo kuris atseit padidina užšalimo temperatūra iki -35 bet va kas gavos. kažkuriais metais atsimenu kai buvo -35 sausi, pyliausi iš statoil d-fortis ir vargo nemačiau. nereklamuoju, bet kažkaip vienais metais pasiteisino, tai dbr eksperimentuot nesinori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nežinau, aš va į žalia dar pripyliau priedo kuris atseit padidina užšalimo temperatūra iki -35 bet va kas gavos. kažkuriais metais atsimenu kai buvo -35 sausi, pyliausi iš statoil d-fortis ir vargo nemačiau. nereklamuoju, bet kažkaip vienais metais pasiteisino, tai dbr eksperimentuot nesinori.
Tai gal žalia vasarinė buvo??
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu šiaip kaimynas ūkininkas pilasi iš degalines žalia, tai šian irgi keikėsi. Bet čia manau degaline chimičina iš tos kur pyle, nes su benzu iš tos degalines tai visad trukčioja, o iš kitur užsipylus normaliai. p.s čia tik mano mintys
Man tai namo atvežė Šoklys...kolkas važiuoju.. :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano vw golf II kuriasi ir ant vasarines, filtras kuro tik idetas kur is siurblio grishtamas nuvestas i filtra o ne i baka, tai svarbu uzkurti po to saliarka kazkiek nuo to griztamo pashyla, kelyje nesu uzgeses niekada, laiku pakeiti zvakes ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normali ta žalia saliarka. Tik reikia žieminę pilt. Vakar ryte buvo - 18, ir visą dieną miške su belarusu dirbau dar bake buvo ir vasarinės likę dapyliau žieminės ir be problemų. Šiandien - 21 ir Land roveris tris dienas jau nevestas buvo, lauke stovi, tik sukterėjau pervertė ir burzgia. Aš žiemai visada kokią toną žieminio kuro užsivežu.

Sniego tai tik pabaltinta, visa kad šerkšnas tai gražiai atrodo, galėtų dar pasnikt, nes dar berazumiai su dviračiais važinėjas ir po ratais lenda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o as su zalia salerka du metus is eiles buvau uzsales kai temperatura 20 pasiekdavo, tai vakar kolonkej pyliau, simet nusprendziau nerizikuot, tikuosi daugiau taip nereiks daryt :)

kas liecia ziema tai man sniego perdaug nebus, kadangi megstu slidinet ir seip padurnavot tai kuo daugiau sniego - tuo linksmiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...