Jump to content

Mtz 1025


Recommended Posts

pas mus backa MGK 10 tepalo tai galvojau to uzpilti nes ir eksplotacijos knygoj raso kad toks pilamas . bet kai benzapjuklui grandiniai to tepalo pyliau tai prie - 18 tai jau ne tepalas buvo bet solidolas maisytas su tepalu . senukam belarusam ir i hidraula tinkamas o sitam gaila varikli drozt

centrifuga ar filtras stovi????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SU sviestu koses nesugadinsi :D

Mes naudojam pusiau sintetini.

Aišku,kad nepagadinsi.Tik Raimis iš kažkur ištraukė teoriją,kad supylus į bielkį sintetinius,ar pusiau sintetinius tepalus,joks šmaras prie centrifūgos nelimpa.Nors aš,pusiau sintetinius į D 243 motorą pyliau ne metus ir ne du ir keičiant alyvą sočiai to gero ant centrifūgos rasdavau.Tad galiu teigti,kad ta teorija yra totali nesąmonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SU sviestu koses nesugadinsi :D

Mes naudojam pusiau sintetini.

Aišku,kad nepagadinsi.Tik Raimis iš kažkur ištraukė teoriją,kad supylus į bielkį sintetinius,ar pusiau sintetinius tepalus,joks šmaras prie centrifūgos nelimpa.Nors aš,pusiau sintetinius į D 243 motorą pyliau ne metus ir ne du ir keičiant alyvą sočiai to gero ant centrifūgos rasdavau.Tad galiu teigti,kad ta teorija yra totali nesąmonė.

o tau itikt apskritai kas gali??? mano teorija irodyta.... :icon-wink: perrinktais motorais...

kitos teorijos isbandyt nenori??? centrifugos negalima saliara plaut. tikrinsi???? :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

TEko matyt centrifuga kuri nevalyta nuo gimimo (kazkas sake kad nereik) tai isivaizduokit :o

As manau, kad senesniuose dulkiu daug daugiau papuola, nes oro filtras "netobulas", todel centrifuga pakeitus i filtra reikia dazniau nei yprasta ji keist, jei ilgesni laika pamirstum vaizdelis nekoks gali but :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko ir šį variantą girdėti. :D

Galima ir su saliara,tik padoriai nušluostyt reikia.Per sekantį valymą šmarų nė kiek ne mažiau būna.Beje,išbandyta.

na, man plaut nereikes. ir kainavo 127 litus, su filtru. :)

beje, ta teorija del tepalo ne as sugalvojau, o daug rimtesni vyriokai... is shelo :icon-wink:

Nežiūrėjai nete,kokias alyvas shell'as rekomenduoja rusiškiems traktoriams?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SU sviestu koses nesugadinsi :D

Mes naudojam pusiau sintetini.

Aišku,kad nepagadinsi.Tik Raimis iš kažkur ištraukė teoriją,kad supylus į bielkį sintetinius,ar pusiau sintetinius tepalus,joks šmaras prie centrifūgos nelimpa.Nors aš,pusiau sintetinius į D 243 motorą pyliau ne metus ir ne du ir keičiant alyvą sočiai to gero ant centrifūgos rasdavau.Tad galiu teigti,kad ta teorija yra totali nesąmonė.

Raimisx nemeluoja.... Kai pakeiciau indeklus supyliau naujus sintetinius tepalus.... Centrifuga ir buvau isvales.... po 100moto valandu keiciau tepala i mineralini ir ka.... Centrifuga visa blizget blizgejo.... sintetiniu ji nevalo... Jei centrifuga tai tik mineralini pilti :icon-exclaim::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
SVEIKI. BEDA SU 1025.3 DAZNAI DINGSTA ELEKTRA TEN KUR TURI IJUNGTI TILTUS.. BET JI DINGSTA KIEK LAIKO PAVAZIUOJI IR VEL ATSIRANDA. ARBA VAKARE PALIEKI VEIKIA, O RYTE JAU REIKIA DIRBTI IR NEBEVEIKIA. KAIP MANOT KOKIA GALI BUTI PROBLEMA?

Dzeiremros servisistas aiskino,kad kaltas maitinimo laidas.As neapsikentes ir nerades priezasties pasijungiau per jungikli tiesiai nuo akumo.Tik reikia neuzmirsti isjungti,nes nusodina akuma ir po keliu paru nebeuzkuri....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKI. BEDA SU 1025.3 DAZNAI DINGSTA ELEKTRA TEN KUR TURI IJUNGTI TILTUS.. BET JI DINGSTA KIEK LAIKO PAVAZIUOJI IR VEL ATSIRANDA. ARBA VAKARE PALIEKI VEIKIA, O RYTE JAU REIKIA DIRBTI IR NEBEVEIKIA. KAIP MANOT KOKIA GALI BUTI PROBLEMA?

Dzeiremros servisistas aiskino,kad kaltas maitinimo laidas.As neapsikentes ir nerades priezasties pasijungiau per jungikli tiesiai nuo akumo.Tik reikia neuzmirsti isjungti,nes nusodina akuma ir po keliu paru nebeuzkuri....

o tu i kuria cia vieta nuo akumo nuvedei laida? bet gi nuo akumo eina 24V o tai juk tiltui tereikia 12V..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai niekas nebeturi patirties su MTZ 1025.3 tiltu problemomis?

mano atvejis ne toks, bet i ta puse :icon-smile: priekis isijungia, kai stabdai ir tada uzsidega tai patvirtinanti lempute d pusej. Pas mane ziuriu neuzsidega, paziurejau ir stopai nedega, nuo kalno pasileidau, tik galas ciuozia, vadinasi priekinio tilto tikrai neijungia. Siandien pakeitem saugikli, viskas veikia kuo puikiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...