Jump to content

kaip sekesi vairuot siandien?


phonetix

Kaip vertinat kelininku darba?  

49 nariai balsavo

  1. 1. Kaip vertinat kelininku darba?

    • Gerai
      13
    • Patenkinamai
      21
    • Blogai
      10
    • Kas tie kelininkai?
      6


Recommended Posts

idomi diskusija :lol: na vakar i namu kalniuka nepakilau, status rupuze o isibeget irgi nera kur iki puses ivarai sustoji ir tada buksuodamas bemyn nusileidi... :lol: kas del padangu tai cia galiu pasakyt kaip ir su technika skonio reikalas...as uz naujas ir jau ne vieni metai naudoju nokian... nesuprantu kam moketi 80 lt uz kazkokias kazkur garaze atrestauruotas jei uz 190lt nusiperki nokian rsi r15 tikrai suomiskas padangas :) beje nokian megejam turiu pasakyti kad nokian jau ir rusijoj kepamos, todel perkant reikia atkreipti demesi ant uzraso made in ... :icon-wink:

nokian labai nuo modelio priklauso :) db kur turiu tai kiek slidokos (neatmenu modelio), o kazkada hakkapelitta q turejau tai visai nelyginamas vaziavimas buvo :) tik nudilo labai greit....

na o siandien semingai iveikiau griovi :) Istorija paprasta: neisisukau i posuki, kadangi greitis nedidelis kibau ant slaito. Tuo keliu mazai kas vaziuoja, o pagalbos nepavyko prisikviest, iki namu dar toli. Ivertinus situacija nutariau jog geriau paciam vaziuot griovin nei laukt kol kas kitas is galo privaziaves pastums. juo labaiu kad nuo slaito nusileidus lauko keliukas visai geras. Na nusileidimas nepavyko, visvien uzkliuvau. Per ta laika vienas pazystamas privaziavo. Apsisuko 180 :) su dygliuotom padangom :D Nuvaziavo i ta keliuka, truktelejo truputi ir viskas ok :) :)

vienaip ar kitaip gera pamoka, kadangi nuostoliu neapturejau (gal tik valanda laiko praradau) tai smagu prisimint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 109
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Vaziavau su traktorium zvirkeliu per tilta tai traktorium viduriu kelio pravazevau,o miskine priekaba pradejo slyst i sona tai nelabai daug reikejo,kad buciau pamataves upelio gyli,gal ir sonu :icon-eek: Vaziuojant namo (automobiliu)sutikau is misko irgi zvirkeliu vaziuojant tris miskines furas tuscios,aplenkt neimanoma,vaziuoja 15km/h,o posukiai pabarstyti smeliu is pakeliu kad nenuslystu i griovi(gali but,kad atsiunte darbininkus is misku ukio)Kazlu Rudos miskai :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaziavau su traktorium zvirkeliu per tilta tai traktorium viduriu kelio pravazevau,o miskine priekaba pradejo slyst i sona tai nelabai daug reikejo,kad buciau pamataves upelio gyli,gal ir sonu :icon-eek: Vaziuojant namo (automobiliu)sutikau is misko irgi zvirkeliu vaziuojant tris miskines furas tuscios,aplenkt neimanoma,vaziuoja 15km/h,o posukiai pabarstyti smeliu is pakeliu kad nenuslystu i griovi(gali but,kad atsiunte darbininkus is misku ukio)Kazlu Rudos miskai :icon-exclaim:

ypac zvyrkeliais dbr neprilakstysi...ledas kaip stiklas gali su bet kuo ir bet kokiom padangom vaziuot vistiek slysta...visi isskyrus sipuotaji DT 75 ir visus jo giminaicius :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 "čainykai" karsto vandens ir langu net gramdyt nereikejo (sita ledo tirpdinimo technologija is Airijos atkeliavo)

...dažnai tą patį darau , bet tik su šiltu , o ne karštu, -bijau kad stiklas

neskiltų... o gal klystu? aišku -tai laiko užima daugiau , bet :icon-confused:

Reik pradet palengva, kad ir nuo stogo pradet (virs priekinio stiklo), ir po truputi didint tempus, ledas nueina akimirksniu, valytuvai irgi geriau valo. Jei dabar reiktu komplektuot nauja masina tai tikrai varnele reiktu padet prie sildomo priekinio stiklo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nusiperkau naujas ir 4m jau riedu, nors protektoriaus jau nekas bet reikalavimus atitinka. Aš nieko nesakau apie devėtas, yra visokių. Bet kas liečia saugumą, niekada negalima galėti pinigų (aišku pagal išgales). Aišku jei gyveni kaune , ir dauguma gatvių būna pabarstytos tai tos padangos nedaug ir dirba, bet va išlėkus į rajoninius kelius :icon-confused:

Kaune gyvenau porą žiemų.Visą kitą laiką glūdžiame Kėdainių rajono pakraštį.Gal nesupratai,aš naudoju šviežias atnaujintas ir tik 2 sezonus.Apie dėvėtas mano nuomonė tik neigiama ir niekas jų man nebeįsiūlytų.

Esmė yra visumoje.Tai padangos,važiuoklės,stabdžių būklė,patirtis.Vienas kuris nors kriterijus niekad neduos pageidaujamo efekto.

Beje,ketvirtą sezoną naudojamos,kad ir naujos buvo pirktos žieminės padangos,jau yra rizikos faktorius vien dėl gumos sukietėjimo.

P.S. pabandyk nusipirkti restauruotas už apie 70 lt.Jei nesi profesionalus ralistas,tai 90%,kad nepajusi skirtumo tarp šių ir naujų.O jei žiemines padangas pažįsti iš "M+S" raidžių,ar snaigės ženklo,tai tada kita kalba.

Nieko asmeniško :)

is tikro, pasakei nesamone.... restauruotos yra meslas.

naudoja jas todel, kad pigios....

teko per TV matyt bandyma, kai du vienodi auto buvo aprengti skirtingom padangom. vienas rimtos geros firmos zieminem, kitas pigiom zieminem dygliuotom. kaip manot, kurios laimejo?????? stabdymo kelio skirtumas 3-4 metrai, primeskit patys.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nusiperkau naujas ir 4m jau riedu, nors protektoriaus jau nekas bet reikalavimus atitinka. Aš nieko nesakau apie devėtas, yra visokių. Bet kas liečia saugumą, niekada negalima galėti pinigų (aišku pagal išgales). Aišku jei gyveni kaune , ir dauguma gatvių būna pabarstytos tai tos padangos nedaug ir dirba, bet va išlėkus į rajoninius kelius :icon-confused:

Kaune gyvenau porą žiemų.Visą kitą laiką glūdžiame Kėdainių rajono pakraštį.Gal nesupratai,aš naudoju šviežias atnaujintas ir tik 2 sezonus.Apie dėvėtas mano nuomonė tik neigiama ir niekas jų man nebeįsiūlytų.

Esmė yra visumoje.Tai padangos,važiuoklės,stabdžių būklė,patirtis.Vienas kuris nors kriterijus niekad neduos pageidaujamo efekto.

Beje,ketvirtą sezoną naudojamos,kad ir naujos buvo pirktos žieminės padangos,jau yra rizikos faktorius vien dėl gumos sukietėjimo.

P.S. pabandyk nusipirkti restauruotas už apie 70 lt.Jei nesi profesionalus ralistas,tai 90%,kad nepajusi skirtumo tarp šių ir naujų.O jei žiemines padangas pažįsti iš "M+S" raidžių,ar snaigės ženklo,tai tada kita kalba.

Nieko asmeniško :)

is tikro, pasakei nesamone.... restauruotos yra meslas.

naudoja jas todel, kad pigios....

teko per TV matyt bandyma, kai du vienodi auto buvo aprengti skirtingom padangom. vienas rimtos geros firmos zieminem, kitas pigiom zieminem dygliuotom. kaip manot, kurios laimejo?????? stabdymo kelio skirtumas 3-4 metrai, primeskit patys.....

jei saziningai atrestauruotos padangos, tai gali tarnaut kaip naujos, bet tokiu daug nepasitaiko, taigi tavo pavyzdys nieko neirodo

mindukx, gal tau velenus kelis atrestauruot, ar dar ka nors???? atrestauruosiu saziningai :icon-exclaim:

sneki nepasidomejes. pasidomek, kokios firmos EU atnaujina padangas, ir kokiom kainom. paskui galesi must dumblus....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne visada garsios firmos vardas save pateisina

ok.

imam konkretu pavyzdi. continental sukure ziemines padangas, su biciu korio rastu. ta pati rudeni atsirado tokiu paciu rastu restauruotos. tik skirtumas tame, kad restauruotose "biciu korys" siekia kokius 3mm, tai originaliose apie 7mm. tai kurios geriau sukibs su danga????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kas kad vienoda, manau važiuojant 50km/h ir 90km/h turėtų žymiai rezultatai skirtis :icon-wink:

o ka tu darysi, jei pries pesciuju pereja tau pritruks tu 4 metru, ir nusinesi vaikus, einancius i mokykla????

vapros intieriesnyj....

aš klausiau kokiu greičiu važiavo, o ne ka nutrenks.Galima 90km/h i ką nors irgi atsimušti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.youtube.com/watch?v=VBqLh6CX ... re=related

ziurekit ligoniai kurie galvoja kad jo supercaras apmautas naujausioms padangom, aprupintas n+k saugos pagalviu ir turintis naujausiais stabilumo kontroles sistemas pades jam isgyventi ir neuzmusti kitu.

jei nera galvoj smegenu, o tik ertme kuria reikia pravedint tai nepades nei naujausio rasto ziemines padangos :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...