Jump to content

mtz galine pakaba


remiga

Recommended Posts

kaisciai luzta del to, kad kazkada vietoje ju buvo sukisti varstai kokio 4.8 kietumo, dabar skyles slaunyse gali buti sugadintos del ko kaistis veikiamas lenkimo itempimu, jei patebejai jis netruksta ten kur butu veikiamas kirpimo itempimu, tai yra salia skyles krashto, o luzta perviduri, vaistai - perkelti kaishti su visu statramsciu i kita skyle, paprastai jos buna dvi, jei ir kita tokios pacios busenos tada reikia raiburuoti shlaunu skyles, arba keisti shlaunis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praktiskai nieko nepadesi kris visa laik. Man ir krenta tai zadejau deti kur slangos prie cilindro prisisuka pakeisti stuceri su mazesne skylute kad tepalas leciau teketu ir leistum palengva, pasirodo isardzius tei jau yra padaryta labai maza skylute orginaliam tik jau gerokai padilus per 10metu tai idejau nauja stuceri tai matosi kad svelniau kazkiek leidziasi nebedauzo tiek plugo ir pakabinamo sejalkos :icon-wink::icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praktiskai nieko nepadesi kris visa laik. Man ir krenta tai zadejau deti kur slangos prie cilindro prisisuka pakeisti stuceri su mazesne skylute kad tepalas leciau teketu ir leistum palengva, pasirodo isardzius tei jau yra padaryta labai maza skylute orginaliam tik jau gerokai padilus per 10metu tai idejau nauja stuceri tai matosi kad svelniau kazkiek leidziasi nebedauzo tiek plugo ir pakabinamo sejalkos :icon-wink::icon-rolleyes:

manyciau geriausias sprendimas maza skylute ant tos slagos kuria grizta tepalas t.y. ant tos sekcijos kuri yra arciau traktoriaus galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i hidraulio cilindra sukasi suletinimo voztuvas, is isores panasus i stuceri tik jo viduje yra plokstele su kalibruota skylute( buna keliu rusiu ,priklauso nuo cilindro diametro)ju atsarginiu daliu parduotuvese buna, ji reikia isukti i ta magistrale kuri paduoda tepala kelimui, tik neapsuk voztuvo atvirksciai i cilindra turi paduoti tepala laisvai,plokstele voztuve pasikelti, o iseinant tepalui is cilindro plokstele turi uzdaryti didesne skyle kad tepalas praeitu tik pro kalibruota skyle, kuo su mazesne skylute idesi voztuva tuo palengviau nusileis padargas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau idejes stuseriuka 1mm storio skilute tai leidziasi kaip ir gerai,bet kai reikia pakelti laukti reikia koki 20sekundziu. Dar bandisiu det stuseriuka su slankiojancia (saiba)kurioje yra skilute kad keltu greitai o leidziant saiba uzdaritu kanala o tepalas teketu pro skilute.zinau kad toks yra bet nerandu pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

plugas overum. Esu pakeites visa pakaba isskirus centrini varsta.o del hidraulikos tai galiu palikt per visa nakti pakelta (nenusileidzia) o kai reikia dirbti kai tik prilieciu svirti tai krenta (be jokio stabdzio :) ) nespeju virinti atraminio ratuko.

Isidek prie cilindro ant vienos slangos nuleidimo stuceri orginalu su voztuveliu ir pasibaigs vargai,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praktiskai nieko nepadesi kris visa laik. Man ir krenta tai zadejau deti kur slangos prie cilindro prisisuka pakeisti stuceri su mazesne skylute kad tepalas leciau teketu ir leistum palengva, pasirodo isardzius tei jau yra padaryta labai maza skylute orginaliam tik jau gerokai padilus per 10metu tai idejau nauja stuceri tai matosi kad svelniau kazkiek leidziasi nebedauzo tiek plugo ir pakabinamo sejalkos :icon-wink::icon-rolleyes:

manyciau geriausias sprendimas maza skylute ant tos slagos kuria grizta tepalas t.y. ant tos sekcijos kuri yra arciau traktoriaus galo.

Jau ten yra orginialiai ta skilute. degtukas pralenda ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praktiskai nieko nepadesi kris visa laik. Man ir krenta tai zadejau deti kur slangos prie cilindro prisisuka pakeisti stuceri su mazesne skylute kad tepalas leciau teketu ir leistum palengva, pasirodo isardzius tei jau yra padaryta labai maza skylute orginaliam tik jau gerokai padilus per 10metu tai idejau nauja stuceri tai matosi kad svelniau kazkiek leidziasi nebedauzo tiek plugo ir pakabinamo sejalkos :icon-wink::icon-rolleyes:

manyciau geriausias sprendimas maza skylute ant tos slagos kuria grizta tepalas t.y. ant tos sekcijos kuri yra arciau traktoriaus galo.

Jau ten yra orginialiai ta skilute. degtukas pralenda ir viskas.

Ne visuose buna ideta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal be automato ari , nes automatas neleidžia plugui vien palietus rankeną krist iki žemės leidžia tik tik , kiek rankeną pastumi . Kritimo greitis kažkiek reguliuojasi ir prie automato , ten yra vožtuvėlis .Kurioje vietoje kaiščiai lūžta . Kai buvau pakabinęs DT-74 4 korpusų plųgą , vairavimui tekdavo naudot stabdžius , nes priekis labai jau kilo , tai irgi kaiščiai nelaikė - užteko galus po presu paspaust , kad kaip tik šlaunį apkabintų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kartais ir man atrodo kad geriau persidirbt ant paprastos rankenos kad keltų tie du cilindrai ir viskas... Nes tas monoblokas bent jau pas mane tai apkrautubas labai dažnai veikia vis prikėlinėja plūgą ariant(žymiai paprasčiau susireguliuot plūgą kad artų kaip reikia) o pozicinis truputi praverčiantis daiktas, bet kai pradeda tepalai virt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau idejes stuseriuka 1mm storio skilute tai leidziasi kaip ir gerai,bet kai reikia pakelti laukti reikia koki 20sekundziu. Dar bandisiu det stuseriuka su slankiojancia (saiba)kurioje yra skilute kad keltu greitai o leidziant saiba uzdaritu kanala o tepalas teketu pro skilute.zinau kad toks yra bet nerandu pirkti.

toks su slankiojanciu dempferiu tikrai yra, jei negauni lytagroje nepamirshk kad yra hanzaflex, ten rasi visko uz ka tik negaila litu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau idejes stuseriuka 1mm storio skilute tai leidziasi kaip ir gerai,bet kai reikia pakelti laukti reikia koki 20sekundziu. Dar bandisiu det stuseriuka su slankiojancia (saiba)kurioje yra skilute kad keltu greitai o leidziant saiba uzdaritu kanala o tepalas teketu pro skilute.zinau kad toks yra bet nerandu pirkti.

toks su slankiojanciu dempferiu tikrai yra, jei negauni lytagroje nepamirshk kad yra hanzaflex, ten rasi visko uz ka tik negaila litu

kaip tik toks ir dedasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir ne i tema bet paklausiu. Turiu MTZ 1025.3 ir 3 korpusu vartoma pluga. Tik MTZ slaunu skyles 30 ar ten 29, o plugo asis storesne, pritaikyta kabinti prie tokiu slaunu kaip buna ant galingesniu traktoriu su tais obuoliais. Firma pardavusi pluga sako- paprasta: asi aptekini ir tinka prikabinti prie tavo MTZ. Bet man nesinori. Gal yra variantas, kad prie mano traktoriaus tos galingesnes slaunys uzsidetu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

a brangu biski. as mokejau po 260 kazkada senai. bet kai sakant atsipirko nes reikedavo per dien priksikabinti po 2 3 skirtingus padargus, tai svelniai sakant buvo uzknise negyvai.

kiek maciau nauji mtz su tokiais pareina tai gal is ten visa slauni butu galima uz pan. kaina gaut.

ir dar tie kabliai yra 3 kategoriju mtz per akis 2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skambinau i Lytagra, tai MTZ vienos poses slaunis 920, kitos - 1200. Zodziu reiks turbut pasitaupyt ir nusipirkt tuos kablius po 300.

o del tu kategoriju tai jei gerai supratau 2 kat. prikabinimo obuoliu vidus tik 28 buna, o pas mane padargu asis tai 37. Turbut reiks det 3 kat. nori nenori.

bet tai dar normaliam darbui ir centrine trauke reikia det tokia pat ant obuolio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...