Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

On 2019-05-06 at 21:08, tadasg pranešimas:

tai kas ką mąstot daryti su sudygusiom pupom? yra pasiūlymų naudoti 1,5 l/ha stomp + 1l/ha Bazagran. Ir po kiek laiko bazagranu 1 l/ha dar kartą pakartoti. Arba yra siūlymų 1 l/ha Fenix + Bazagran 1 l/ha. Kaip tokie siūlymai?

2l Fenix ant sudygusių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Patirtis ant pupu nedidele dar, bet kazkaip man paciam sukele itarima, kad visas laukas negali buti apimtas ligos is karto. Nuo fenikso panasiau. Cia visi raso stresas minimalus fenikso ant sudygusiu. Purksta buvo 1,5l/ha, aisku kiek dabar deliojasi valanda po purskimo praejo labai nedidelis lietus, manyciau sustiprino fenikso  (cia musu sinoptikai - prognozuoja lietu - giedra, prognozuoja giedra - pyst ir palyja) :) 

Na tikiuosi atsigaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , dzipas pranešimas:

Patirtis ant pupu nedidele dar, bet kazkaip man paciam sukele itarima, kad visas laukas negali buti apimtas ligos is karto. Nuo fenikso panasiau. Cia visi raso stresas minimalus fenikso ant sudygusiu. Purksta buvo 1,5l/ha, aisku kiek dabar deliojasi valanda po purskimo praejo labai nedidelis lietus, manyciau sustiprino fenikso  (cia musu sinoptikai - prognozuoja lietu - giedra, prognozuoja giedra - pyst ir palyja) :) 

Na tikiuosi atsigaus.

Atsigaus tikrai, nauji lapai bus sveiki, be jokio pajuodavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 8 valandas, juska pranešimas:

Man pupu apatiniai lapai praktiškai nunyko, pukšta  feniksu 1,5 litro, o šalia kontrolė nepurkšta žaliuoja gražus, neskaitant piktžolių.

 Pusė jau žydi, o dalis iš po lietaus tik lenda lauk.

Kaip ir pas mane, lenda lauk, kulimas bus smagus, svarstysim ar vaziuoti ar palaukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...