Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

turim rulonini presa case III rbx skaiciu neatsimenu. jam tris metai padarem apie 6000 rulonu. seis metais pradejo pagrindine grandine trukinet kur stangas suka. nerandam del ko, paziurejus nesimato kad butu sudilusi. gal kam buvo kaskas panasaus

atejo laikas keisti ja ir viskas.. :icon-wink: grandine juk yra paskaiciuota ant tam tikro skaiciaus rulonu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai parsyk koki pilti.

Specialu grandinini tepala. Nelabai tinka tas kur grandinem motopjuklu. Bet jau geriausia pilk ta jei nezinai tiklsiai koki. Zymiai trumpeja naujos grandines laikas jei pili kitoki. Isbandyta. Mes shell pardavinejam. Tikrai aliko geriau nei pries 2 metus pardavinejom kitoki. Jis buvo skystokas. Reikia labai ziuret.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parasysiu gera patarima. Nepirkit ruloninio preso new holland (toki nusipirkau). Tikrai ant durniaus pagamintas. Gerai paspaudi trukineja dirzai. Dirzai ploni, nesamone. Tik vienas sluoksnis siulu. Nera ka lyginti su john deere presu. nekalbu jau apie vicona ar velgeri.

Koki spaudima darai ir kelintų metų presas, mažu jau sudrožtas? :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turim rulonini presa case III rbx skaiciu neatsimenu. jam tris metai padarem apie 6000 rulonu. seis metais pradejo pagrindine grandine trukinet kur stangas suka. nerandam del ko, paziurejus nesimato kad butu sudilusi. gal kam buvo kaskas panasaus

atejo laikas keisti ja ir viskas.. :icon-wink: grandine juk yra paskaiciuota ant tam tikro skaiciaus rulonu..

viskas atrodo kaip nauja ir grandines ir zvaigzdes, be to pamelavau dabar paziurejau 4000 bumbulu padarita o seervize sake po 20000 bumbulu padaro su grandine kol keist reike. bet tiek to gedimo neradom o grandine nebetrukineja 300padarem be gedimu. ziuresim kaip bus toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parasysiu gera patarima. Nepirkit ruloninio preso new holland (toki nusipirkau). Tikrai ant durniaus pagamintas. Gerai paspaudi trukineja dirzai. Dirzai ploni, nesamone. Tik vienas sluoksnis siulu. Nera ka lyginti su john deere presu. nekalbu jau apie vicona ar velgeri.

Koki spaudima darai ir kelintų metų presas, mažu jau sudrožtas? :icon-confused:

95 metu NH 650.Kai pirkau sake zolei pila monometra pakelti reikia, tai ant 3000 sukau. Nu taip jis padroztas. Nedideliu iplysimu tai daug yra.

O koki pats slegima laikai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parasysiu gera patarima. Nepirkit ruloninio preso new holland (toki nusipirkau). Tikrai ant durniaus pagamintas. Gerai paspaudi trukineja dirzai. Dirzai ploni, nesamone. Tik vienas sluoksnis siulu. Nera ka lyginti su john deere presu. nekalbu jau apie vicona ar velgeri.

Koki spaudima darai ir kelintų metų presas, mažu jau sudrožtas? :icon-confused:

95 metu NH 650.Kai pirkau sake zolei pila monometra pakelti reikia, tai ant 3000 sukau. Nu taip jis padroztas. Nedideliu iplysimu tai daug yra.

O koki pats slegima laikai?

As suku ant 1800-2000, o siena 1200. 3000 yra nenormalu.

uz sieno rulona imam 12-15lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas yra forume ir turi NH presa.Turiu bedu gal kas pades. Neseniai pirkau presa anksciau vyniojau su siulu, tai eina labai gerai . Siandien nusipirkau tinkleli sakau pabandysiu. Nu niekaip nesuprantu KOKS PER MECHANIZMAS atkelia tinklo peili. Kaip as suprantu tai pas mane kazkokiu detaliu truksata. Ir dar kas cia netvarkoje Kai elektrinis varikliukas apaduoda tinkleli, stumokliukas pilnai islenda bet varikliukas nessustoja, prasideda girdeti garsas traskejimas ar dantraciai trasaka ar kokia viduj ideta prabuksasvimo sistema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas yra forume ir turi NH presa.Turiu bedu gal kas pades. Neseniai pirkau presa anksciau vyniojau su siulu, tai eina labai gerai . Siandien nusipirkau tinkleli sakau pabandysiu. Nu niekaip nesuprantu KOKS PER MECHANIZMAS atkelia tinklo peili. Kaip as suprantu tai pas mane kazkokiu detaliu truksata. Ir dar kas cia netvarkoje Kai elektrinis varikliukas apaduoda tinkleli, stumokliukas pilnai islenda bet varikliukas nessustoja, prasideda girdeti garsas traskejimas ar dantraciai trasaka ar kokia viduj ideta prabuksasvimo sistema

Traskėti turi kai pasėma tinklą, ant dangcio yra piešinys kaip įdėt tinklą, pažiūrėk ar teisingai įdėjai, pabandyk paduot tinklą mechaniškai nusistatęs ant kompo (man). Ar bandei sukt ant 2000 spaudimo, netrūksta diržai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit ka gero papasakoti apie presa HESSTON Rounder 5700C ar pan... modelius, siandien bandziau presuoti kaip ir viskas neblogai buvo bet sulig pirmu ruliu viskas ir baigesi tuom kad suplesiau du dirzus. :lol: iskociojau toki ruli :eusa-doh: . Ziuriu cia jus apie spaudimus kalbat papasakokit man kur jo ieskoti :eusa-doh:

Matyt reikia nesistengti per visa skale spaudimo sukelti bent jau pirmiems rulonams....Paskui iprasi ir galesi daryti beveik max......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas yra forume ir turi NH presa.Turiu bedu gal kas pades. Neseniai pirkau presa anksciau vyniojau su siulu, tai eina labai gerai . Siandien nusipirkau tinkleli sakau pabandysiu. Nu niekaip nesuprantu KOKS PER MECHANIZMAS atkelia tinklo peili. Kaip as suprantu tai pas mane kazkokiu detaliu truksata. Ir dar kas cia netvarkoje Kai elektrinis varikliukas apaduoda tinkleli, stumokliukas pilnai islenda bet varikliukas nessustoja, prasideda girdeti garsas traskejimas ar dantraciai trasaka ar kokia viduj ideta prabuksasvimo sistema

Traskėti turi kai pasėma tinklą, ant dangcio yra piešinys kaip įdėt tinklą, pažiūrėk ar teisingai įdėjai, pabandyk paduot tinklą mechaniškai nusistatęs ant kompo (man). Ar bandei sukt ant 2000 spaudimo, netrūksta diržai?

Daugiau dirzai netruksta. As ir pats supratau kad ant viso spaudimo sukti nesamone. Kai nupirkau pirma ruli zoles sukau, buvau sukeles visas spaudima ir truko. Bet man atrodo jis jau buvo iplyses.

Dar noriu paklausti o ar cia normalu kad paduodant tinkleli traska varikliukas.ir dar .Supratau kad man kai pardave neuzdejo kazkokios sistemos kuri pakelia nukritusi peili.As manau kad tai turetu buti kazkokia galinga spyruokle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas yra forume ir turi NH presa.Turiu bedu gal kas pades. Neseniai pirkau presa anksciau vyniojau su siulu, tai eina labai gerai . Siandien nusipirkau tinkleli sakau pabandysiu. Nu niekaip nesuprantu KOKS PER MECHANIZMAS atkelia tinklo peili. Kaip as suprantu tai pas mane kazkokiu detaliu truksata. Ir dar kas cia netvarkoje Kai elektrinis varikliukas apaduoda tinkleli, stumokliukas pilnai islenda bet varikliukas nessustoja, prasideda girdeti garsas traskejimas ar dantraciai trasaka ar kokia viduj ideta prabuksasvimo sistema

Traskėti turi kai pasėma tinklą, ant dangcio yra piešinys kaip įdėt tinklą, pažiūrėk ar teisingai įdėjai, pabandyk paduot tinklą mechaniškai nusistatęs ant kompo (man). Ar bandei sukt ant 2000 spaudimo, netrūksta diržai?

Daugiau dirzai netruksta. As ir pats supratau kad ant viso spaudimo sukti nesamone. Kai nupirkau pirma ruli zoles sukau, buvau sukeles visas spaudima ir truko. Bet man atrodo jis jau buvo iplyses.

Dar noriu paklausti o ar cia normalu kad paduodant tinkleli traska varikliukas.ir dar .Supratau kad man kai pardave neuzdejo kazkokios sistemos kuri pakelia nukritusi peili.As manau kad tai turetu buti kazkokia galinga spyruokle.

na, daug matyt neteko, bet kiek maciau, peili uzkelia hidrocilindras, galo atidarinejimo metu. cia welger presam. kaip kitiem, turetu zinot kas dirba su jais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...