Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

O kokie buna sudeti dirzai perkant presa pvz. is AGRARINES ARBA AGROTAKA. Ar tie orginalus uz tokia kaina yra kaip ir sakei suklijuoti ir susiuti. Gal aplamai istisiniai?

Situ prsu nuo 96 metu buna orginalus ir pastrizai kaip vitalijus sake sulipyti ir susiusti mano taip pat. cia pvz nh 654, 658, 644 ir kitu naujesniu markiu , mano presas 654 be smulkintuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbinis silpnas...nors paties kaimynas su dirziniu suka, bet ne zole... :icon-wink:

Raimisxx pataisau : Su dirziniu Welger 535 su MTZ-1025 zoles esam susuke virs 6000 rul.....Kai juostos su variu pakeitus vien zolei uztenka iki 3000rul.Jei pradalges idealios ir tarpine tarp vairo ir sedynes nedurna galima ir daugiau.....

ne taip supratau. bet ijungus peilius, butu liudnas reikalas...

Deja,be smulkintuvo......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsirado zmogus siulo pirkti bugnini presa.taciau mano mtz per silpnas. Tai jis sako dek reduktorių prieš presą. Patarkit inzinieriai ar tokia baike gali iseiti.Ar buna tokių patogių reduktorių ir dar kad suktūsi perdavimas i tą pačią pusę.

Tai jau reduktorius turi buti 3 velenu ,o jis bus masyvus..Jei reduktorium nori gauti daugiau jegos- reiskia turesi prarasti apsukimus......As manau ,kad toks variantas vargu ar bus naudingas ekonomiskai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...