Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

puse tavo pasakytu teiginiu yra is pirsto lauzti, kaip dirbi taip turi. jei neprisiziuresi tai ir lus viskas. as su savo siemet be gedimu dirbau, grandines jei nesmaugiant 3 sezonus laiko, zvaigdziu silpna vieta tai slicai, per klibejima juos isplaka ir viskas eina velniop. diselis kad luztu tai to dar nebuvo, nebent lakstot kai pamise, dangcio cilindrukai tai susidevi, o del suspaudimo tai problemu per 9 sezonus nebuvo, nebent tarpine tarp vairo ir sedynes nevykes koks

koks pas tave vicon?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pigiau mano skaičiavimu tinkliuku,o privalumus išdėstė kolegos.Manyčiau rimčiausias presas Welger,o pats turiu Claas 350RC del laikymo nei puses blogo žodžio galiu pasakyt,tik mano 100 į kalną su smulkinimo peiliais dejuoja.Su šiaudais ar šienu eina kaip vėjas,Claas ir Mchale reikia jegos.Tavo traktorius pats tas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Be kabliu presuojant suspaudimui reikia galingesnio traktoriaus, bet dėl to problemu neturėjom ir su 110ag traktorium.

buvo atvaziave vasara su fusion 2, padarem viena lauka, gal kokia 70 ruliu tokio dregnesnio, bet ne slapio ir su welgeriu dabaigem gal kokia 30 ruliu, na ir ka manot, welgerio kaip supresuoti toki ir yra, fusion'o tai paimi su rulonu griebtuvu suspaudi iki galo rulona plevele issipucia, pavaziuoji 10-20 metru ir iskrenta, o tada tai turi darbelio kad ruly ymest y dalytuva. Tai vat toks pas mane dvieju presu palyginimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo atvaziave vasara su fusion 2, padarem viena lauka, gal kokia 70 ruliu tokio dregnesnio, bet ne slapio ir su welgeriu dabaigem gal kokia 30 ruliu, na ir ka manot, welgerio kaip supresuoti toki ir yra, fusion'o tai paimi su rulonu griebtuvu suspaudi iki galo rulona plevele issipucia, pavaziuoji 10-20 metru ir iskrenta, o tada tai turi darbelio kad ruly ymest y dalytuva. Tai vat toks pas mane dvieju presu palyginimas.

jei vienu metu presavo tai dar suprasciau, bet jei veliau tas welgeris atvaziavo, manau, kad dregmes maseje buvo gerokai maziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is dalies hidraulinis galas nesamone, nesuspaudzia rulonu ir t.t., kabliai yra zymiai geriau, kietesni ruliai ir t.t., o del automatikos tai veikia puikiai, bent pas welgery..... :D:D

paaiskink kuo skiriasi susuktas rulonas prie 180 bar hidrauliniu uzraktu ir prie to pacio slegio su mechaniniais kabliais?

is kur cia istraukiai kad kabliai tipo panasiai laiko kaip ir hidro cilindrai 180 baru, jei nori kad kablei laikytu kaip cilindrai atleidi spaudima, jei nori padidini kad ir iki 300 bar kur cilindrai jau neatlaiko ir galas atsidaro, ir pats supranti kas poto buna, kaip parasiau anksciau.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija:baigėsi tinkliukas dejau kitą,aišku traktorius užgesintas kompas išungtas,užsivedžiau ir pirmyn!

Bet asilas pamiršau ijungt kompą,važiuoju ir durna mintis ko jis man nesignalizuoja,žvilgt o jis neijungtas.Ijungiau rėkia nesavu balsu,išlipu dangtis prasidaręs.Kaip būtų jeigu būtų kabliai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...