Jump to content

Zetor ar Case


Recommended Posts

Mano geras draugas Vylukas gryzo :lol::lol: Na tai pasakok kiek tu JX su nuluzusiom pakabom matei :icon-wink:

Ne pakabose bėda ten.Galbūt netgi ne traktoriuje.

Pirkėjas nori savo pirmo šiuolaikiško vakarietiško,nes turi kažkiek pinigų,o mtz jau alergiją kelia.Jis net nesigilina,kas ten per daiktas,kaip jis perkrovas laiko,kam skirtas.Jam užtenka to,kad traktorius VAKARIETIŠKAS.Ir,aišku,nori kuo pigiau.

Tuo tarpu pardavėjas,gal dėl neišprusimo,gal dėl to,kad mato,jog pirkėjas brangesnio neįpirks,net neišsiaiškina,kokius darbus tas traktorius dirbs,nepaaiškina jo galimybių,parduoda jam JX.

Rezultatas,daug pykčio,beprasmių kaltinimų vienas kitam ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 86
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na va issiaskinom del pakabu einam toliau. Tai na tik Case problema (kaip beje pats teisingai paminejai anksciau) visi vakarieciai naktimis nemiega del MTZ pardavimu lietuvoje nezmoniski kiekiai (ir ne tik lietuvoje) taigi rezga planus kaip atsikasti bent dalele ju rinkos dalies, buten to reikalo rezultatus mes ir matome. Teisybes delei reikia pasakyt kad ir MTZ paskutiniu metu nusivaziavo su savo kokybe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va issiaskinom del pakabu einam toliau. Tai na tik Case problema (kaip beje pats teisingai paminejai anksciau) visi vakarieciai naktimis nemiega del MTZ pardavimu lietuvoje nezmoniski kiekiai (ir ne tik lietuvoje) taigi rezga planus kaip atsikasti bent dalele ju rinkos dalies, buten to reikalo rezultatus mes ir matome. Teisybes delei reikia pasakyt kad ir MTZ paskutiniu metu nusivaziavo su savo kokybe

Turėjau mtz 9 metus.Juo buvau tikrai patenkintas,jokių rimtų bedų nebuvo.

Tai va,pastebėjimas vienas,kaimynas turi nuo pavasario mtz naują,tai dabar jo būklė ne ką geresnė,jei ne blogesnė,nei manojo buvo prieš parduodant.

Tad dėl dabartinių mtz kokybės tikrai pritariu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelyginkit ruskų ir bielorusiškų metalų su vakarietiškais. Kokia pavyzdžiui pusantrinio centrinė traukė, o kokia vakarietiško-perpus plonesnė, o laiko geriau. Bent jau man dar nepertrūko. O pusantrinio traukę pertraukiau su vikšriniu. :lol: Beveik vien Zetor varinėja po Čekiją ir Slovakiją, gal jie vietoj pigesni ir su detalėm lengviau. Bet pas mus įvertinus serviso lygį ir kokybę jiem dar labai toli manau iki Case.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip idomi diskusija gavosi gal jus ir teisus neimsiu nei vieno is ju siandien skambinau i Lytagra tai pasiule Holanda 80ag. uz 82000lt.ir galinis tiltas normalus reikes nulekti iki Kauno ir apziureti.Siaip tiek ag. pasirodo ne taip jau ir didelis pasirinkimas.Tiek zetor tiek case su tom soninem pavarom kaip t-40 kas man labai nepatinka nors pardavejai ir aiskina kad laiko.Zinoma kad virs simto arkliu rimtesni traktorai bet man tiek nereikia jiems juk reikes valgyti duoti.Man reikia purskimam tresimam sejimui na ir priekabas patampyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip idomi diskusija gavosi gal jus ir teisus neimsiu nei vieno is ju siandien skambinau i Lytagra tai pasiule Holanda 80ag. uz 82000lt.ir galinis tiltas normalus reikes nulekti iki Kauno ir apziureti.Siaip tiek ag. pasirodo ne taip jau ir didelis pasirinkimas.Tiek zetor tiek case su tom soninem pavarom kaip t-40 kas man labai nepatinka nors pardavejai ir aiskina kad laiko.Zinoma kad virs simto arkliu rimtesni traktorai bet man tiek nereikia jiems juk reikes valgyti duoti.Man reikia purskimam tresimam sejimui na ir priekabas patampyti.

nenoriu buti blogu pranasu, bet sprendziant pagal arklio jegas, man rodos pamatysi toki pat tilta, kaip pas case :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip idomi diskusija gavosi gal jus ir teisus neimsiu nei vieno is ju siandien skambinau i Lytagra tai pasiule Holanda 80ag. uz 82000lt.ir galinis tiltas normalus reikes nulekti iki Kauno ir apziureti.Siaip tiek ag. pasirodo ne taip jau ir didelis pasirinkimas.Tiek zetor tiek case su tom soninem pavarom kaip t-40 kas man labai nepatinka nors pardavejai ir aiskina kad laiko.Zinoma kad virs simto arkliu rimtesni traktorai bet man tiek nereikia jiems juk reikes valgyti duoti.Man reikia purskimam tresimam sejimui na ir priekabas patampyti.

nenoriu buti blogu pranasu, bet sprendziant pagal arklio jegas, man rodos pamatysi toki pat tilta, kaip pas case :D

Man rodos, o gal ir klystu, kad Arūnis nedasakei, kad tie abu traktoriai nuo vieno konvejerio. :icon-rolleyes::lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiklausiau specialiai servizistu su slaunim problemu nebuvo

Specialiai paklausk tų pačių,kokių ir kiek su sankaba ir transmisija problemų buvo.

Pasikartosiu dar kartą,kad tai,galbūt,ne vien traktoriaus problema.

del deziu lyg ir viskas normaliai, o kas del sankabu tai jei zmogus ima sita traktoriuka jis ima ir frontalini dazniausiai

vienas atvaziuoja sako 900 valandu ir sankaba buksuoja kodel a?

sakau kiek rulonu sukrovei?

apie 10000

gerai kiek kartu reikia isminti sankaba vienam rulonui

jei priprates maziausiai 5kartus

taciau kai rulona krauni labai retai kada sankaba buna atleista iki galo dazniausiai vazineji su pusiau isminta, o jei dar trosas pasiserpetejes tai taip ir gaunasi

ar ne tiesa sakau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiklausiau specialiai servizistu su slaunim problemu nebuvo

Specialiai paklausk tų pačių,kokių ir kiek su sankaba ir transmisija problemų buvo.

Pasikartosiu dar kartą,kad tai,galbūt,ne vien traktoriaus problema.

del deziu lyg ir viskas normaliai, o kas del sankabu tai jei zmogus ima sita traktoriuka jis ima ir frontalini dazniausiai

vienas atvaziuoja sako 900 valandu ir sankaba buksuoja kodel a?

sakau kiek rulonu sukrovei?

apie 10000

gerai kiek kartu reikia isminti sankaba vienam rulonui

jei priprates maziausiai 5kartus

taciau kai rulona krauni labai retai kada sankaba buna atleista iki galo dazniausiai vazineji su pusiau isminta, o jei dar trosas pasiserpetejes tai taip ir gaunasi

ar ne tiesa sakau

sankaba su troseliu? tai kas ten per hibridas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na MTZ sankaba dar greiciau pareina :icon-wink: O pirkejo pasirinkimo motyvai kaip ir perkant MTZ kaip ir daugeliu atveju paties vyluko KAINA
ne velnio nepareina ta sankaba su MTZ sukroviau apie 5000rulonu, tik koja pavargsta ta sankaba minkyti, vakarietiskas, kad ir tas pats CASE yra geras tuo kad gali reversuoti nesustojus kaip ir dauguma uzsenietisku traktoriu(tik ne MTZ)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na MTZ sankaba dar greiciau pareina :icon-wink: O pirkejo pasirinkimo motyvai kaip ir perkant MTZ kaip ir daugeliu atveju paties vyluko KAINA
ne velnio nepareina ta sankaba su MTZ sukroviau apie 5000rulonu, tik koja pavargsta ta sankaba minkyti, vakarietiskas, kad ir tas pats CASE yra geras tuo kad gali reversuoti nesustojus kaip ir dauguma uzsenietisku traktoriu(tik ne MTZ)

moki kraut. Dazniausiai taip nebuna :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na MTZ sankaba dar greiciau pareina :icon-wink: O pirkejo pasirinkimo motyvai kaip ir perkant MTZ kaip ir daugeliu atveju paties vyluko KAINA
ne velnio nepareina ta sankaba su MTZ sukroviau apie 5000rulonu, tik koja pavargsta ta sankaba minkyti, vakarietiskas, kad ir tas pats CASE yra geras tuo kad gali reversuoti nesustojus kaip ir dauguma uzsenietisku traktoriu(tik ne MTZ)

moki kraut. Dazniausiai taip nebuna :icon-wink:

B et geras chirurgas padeda blogam sokejui :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...