Jump to content

Zetor ar Case


Recommended Posts

  • Atsakymai 86
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na taip ir pats esat uzsimines,bet kaip supratau susitvarkei ta beda.Ir dar vienoj temoje skaiciau ta pati,kad kaista.Teko pusdieni padirbeti su tuo 122aj. su plugu tai varikliui irgi atsiranda toks keistas garsas lyg ir isijungia kazkoks tai papildomas varikliukas.Po kiek laiko vel issijungia.Savininkas sako neissigask taip turi buti,na gal kas ji ten zino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tempiau keturiu vartoma kvernelenda su lingine apsauga.Tempe nesunkiai tik zeme buvo labai kieta.Net pluga norejo mesti lauk.Kaip keturiu cilindru visai neblogai,bet mano senukas vokietukas geriau tempia gal negeriau,bet stabiliau.Nes variklis sesiu cilindru.Minkstoj zemej tai eitu su vejeliu.Zeme ne molis ir ne juodzemis toks priemolis sakyciau ir ne is lengvuju.Trumpas traktorius tad galai mazi lieka irgi pliusas,paskui maziau darbo.Siaip ispudis neblogas tik galetu triuksmo truputi maziau buti kabinoje,kabina patogi erdvi man patiko.Jei variklis butu sesiu cilindru imciau net nedvejodamas uz tokia kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neteko dar su 1221 padirbeti reikes rudeni su kaimynu susitarti kad leistu pasivezinti.O nuo kaukimo yra vaistuku tai porolonas ir veilokai reikia apvynioti kabina ir nebegirdesi jokio kaukimo :icon-rolleyes: zetoras taip ir yra padares pakisk galva po kabina pamatysi del to ir nesigirdi dezes bet uz tai variklis girdisi kuo puikiausiai.Mano galva cia nera labai rimtas argumentas nepirkti traktoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tie bielkiai visi jie daugiau maziau kaukia jei ne deze tai pavaros galines.Gali buti kad ten ir nera viskas gerai su deze ruskiai neima i galva.Kaina paleidzia ir perka tuos traktarus.Kiek girdejau kas jau skundesi dezem tai dirba samdyti darbininkai su jais ,o tai jau viska pasako.Jiems ir jd ir case nelaiko.Manau protingai naudojant turetu laikyti jeigu zinoma nebus koks brokas.Turbut is sono atrodau kaip koks mtz fanas tikrai toks neesu.Ir tas mtz man visai nepatinka bet ka darysi jei tos zemes tiek ir tos pajamos tokios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tie bielkiai visi jie daugiau maziau kaukia jei ne deze tai pavaros galines.Gali buti kad ten ir nera viskas gerai su deze ruskiai neima i galva.Kaina paleidzia ir perka tuos traktarus.Kiek girdejau kas jau skundesi dezem tai dirba samdyti darbininkai su jais ,o tai jau viska pasako.Jiems ir jd ir case nelaiko.Manau protingai naudojant turetu laikyti jeigu zinoma nebus koks brokas.Turbut is sono atrodau kaip koks mtz fanas tikrai toks neesu.Ir tas mtz man visai nepatinka bet ka darysi jei tos zemes tiek ir tos pajamos tokios.

tecius pora dienu padirbo su NH gryzes pakeiciau pusdieniui po to isvaziavau pas uosvi seti, o teciui teko paciam su bielkiu namo gryzti.Nors lig tol su bielkiu buvo viskas gerai, bet po tu poros dienu su NH belky atsirado kazkokie "garsus barskesiai",

"neaiskus uzimas" ir t.t. lyg dantratis butu trukes ar guolis parejes :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tie bielkiai visi jie daugiau maziau kaukia jei ne deze tai pavaros galines.Gali buti kad ten ir nera viskas gerai su deze ruskiai neima i galva.Kaina paleidzia ir perka tuos traktarus.Kiek girdejau kas jau skundesi dezem tai dirba samdyti darbininkai su jais ,o tai jau viska pasako.Jiems ir jd ir case nelaiko.Manau protingai naudojant turetu laikyti jeigu zinoma nebus koks brokas.Turbut is sono atrodau kaip koks mtz fanas tikrai toks neesu.Ir tas mtz man visai nepatinka bet ka darysi jei tos zemes tiek ir tos pajamos tokios.

tecius pora dienu padirbo su NH gryzes pakeiciau pusdieniui po to isvaziavau pas uosvi seti, o teciui teko paciam su bielkiu namo gryzti.Nors lig tol su bielkiu buvo viskas gerai, bet po tu poros dienu su NH belky atsirado kazkokie "garsus barskesiai",

"neaiskus uzimas" ir t.t. lyg dantratis butu trukes ar guolis parejes :lol:

:lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...