Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

antras (gal kai kam ir trečias) purškimas yra orientuotas į varpų fuzariozę. o ją sugaudyti arba apsisaugoti geriausia purškiant žydėjimo viduryje. Kaip tai padaryti, kiekvieno reikalas. Veiksmingiausi preparatai turintys tebukanazolo veiklios medžiagos. Tuo pačiu pridedama (jei nedarytas dar anksčiau purškimas) vėliavinio lapo apsaugai nuo dryžligės. Kokį preparatą naudoti, čia kiekvieno reikalas. Aš asmeniškai pagal pasėlio būklę, naudoju strobiką,

Dėkingas už komentarą. Pasirinkimas kiekvieno asmeniškas, bet man siūlo Orius, kaip jūsų nuomone ar tai optimalus pasirinkimas? Man svarbiausiai, kad elevatoriui priimtų grūdus, o nereiktų vežt į griovį pilti, nes daug neesu pritręšęs, todėl netikslinga dėti pačią brangiausią chemiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai žydėjimo metu jau vėliaviniam lapui gali būti po laiko tas maredo. manau čia vienu šūviu du zuikius nevisada nušausi

 

nuo daugelio dalykų tai priklauso - kiek laiko praėjo nuo pirmo fungicido panaudojimo, koks ligų paplitimas, oro salygos ir t.t. Šiemet vėliavinis švarus tikriauiai būtų buvęs ir visai be fungicidų panaudojimų, nes sausas laikotarpis. Bet esmė yra išsaugoti kuo ilgiau sveiką ir žalią lapą, tad purškimą jo apsaugai būtinai rinksiuos, nes vis dar tikiuosi kad palis ir dar augalas pilnai vegetuos.

 

O juventus, mano galva, iš bėdos tinka fuzariozei. Aš vis vien rinkčiausi tebukanazolo veiklią medžiagą, nes ji veiksmingiausia nuo fuzarium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na paskaicius mokslininku straipsnius, tai dregme nebeda, lt ukininkai vistiek kuls europoje rekordinius derlius

tie mokslininkai nuo pavasario gal laukuose dar nebuvo apsiziuret :D perziemojo gerai, tai peza dabar, kad rekordiniai derliai bus. Kai bus aruode, gales sneket, kad kule Lietuvoj rekordini, nors tikrai nepanasu. Sausra daro savo, ypatingai vasarojui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...