Jump to content

Landini traktoriai


Vaidass

Recommended Posts

joniskio raj yra du landini pas viena ukininka vienas 135 ag o kitas 100atrodo tai su 135 pradirbes apie 800 mot /val bedu dar netureja jokiu. :) ir labai patenkintas yra siuo pirkiniu

jo varos tas ukininkas su tais dviem kietai ten... siemet man rodos ar pernai nusipirko ta galingesni.... tik va idomu ant kiek geras ant kiek blogas landini daleiskim 120ag lygint su zetor 120ag kazin pas kury daugiau pliusu ir aisku patikimumo :eusa-think::eusa-think::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Pabrangus Zetoriams, Forterra jau galima lyginti su Landini Landpower 125 Techno komplektacija (forterai pasirinkus kondicionieriu, svorius,pneumatine sedyne, stabdzius ir kablius kainos tampa apyliges).

Foto:

33885193.jpg

Taigi, gudriai keliate antaki ir klausiate, ka turi landini techno komplektacija ir ko neturi zetorius? As irgi nezinau.. tad brukstelsiu savo pastebejimus. Tikiuosi mane papildysite.

Svoris: landini 5800 ir zetor 4660 (be svoriu).

Ratu baze: landini 2800 vs zetor 2390.

Hidraulika: Landini hidraulika mechanine, ant galiniu sparnu netures pakabos aukscio reguliavimo mygtuku, taciau keliamoji galia 7t. Zetorius turi elektronini hidraulikos valdyma su ivairiais nustatymais.

Ratai: landini priekiniai 28 coliu vs zetor 24 coliu.

Kabina: landini mazesne, siauresne, taciau lubos aukstos, priekyje yra stiklinis liukas (turbut patogiau dirbti su frontaliniu. Oro filtrai isnesti i stogo sonus. Techno komplektacijoje reversas yra mechaninis ir rankena montuojama prietaisu skydelyje salia vairo. Pavaros sesios + mechaniniai paletintojai. Forterros kabina erdvesne, turi pavaru letinimo mygtukus ant pavaru svirties. Matomumas geras abejuose kabinose. Triuksmo lygio negaliu ivertinti.

Variklis: bent jau man, cia ir atsiskleidzia landini grozis pakelus kapota: pastatytas iveco 6 cilindru dyzelis su dyydele sraige (luginant su zetor). Taip pat, landpower 125 yra silpniausias atitinkamo pavadinimo gamos modelis. Tad variklis, manau, turetu potencialo bent 30ciai papildomu arkliu (galingiausias landpower yra 165 numeriu, o varikliai ju vienodi).

Vizualiai: asmeniskai man, kaip zetorius artimesnis baltarusu kurybai, taip landinyje galima izvelgti daugiau "vakarietisku" uzuomazgu. Ir... bent jau priekiniai svoriai landini neaprudije :))

Garantinis: Landini 1m. vs zetor 2m.

Taigi, zetorius turi elektra valdoma hidraulika su visais savo privalumais, taip pat ir letinancias pavaras jungiamas mygtukais... Landini turi, mano nuomone, geresni varikli ir... pasiskaicius apie zetoriu dusima iki 1500 aps., gal jam ir net nebeaktualus tie mygtukai isibegejimui? Taip pat didesne mase ir ratu baze.

Kuri is ju rinktusi Jezus? Nors ne, ka rinktusi Vilius??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabrangus Zetoriams, Forterra jau galima lyginti su Landini Landpower 125 Techno komplektacija (forterai pasirinkus kondicionieriu, svorius,pneumatine sedyne, stabdzius ir kablius kainos tampa apyliges).

Foto:

33885193.jpg

Taigi, gudriai keliate antaki ir klausiate, ka turi landini techno komplektacija ir ko neturi zetorius? As irgi nezinau.. tad brukstelsiu savo pastebejimus. Tikiuosi mane papildysite.

Svoris: landini 5800 ir zetor 4660 (be svoriu).

Ratu baze: landini 2800 vs zetor 2390.

Hidraulika: Landini hidraulika mechanine, ant galiniu sparnu netures pakabos aukscio reguliavimo mygtuku, taciau keliamoji galia 7t. Zetorius turi elektronini hidraulikos valdyma su ivairiais nustatymais.

Ratai: landini priekiniai 28 coliu vs zetor 24 coliu.

Kabina: landini mazesne, siauresne, taciau lubos aukstos, priekyje yra stiklinis liukas (turbut patogiau dirbti su frontaliniu. Oro filtrai isnesti i stogo sonus. Techno komplektacijoje reversas yra mechaninis ir rankena montuojama prietaisu skydelyje salia vairo. Pavaros sesios + mechaniniai paletintojai. Forterros kabina erdvesne, turi pavaru letinimo mygtukus ant pavaru svirties. Matomumas geras abejuose kabinose. Triuksmo lygio negaliu ivertinti.

Variklis: bent jau man, cia ir atsiskleidzia landini grozis pakelus kapota: pastatytas iveco 6 cilindru dyzelis su dyydele sraige (luginant su zetor). Taip pat, landpower 125 yra silpniausias atitinkamo pavadinimo gamos modelis. Tad variklis, manau, turetu potencialo bent 30ciai papildomu arkliu (galingiausias landpower yra 165 numeriu, o varikliai ju vienodi).

Vizualiai: asmeniskai man, kaip zetorius artimesnis baltarusu kurybai, taip landinyje galima izvelgti daugiau "vakarietisku" uzuomazgu. Ir... bent jau priekiniai svoriai landini neaprudije :))

Garantinis: Landini 1m. vs zetor 2m.

Taigi, zetorius turi elektra valdoma hidraulika su visais savo privalumais, taip pat ir letinancias pavaras jungiamas mygtukais... Landini turi, mano nuomone, geresni varikli ir... pasiskaicius apie zetoriu dusima iki 1500 aps., gal jam ir net nebeaktualus tie mygtukai isibegejimui? Taip pat didesne mase ir ratu baze.

Kuri is ju rinktusi Jezus? Nors ne, ka rinktusi Vilius??

Pavirsutiniskai bet idomiai isdestyta nuomone... Nuotaika pakele.. Beja Metrastininkas ar ne lauko dienoj zvalguvos buvom susitike tik o gal agrovizijoj :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap:

O gal Vilius pagaliau issirinko traktoriu :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliau, Zvalguvos lauko dienose. Negalejau nepastebeti uz lango uzkistu vardiniu numeriu, kaip kad furistai turi iproti :)

Apie Landini savo pirmus susidariusius ispudzius brukstelejau. Mazoka informacijos apie juos.

O del pasirinkimo.. Buna, kad zmones rinkdamiesi daikta ir neturedami galimybes jo gerai paciupineti, kazkiek remiasi ir kitu zmoniu ar tai vartotoju nuomone. Tad negerai, kai po visų slovinanciuju odžių pareina ir kita banga: dusta, joja, dazai byra, velenai luzta.. :)) Reiketu kazkaip atsargiau. Bet.. snd isgirdau per televizoriu fraze, kad tik ilgalaikiai ieskojimai atveda i tikraja laime. Tikraja laime vilkti plūgą... Tad nebeklausiu ka Vilius "gal" issirinko. :)

Ūk. Algi, lengvabudiskai lepteledamas apie vadybininkus - mane izeidete. O ir ponu, prie kylanciu salietros kainu, nepavadinsi.. :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliau, Zvalguvos lauko dienose. Negalejau nepastebeti uz lango uzkistu vardiniu numeriu, kaip kad furistai turi iproti :)

Apie Landini savo pirmus susidariusius ispudzius brukstelejau. Mazoka informacijos apie juos.

O del pasirinkimo.. Buna, kad zmones rinkdamiesi daikta ir neturedami galimybes jo gerai paciupineti, kazkiek remiasi ir kitu zmoniu ar tai vartotoju nuomone. Tad negerai, kai po visų slovinanciuju odžių pareina ir kita banga: dusta, joja, dazai byra, velenai luzta.. :)) Reiketu kazkaip atsargiau. Bet.. snd isgirdau per televizoriu fraze, kad tik ilgalaikiai ieskojimai atveda i tikraja laime. Tikraja laime vilkti plūgą... Tad nebeklausiu ka Vilius "gal" issirinko. :)

Ūk. Algi, lengvabudiskai lepteledamas apie vadybininkus - mane izeidete. O ir ponu, prie kylanciu salietros kainu, nepavadinsi.. :))

Kuribingas zmogus esi... Na numeriai kaip numeriai bet su sumastyk kad tai tas pats forumietis Vilius :eusa-clap: Taip is cia esanciu komentaru daug zmoniu apsisove pirkdami zetor traktorius nes mieli kolegos nutylejo kai ka... Agrochemijos virsaitis pavardziu neminesiu bet nusipirko 2 landini aisku kad kaip jam ten papigiam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliau, Zvalguvos lauko dienose. Negalejau nepastebeti uz lango uzkistu vardiniu numeriu, kaip kad furistai turi iproti :)

Apie Landini savo pirmus susidariusius ispudzius brukstelejau. Mazoka informacijos apie juos.

O del pasirinkimo.. Buna, kad zmones rinkdamiesi daikta ir neturedami galimybes jo gerai paciupineti, kazkiek remiasi ir kitu zmoniu ar tai vartotoju nuomone. Tad negerai, kai po visų slovinanciuju odžių pareina ir kita banga: dusta, joja, dazai byra, velenai luzta.. :)) Reiketu kazkaip atsargiau. Bet.. snd isgirdau per televizoriu fraze, kad tik ilgalaikiai ieskojimai atveda i tikraja laime. Tikraja laime vilkti plūgą... Tad nebeklausiu ka Vilius "gal" issirinko. :)

Ūk. Algi, lengvabudiskai lepteledamas apie vadybininkus - mane izeidete. O ir ponu, prie kylanciu salietros kainu, nepavadinsi.. :))

As atsiprasau ir izeisti tikrai nenoriu o ponu pavadinau nezinodamas tamstos amziaus (nors dabar visi tik ponais ir tesivadinam :icon-wink: ). Na nuo kada vadibininko pareigybe tampa izeidimu ? :icon-rolleyes: , as va pavizdziui kartais dirbu savo ukio vadybininku. Na nebukim jau tokie pazeidziami , kad ir kaip tai atrodytu skaudu, auksciau nosis ir gyvenimas taps sviesesnis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tas landinis kazi kainuoja, kad kainos apyliges su zetor?

Landini Landpower 125 Techno, 117ag kaina apie 138.000lt be pvm bet cia su kompletacija pilna, joniskio agrochemijoj. tiesa reiktu indivudualiai kalbeti gal paderetum kaina

Na jeigu i ta kompleltuka ieina kompresorius, kondicionierius tai gal ir nieko varijantas, jimk Viliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As atsiprasau ir izeisti tikrai nenoriu o ponu pavadinau nezinodamas tamstos amziaus (nors dabar visi tik ponais ir tesivadinam :icon-wink: ). Na nuo kada vadibininko pareigybe tampa izeidimu ? :icon-rolleyes: , as va pavizdziui kartais dirbu savo ukio vadybininku. Na nebukim jau tokie pazeidziami , kad ir kaip tai atrodytu skaudu, auksciau nosis ir gyvenimas taps sviesesnis :icon-wink:

Pajuokavau gi ten. Kiekvienas darbas yra garbingas, jei dirbamas saziningai ir su kazkiek idejos. Taciau atveju pasitaiko ivairiausiu. :)

Taigi, niekas daugiau papildomu ziniu apie Landinius neturite?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

6 cilindru varikli, svori turi ir mtz. Demotyvavo tai, kad valdymas visiskai mechaninis. Kairiame sone stumdai rankena pakabos aukscio reguliavimui, desiniajame uztrauki sankaba, su kita rankenele ijungi darbini, ir tada atleides sankaba priverti suktis jegos velena.. Taip pat galia pagal iso 117ag. Realiai bus ~110ag? Ir galiausiai tuscias sandelys - bet kokios detales tektu laukti min 1 savaite. O pats traktoriaus sudejimas patiko. "Traktoriškas", ne raktu pakabukas..

Nors sis Landinis jau po trecio "facelift'o", informacijos internete laabai jau mazai teradau. O ir pardavinejamas jau bent pusantru metu. Kaip bebutu, verte uz kaina, mano nuomone, cia yra gera. Nebent bandytum pergudrauti pasauli ir i 1221,4, uz sutaupytus 30kLt, isidetum masazini foteli :}

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki, Kalbant apie Landini traktorius tai galiu kalbeti is savo varpines, labiau kaip vartotojas tos technikos, nes pas mane zemele dirba bent 2 ju firmos traktoriai. Viena pasiemiau 2009m. (Landpower 165 AJ) o kita 2010m.vidyryje (Mondial 110 AJ). Siais metais buvau pacioje ju gamykloje pasisveciuoti ir pazeti is ko jie surinkti.

Tai truputis ispudziu is Italijos:

Landini gaminami vienoje gamykloje kaip ir McCormick traktoriukai. Surinkinejami net ant tu paciu liniju. kas neblogai atrode kaip jau ir kazkas buvo mineje forume, kad traktorius tau surenkamas asmeniskai pirma uzsisakai poto pradeda rinkti pagal tavo komplektacija nera kad butu pristampuota reikia nereikia. Paciu traktoriu paplitimas nemazas pietineje europoje, tai asmeniskai esu mates ir italijoje ir Graikijoje gan placiai paplitusius.

Na o ka pats asmeniskai aptikau gero ir blogo is patirties dirbant su kiekvienu atskirai :)

Landpower skirtas sunkesniems darbams traukia ir 5 korpusu pluga ir skutika 4m per 2 sezonus pilno darbo rimtu problemu nebuvo. Pradzioje buvo isbeges freonas nes ne tinkamai buvo priverztas vamzdelis, bet servisas sutvarke is uzpilde. Daugiau kad kas rimto butu nutike nepasitaike. komplektacija ir kaina manau tikrai iperkama lyginant su kitu garsiu firmu traktoriais ir tai kad net negali zinoti kas juos surenka. Landinis gan paprastas traktorius turintis IVECO variklius mazai turintis elektronikos bet viskas pagal poreikius galima ir pilna elektros paketa isideti bet man tas neaktualu buvo.

Mondial silpnesnis skirtas daugiau lengvesniems darbams bet dirba taip pat be priekaistu buvau prikabines ir dvivagi runkeliu kombaina pavelka kuo puikiausiai. kas buvo rimciau nutike tai is po apaacios kabina ties begiu svertimi nuzsandarinta tai buvo rudeniom pacukas ilindes tai laidus patrumpino. taciau ko mandras lietuvis ispaustas darbymecio metu i kampa nepadarytu tai pora valandu ir susijungiau vel atgal kadangi laidai visi spalvoti.

Nezinau ka dar parasyti na jai kas ar pamatyti ar daugiau info norit tai rasykit.

P.S. Per visą Joniškio rajona galima jų rasti virš 10 įvairių arklių ir gamybos metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...