Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Kaip tai šita tema pasimiršo. MC nebedirba toj kontoroj tai ir nebesireiškia kiek supratau. Betygala savo produktų nereklamuoja, MF irgi nieko naujo neatkasa, o aš niekaip nebaigiu savo bandymų (kažin ar išvis kada baigsiu nes vis naujų idėjų po kiekvieno bandymo atsiranda).

Kol kas vieną dalyka galiu teigti vienareikšmiškai, kalbant apie pilnai integruotas automatinio vairavimo sistemas geriausia imt naują mašiną su visa įranga, gamyjloje sustyguotą, sukalibruota, nepalyginsisu montavimu vietoje ir po to sekančiu ilgu ir nuobodžiu kalibravimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai šita tema pasimiršo. MC nebedirba toj kontoroj tai ir nebesireiškia kiek supratau. Betygala savo produktų nereklamuoja, MF irgi nieko naujo neatkasa, o aš niekaip nebaigiu savo bandymų (kažin ar išvis kada baigsiu nes vis naujų idėjų po kiekvieno bandymo atsiranda).

Kol kas vieną dalyka galiu teigti vienareikšmiškai, kalbant apie pilnai integruotas automatinio vairavimo sistemas geriausia imt naują mašiną su visa įranga, gamyjloje sustyguotą, sukalibruota, nepalyginsisu montavimu vietoje ir po to sekančiu ilgu ir nuobodžiu kalibravimu

O trimble gamina traktorius? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Atleiskit jei būsiu per daug techniškas, bet baigiau dar vieną dalį bandymų. Šį karta tai buvo daugiau orientuoti į mano mašinas bandymai, tai gal ne visi supras. Pradėkim nuo to, kad bent jau man žinomos firmos siūlo DGPS imtuvus priimančius nemokamus SBAS korekcijos signalus (Pvz EGNOS) norint neudoti tą patį imtuvą gauti mokamus SBAS ir/ar RTK signalus reikalingi tų funkcijų atrakinimo kodai (žinoma jei tas aparatas iš viso gali tai daryti) tie atrakinimai kainuoja visai nemenkai (pvz.: 1500€ už atrakinima iki mokamo SBAS ir dar pan tiek pat už RTK atrakinima, pabrėžiu VIEN ATRAKINIMAS, jau nekalbu apie papildomA įranga......

Atsiprašau, bet labai sunku ilgus pranešimus rašyt telefonu (gala tenka nematom rašyt, todėl rašau atra iš kart. Taigi mes kalbam apie gan nemažas išlaidas jei reikalingas RTK tikslumas keliom skirtingom mašinom. Štai ir priėjom prie mano bandymų, jų tikslas buvo sumažinti išlaidas bent jau tiem atrakinimo kodams. Ant Case IH kombainu jau keliatas metų montuojam DGPS imtuvus CASE IH AGgps 252 Jis skirtas laukų žemėlapiams ir autopilotui. Tokį imtuvą atrakinta iki RTK lygmens pabandžiau sujungti su Timble EZ steer 500 sistema standartine, be jokių atrakinimų Ir suveik, gavau RTK tikslumą. Pirmiausia tai gera žinia tiems, kas turi Case kombaina su 252 imtuvu (jis jau atrakintas iki SBAS lygmens)betruksta atrakinti iki RTK + signalo priėmimo įranga ir galit turėti santykinai pigų RTK tikslumą. Tai žinoma tik pirmas etapas, bandymus tesiu toliau, kol kas nesakysiu kokius. Rezultatais kaip matote dalinuosi, kas norit (ir konkurentai)naudokit į sveikatą, bet viss noriu būti pirmas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kreipiausi į tavo ex su prašimu pasiūlyti delninukų su GPS imtuvais ir dar kad būtu galima būtu panaudoti kaip modemą (VRS signalui gauti ir perduoti imtuvui valdančiam autopilotą ). Kol tavo ex svarstė ir būrė kažką tai ne į temą Hnit baltic paskolino man Trimble Nomad delninuką su juo pažaidėm ir jau turiu veikiančia sistemą :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu...

Svarsto turbut todel kad esat visdelto konkurentiai :D

hmmm na jei aš jų aparatus pritaikau prie savo sistemos tai jiems kaip ir rinka prasiplečia :eusa-think: mano galva tai jie paprasčiausiai nesiorientuoja laike ir erdvėj :eusa-think:

bet kokiu atveju aš savo padariau, dabar delninuką su windows mobile OS galima naudoti kaip GNSS radiją VRS korekcijoms iš LitPos gauti. Vienas iš varijantų norintiems funkcionalumo. kai kam jau rodžiau kaip tas veikia, Traktorių vairuoja autopilotas o pats gali naršyt internetą (tarkim zemes ukis. com :D ) per tą patį delninuką, baigęs darbą gali naudot jį kitur kur reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek kainuoja trimble sumontuoti į traktoriu Klas

Reikia hidraulinių vožtuvų ir viso kito .Tikslumas 2,5 cm .?

Kiek kainuoja izestyr purkštuvui Hardi .

Geras klausimas taip iškatr ir neatsakysi. Koks claasas? O purkštuvui turbūt ezboom ieškai, kad Sekcijas uždarinėtu kai persidengia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klas Atles 926RZ 2004m. Reikalingas Trimble autopilot su Nav controller2 . + programa kompiuteryje apdoroti duomenis .

Purkštuvui Hardi -komander 2004m. yra 6 sekcijos 20 m užgriebio . Reikia Trimble EZ-Boom2010 +Trible EZ-Guide500 ekranas (kad matytume kur purkšta kur ne)

na kiek matau jau domėjaisi, manau ir pasiūlymą jau turi, taigi jei ta pati įranga tai ir kaina ta pati. Su Claasais kiek žinau būna vargo montuojant ir derinant (kaip ir naujiena bent jau tikrai ne tiek laiko jiems tie autopilotai gaminami kiek JD ar Case). Programinė įranga kompui .. na daug jos visokios yra. bet norint kažko bent kiek rimtesnio vistiek apie 2000lt atsieis. Toliau tikslumas. Jei nori 2,5cm tai tik RTK ir čia jau tau rinktis ar nori radijo bangom (bazinė stotis + imtuvasant traktoriaus stogo) vis dar patikimiausias ir vis dar brangiausias būdas vien imtuvas + siųstuvas apie 13000 eurų. Kitas varijantas tai virtiali referencinė stotis (VRS) kai RTK korekcijas gauni internetu. Įrangos pasirinkimas labai didelis nuo 2000 lt (kur MSC siūlo siemens modemas) gali būti ir daugiau ir mažiau žiūrint ką naudosi kaip modemą (na anksčiau rašiau kaip delninuką tam reikalui panaudojau) žodžiu variantų daug tik rinkis.

Su EZ boom paprasčiau Hardi kaip ir palaikoma platforma neatsimenu kiek jis kainuoja, pasižiūrėsiu vėliau, bet manau kainą jau žinai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...