Jump to content

Nordsten sejamoji.


trauke

Recommended Posts

Pas mane sėjalka visai be kompo, bet tavo vietoj išsiaiškinti bandyčiau taip: išsiaiškinčiau kaip veikia jutikliai, Įjungus ar išjungus jutiklį. Kokį signalą jis siunčia? Ar jutikliai vienodi? Induktyviniai ar kontaktiniai? Jei pvz jutikliai vienodi, tai pajungi į bet kurį laisvą likusį kompo įėjimą ir žiūri kaip kompas reaguoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei AT2100 dėžutė tai turėtų pilkas laidas iš jos jungtis arba į 4, arba į 6 AT2000 lizdą ir kai išbandinėsi tai palaikyk bent 5-10 sekundžių, nes kompe yra apsauga nuo trumpalaikio kontakto, kad nepersijungtų tarkim galulaukėj apsisukinėjant truputį sujudėjus kojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tai po technologiniu veziu  pliusu  kompe  prilituotas laidas, pagal INKARAS patarima  ten tas pilkas laidas ir turetu jungtis, bet mane suneramino kad prijungus kompa prie akumuliatoriaus tam laide atsiranda itampa ,o tai kur jungti antra daviklio laida ,gal prie minuso bijau as ten ka aklai badyt ,kad ko nesudegint dar klausimas ,ar AT 2000 dezutej yra rele  ,nes AT 2100 yra ,ar jinai reikalinga ,nes paciam kompe maciau 2 stovi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

O pagal kontrolerio pavadinimą google neieškojai? Mano nuomone pirma eilutė rodo kelintas važiavimas, o apačioj technologinių indikacija

Ieskojau bet nieko neina rasti. Kad ir ka bandau reguliuoti visada apacioj sviecia raudona lempute desiniajame kampe. Bandziau kelnoti sejamaja bet niekas nevyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad pas mane pareina is vieno magneto 4 laidai ir is kito magneto 4. Daugiau jokiu davikliu kaip ir nematyti. Gal but kazko truksta?

 

esmė, kad kažkaip turi fiksuoti zenklintuvų pakėlimą, tai ieškok kaip tas dalykas galėtų vykti. sakau, pas mane pakėlimo cilindriuko (viduryje sėjamosios, po išilfine trauke) yra davikliukas. kai pakeliu ženklintuvą, magnetukas priartėja prie daviklio ir kompas paskaičiuoja vieną važiavimą. Panašiai turi būti ir pas tave

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 5 mėnesių...

sveiki.Gal kas sėjat su nordsten kulti seeder 4m sėjamąja diskine,buna kartu su kultivatorium ir lyginimo lenta.gal žinot ar galit pažiūrėt  ant lentutes ,jei tik rašo,kiek ana be kultivatoriaus tuščia sveria ir kiek grudų telpa.

Turėtų būti šita lentelė, tik čia kaip suprantu su kultivatorium ir volu tuščios svoris. Ir dar klaida yra, ten ir talpos tūris, ir kviečių svoris kilogramais parašytas, turėtų būti 855 litrai

post-1191-0-82475400-1477992627_thumb.png
Ir žirnius, ir žoles teko sėti. Žirniams nieko nereikia, tik liežuvėlius pradaryti, kad tilptų žirnis tarp liežuvėlio ir dantračio. O žolei sėti priklauso kokia ta sėjamoji, kai kurioms galima ir be rapsinių liežuvėlių išsiversti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtų būti šita lentelė, tik čia kaip suprantu su kultivatorium ir volu tuščios svoris. Ir dar klaida yra, ten ir talpos tūris, ir kviečių svoris kilogramais parašytas, turėtų būti 855 litrai

attachicon.gifScreenshot from 2016-11-01 11-26-41.png

Ir žirnius, ir žoles teko sėti. Žirniams nieko nereikia, tik liežuvėlius pradaryti, kad tilptų žirnis tarp liežuvėlio ir dantračio. O žolei sėti priklauso kokia ta sėjamoji, kai kurioms galima ir be rapsinių liežuvėlių išsiversti.

O kaip tie rapsiniai liežuveliai atrodo? Nes planuoju set rapsa...ir dabar galvoju,ar galima set kaip yra dabar..ar reikia keisti kazka ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...