Jump to content

projektu vertinimas


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 87
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

shiandien gavau laishka kuriame sakoma kad prasidejo projektu vertinimas pagal investiciju i valdu modernizavima programa, turiu vilties, kad per menesi ishnagrines, o tai tos palukanos baugina bishki... :)

..laiško negavau, bet.....malonu ,kad pagaliau prasidėjo... o tai kokios gi tos bauginančios palūkanos , trečdalį gali ir taip atsiimt nuo 6,4...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shiandien gavau laishka kuriame sakoma kad prasidejo projektu vertinimas pagal investiciju i valdu modernizavima programa, turiu vilties, kad per menesi ishnagrines, o tai tos palukanos baugina bishki... :)

..laiško negavau, bet.....malonu ,kad pagaliau prasidėjo... o tai kokios gi tos bauginančios palūkanos , trečdalį gali ir taip atsiimt nuo 6,4...

mano atveju atisiimti neapsimokejo, per menesi apie 7000 berods, tai va bishki neramu, kai agentura patvirtins beliks 3500, su tiek galeciau ramiai gyvent :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shiandien gavau laishka kuriame sakoma kad prasidejo projektu vertinimas pagal investiciju i valdu modernizavima programa, turiu vilties, kad per menesi ishnagrines, o tai tos palukanos baugina bishki... :)

Na ir duoda NMA. Paraiškų surinkimas baigėsi balandžio 30 d., o jie tik dabar tikrinti pradeda :icon-twisted: . Kol patikrins, tai traktorius, kuris reikalingas rudenį, "parvyks į kiemą" tik pavasarį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ricardas ka jami is paramos man irgi atsiunte laiska su patikslinimais kuriu reikia :lol:

Planuoju pirkti traktorių Valtra A-92n ir lenkišką ruloninį presą Metal-fach Z-562.

.. tam Valtrukui dar reiktų +20AG, jei yra galimybių...kai aš jį biški rimčiau pavaikiau , pasigendu ,nedaug ,bet ... jei nori ....paskambink , numerį , man atrodo ,žinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi gavau laiska is agenturos, deja... reikia pateikti dokumentus trukstamus pries sutarties pasirasyma ir rimta beda iskilo:

buvau numates pirkti traktoriu uz 236 000 su PVM ir numates kad 100 000 imsiu paskola, bet....

Paskola pavasari paemiau ir nupirkau kombaina deveta dabar saskaitoj gal tik kokia 10 000 yra, o uz grudus be spalio nebus pinigu.

Problemos:

1 Reikia agenturai atsakyti per 10 dienu

2 Nemanau kad bankas 100 ha augalinikystes ukiui duos lengvai antra 100 000 kitam banke irgi turetu neduoti, nes jie juk tarpusavi duominis keiciasi.

3 Is kitu ukiu (tevo ir brolio) pinigu butu galima permesti, ber ir ten ta pati beda produkcija isvezta, o gal dar dalies ir nedavezta, kad 100 000 susidarytu.

kaip atsakyti agenturai? buvau nuvares tai ten nieko protingo nepatare...

reiktu kazkaip pratempti laika ta 10 dienu del atsakymo i ta laiska nors iki 25 tada paimtum kita paskola tevo vardu unijoj, arba pinigai uz grudus pasiektu ir viskas butu gerai....

gal dar protingesniu kazkokiu iseiciu yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi gavau laiska is agenturos, deja... reikia pateikti dokumentus trukstamus pries sutarties pasirasyma ir rimta beda iskilo:

buvau numates pirkti traktoriu uz 236 000 su PVM ir numates kad 100 000 imsiu paskola, bet....

Paskola pavasari paemiau ir nupirkau kombaina deveta dabar saskaitoj gal tik kokia 10 000 yra, o uz grudus be spalio nebus pinigu.

Problemos:

1 Reikia agenturai atsakyti per 10 dienu

2 Nemanau kad bankas 100 ha augalinikystes ukiui duos lengvai antra 100 000 kitam banke irgi turetu neduoti, nes jie juk tarpusavi duominis keiciasi.

3 Is kitu ukiu (tevo ir brolio) pinigu butu galima permesti, ber ir ten ta pati beda produkcija isvezta, o gal dar dalies ir nedavezta, kad 100 000 susidarytu.

kaip atsakyti agenturai? buvau nuvares tai ten nieko protingo nepatare...

reiktu kazkaip pratempti laika ta 10 dienu del atsakymo i ta laiska nors iki 25 tada paimtum kita paskola tevo vardu unijoj, arba pinigai uz grudus pasiektu ir viskas butu gerai....

gal dar protingesniu kazkokiu iseiciu yra?

Pirmiausia pasibarsiu. Kokio velnio traktoriaus pinigus panaudojai kombainui pirkti? ir koks bankelis taip leido daryti? Juk tai paskolos panaudojimas ne pagal paskirtį...

Dabar kiti klausimai:

1. kokiame regione/rajone vyksta veiksmas?

2. kada įregistruotas tavo ūkis? pusmetinis balansas yra padarytas?

3. Kai pridavinėjai projektą, nešei banko pažymą ar sutartį?

4. NMA tavęs prašo pateikti tik paskolos sutartį ar dar kažkokių papildomų dokumentų/duomenų? Ir kaip tiksliai suformuluotas jų prašymas?

Pradžiai tiek. kai bus didesnis aiškumas, bus galima strateguoti toliau. Jei nenori prie visų aiškinti situacijos, gali atsakyti AŽ (asmenine žinute).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau viskas gerai ten biski ne taip supratote.

pirma pridavem projekta ir garantini banko rasta kad duos tas paskola traktorius pirkimui...

paskui po keliu sav. sumastem mano vardu (kad rimciau ukis atrodytu)( jo reikejobet kokiu atveju tik pasirinkom pirkti mano vardu) pirkti kombaina, banke emem paskola kombaino pirkimui ir uzstetem zeme.O dabar gavom laiska.

Ten pasirodo yra daug variantu per garantu fonda gali duoti paskola, galima tempti laika ir kaupti sakskaitoj grynus pinigus zadant agenturai pateikti veliu banko sutarti, o kai saskaitoj turesi savo dali jau gali agenturai pasakyti, kad turiu savo ir vel viskas gerai.

Mes Toj pacioj unijoj paprasem antros paskolos, kaip uzsatta pasirinkom traktoiu kur pirksim tai unija parase paskolos sutarti ir per menesi jei ikeisim traktoriu duos ta paskola, turint paskolos sutari ir tuos kitus rastus kita sav agenturoj turetume pasirasyti sutati tada issirinkti galutinai tiekeja ir pirkini uzstatyti bankui. ten per daug buvau issigandes....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten pasirodo yra daug variantu per garantu fonda gali duoti paskola,

Tik nesugalvok, kad palūkanas per garfondą tau kompensuotų!

Ir žiūrėk, kad garantijos dydis neviršytų 50 proc.

Tiesiog taupau tavo pinigėlius.:)

P.S. Dabar pagalvojau ir iškilo klausimas: prie ko čia garfondas?

Juk imsi paskolą, įsigysi traktorių, po to NMA grąžins pinigėlius ir arba liks nedidelis likutis, arba išvis paskola bus padengta. Pasakyk unijai, kad paskolos sutartyje įrašytų, kad pinigai išduodami tik gavus sutartį su NMA dėl paramos skyrimo. Taip jiems bus ramiau, kad tikrai gausi paramą ir padengsi paskolą. O tuo pačiu sutaupysi pinigėlius už garantiją. kas maždaug sudarys +/- 1500 Lt. jei nori, pusę pinigėlių gali padovanoti už puikų patarimą.:) O jei rimtai, skambtelk (jei jausi kad yra reikalas) pirmadienį apie pietus, trumpai pasakysiu, ką ir kaip šnekėti su unijos vadybininke.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 savaičių...
Ten pasirodo yra daug variantu per garantu fonda gali duoti paskola,

Tik nesugalvok, kad palūkanas per garfondą tau kompensuotų!

Ir žiūrėk, kad garantijos dydis neviršytų 50 proc.

Tiesiog taupau tavo pinigėlius.:)

P.S. Dabar pagalvojau ir iškilo klausimas: prie ko čia garfondas?

Juk imsi paskolą, įsigysi traktorių, po to NMA grąžins pinigėlius ir arba liks nedidelis likutis, arba išvis paskola bus padengta. Pasakyk unijai, kad paskolos sutartyje įrašytų, kad pinigai išduodami tik gavus sutartį su NMA dėl paramos skyrimo. Taip jiems bus ramiau, kad tikrai gausi paramą ir padengsi paskolą. O tuo pačiu sutaupysi pinigėlius už garantiją. kas maždaug sudarys +/- 1500 Lt. jei nori, pusę pinigėlių gali padovanoti už puikų patarimą.:) O jei rimtai, skambtelk (jei jausi kad yra reikalas) pirmadienį apie pietus, trumpai pasakysiu, ką ir kaip šnekėti su unijos vadybininke.:)

Kodel netinkamas palukanu kompensavimas per garfonda? :)

gal galetum pakomentuoti paciau apie palukanu kompensavima ukininkams :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...