Jump to content

Seklos beicavimas


Overumas

Recommended Posts

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Sėkla būna jau sausa gerai beicas prilipes, bet čia tik mano nuomonė be mokslininku tyrimu.

Metus laiko kai būna prastovi tada jau reikia tikrint nes nuo kaikuriu beicu tikrai krenta net ant pusės daigumas 

Pernai turejau  daug pernykštės seklos beicuotos metus stovėjo skirtumo nebuvo dygo  gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik į temą, vakar ryte išbeicavau kviečius ir po valandos pradėjau sėti. Kas gerą valandą pertikrinau normą, tai kiekvieną kartą po ~5 procentus didėjo džiūnant grūdams. Tik kažkur po 5-6 valandų nuo beicavimo nusistovėjo. Čia su Nordsten, su geresne sėjamaja gal taip nesijaustų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Bauer pranešimas:

Kaip tik į temą, vakar ryte išbeicavau kviečius ir po valandos pradėjau sėti. Kas gerą valandą pertikrinau normą, tai kiekvieną kartą po ~5 procentus didėjo džiūnant grūdams. Tik kažkur po 5-6 valandų nuo beicavimo nusistovėjo. Čia su Nordsten, su geresne sėjamaja gal taip nesijaustų.

Va todėl ir nesėju iš karto, o duodu dieną pastovėti. Su mano beicavimo mašina pilu 10 l į toną, gaunasi gana drėgni grūdai, po dienos grūdas sugeria drėgmę .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Va todėl ir nesėju iš karto, o duodu dieną pastovėti. Su mano beicavimo mašina pilu 10 l į toną, gaunasi gana drėgni grūdai, po dienos grūdas sugeria drėgmę .

As ir diena palaikau maziausiai, tada vel grudas kaip grudas pasidaro, cezejimo igauna. Nes po 10 litru tirpalo, kai beicuoju per sneka, tai tikrai gan dregni is karto atrodo, birumo netenka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...