Jump to content

Seklos beicavimas


Overumas

Recommended Posts

On 4/12/2017 at 20:17, Juozukas pranešimas:

Nu pernai metai jo. Del ko klausiu, kad vienas stambus ukininkas man sake , kad nesdurintau, kad nesamone vasarinius beicuot, nebuna kules ant vasariniu.

pazystu ir as tokiu nuosirdziu stambiu ukininku, kurie zarsto i kaire ir i desine gerus patarimus, nes laibai nori ,kad visi aplink butu sekmingi ir greit augantys ukiai :) o is rialaus gyvenimo pazystamo visas vasarojus 2015 derliaus, nuejo kulem, apie 80ha nes tikriausiai irgi buvo pamokytas stambaus ukininko, jam po biski islipant is skolu manau nekyla klausimas beicuot ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
Prieš 10 valandų, Vilius pranešimas:

na dėl žiemojimo sunku pasakyt o ir nieks nerodytu tokių tyrimum mums. Bet, kad piniginė plonina tai faktas. geriau laiku ir kokybiškai pasėti nei  švestais vandenėliais  krapint ;) 

Plius už tuos eu daugiau npk prieš žiema, nei tuo vandenėliu laistyt.  O ką per beicus naudojat? Celeste trio ar maxim + chambler?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

celest trio 2l/t + raycat start 0.5-0.7l/t  esu bandyma dares, skirtumas truputi matesi dygstant ir sudygus. aisku skirtumas matosi kai nori pamatyt :D bet litras apie 10euru cia 5-7 eurai tonai = apie 1.5euro hektarui. argi cia pinigai kad neverta "pamegint pamacyt augalam"? kompleksiniu 300 lokaliai vistiek bus...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 8 minutes , Išradėjas pranešimas:

Toptelejo mintis,ka reiktu daryti su beicuota sekla jeigu nepavyktu visos isseti.A galima seti kita rudeni?

Jo sitas klausimas ir man idomus.nes kolkas seja neimanoma o sekla beicuota. Svarstau ar tik nereiks seti su trasu barstykle. Kazi kas geriau ar rizikuoti palikti sekla kitiems metams ar seja trasu barstykle?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...