Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Nežinau broliai ką ariat ir kaip ariat,bet skaičiai perdideli.Turiu ir aš Lemken plūgą pavasariop pirkau suariau 94ha dar kaltai atlaikys 20-30ha.Tiesa pas mane neapvirinti,pridėkim dar puse tų ha.600ha lengva utopija.Bet ant svieto visko būna!

Plūgas naujas pirktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas link noragų tai 250-300ha manau.Kai tiek suarsiu parašysiu ar mano spėjimas pasitvirtino

Pas mane yra taip - sudyla dveji kaltai ir tik vieni noragai. Tai gaunasi 200hax2 su kaltais, 400ha su noragais.

Paminėk ir darbini plotį, nes dylančių dalių ilgaamžiškumui tai turi didelę įtaką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbant apie suarimus su plūgu tai geriau viską rašykit kiek tenka vienam korpusui ha. Nes vieni gal kalba apie 10 korpusų vartomus plūgus kiti apie 2 korpusų nevartomus. Tai noragų skaičius šių plūgų skirsis 10 kartų. Paskui gaunasi nesusikalbėjimai ir lyčni ginčai. :)

O šiaip Lemken ir LT Lemken. Galiu kartais ir pasigailėti, kad ne tai įsigijau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbant apie suarimus su plūgu tai geriau viską rašykit kiek tenka vienam korpusui ha. Nes vieni gal kalba apie 10 korpusų vartomus plūgus kiti apie 2 korpusų nevartomus. Tai noragų skaičius šių plūgų skirsis 10 kartų. Paskui gaunasi nesusikalbėjimai ir lyčni ginčai. :)

O šiaip Lemken ir LT Lemken. Galiu kartais ir pasigailėti, kad ne tai įsigijau.

Bet kai sako su lemkenu 4 vartomu 900ha suaria su vienu komplektu ir neriba tai fantazijos nestokoja... nuliuku per daug.... Ark kad ir su 10 korpusu.... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbant apie suarimus su plūgu tai geriau viską rašykit kiek tenka vienam korpusui ha. Nes vieni gal kalba apie 10 korpusų vartomus plūgus kiti apie 2 korpusų nevartomus. Tai noragų skaičius šių plūgų skirsis 10 kartų. Paskui gaunasi nesusikalbėjimai ir lyčni ginčai. :)

O šiaip Lemken ir LT Lemken. Galiu kartais ir pasigailėti, kad ne tai įsigijau.

Bet kai sako su lemkenu 4 vartomu 900ha suaria su vienu komplektu ir neriba tai fantazijos nestokoja... nuliuku per daug.... Ark kad ir su 10 korpusu.... :eusa-think:

Nu o ką gali žinoti, pas mane tai ne Lemken, o Rabe. Pagal noragų nudilimą manau, kad suarsiu 500 tikrai, bet 900 gal nelabai, bet ir plūgas 5x5. Tai Plasmabit noragui galvočiau apie 60-70 ha turėtų susiarti kažkur. Bet priešplūgių noragėliai jau po pirmo sezono sudilo. Viso apie 240 ha. Vienam tenka apie 24 ha. Tai ne fontanai apsiarė sakyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar bent 3cm ir manau nebeverta su jais art,nes maziau paima zemiu ir na nebetaip suaria,sudesi nauajs dalis bandysi sureguluot pluga kaip seniau reguluodavai pamatysi nebetiks :D ,dyla dalis is naujo reikai reguluot,tai va as taip manau ir manau kad daugoka suari :D man noragai isvis dyla apie kaltus nekalbu isvis,max koki 100hektaru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...