Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Nes jei paziuriu tu nauju daliu kainas, tai ten kosmosas gaunasi ciut ne naujas plugas...

net neziurek i padevetus, verciau nauja per parama. seni visi damusti ir ju kaina padriu apie 30000 lt :icon-eek:

tik nereik lialialint. uz 30klt, galima 7 korpusu prikabinama vartoma nupirkt.

prikabinami jei ka visi apie 30 procentu pigesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes jei paziuriu tu nauju daliu kainas, tai ten kosmosas gaunasi ciut ne naujas plugas...

net neziurek i padevetus, verciau nauja per parama. seni visi damusti ir ju kaina padriu apie 30000 lt :icon-eek:

tik nereik lialialint. uz 30klt, galima 7 korpusu prikabinama vartoma nupirkt.

Ka tu su tuo 7 korpusu prikabinu vartomu veiksi leisk man paklaust? As beveik lazinuosi, kad iki 30ha plote as su penkiavagiu vartomu pakeliamu padedu i vieta ! O jei netolygiu formu zeme, tai iki 50 ha as tave padedu i vieta... Antras dalykas kai slapios zemes siais metais, tai as neisivaizduoju, ka su juo veikt reiktu.. Aciu dievui, kad ciut siais metais tokio nenusipirkau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau overuma su gumine apsauga ir istatomais kaltais gal neapsirikau :D

Už kiek pinigų pavyko nupirkti ? Man dabar kaip tik tokios pat mintys pirkti arba kvernelandą arba overumą. Tik pas mus už overumą su spyruokline apsauga šaukia virš 4 kLt :eusa-doh: O kvernelandų su varžtinėm apsaugom ir apvaliu rėmu po 2 kLt pilna :eusa-think: Panevėžį margučiai sako, kad gali atvežti kvernelandą su apvaliu rėmu ir lingin apsauga už 3500 Lt, bet kažkaip bijau, kad nebūtų verstuvės vietinės gamybos ar dar kas prigaminta. Taigi amžinas klausimas - ką pasirinkti, kur ir už kiek nupirkti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau overuma su gumine apsauga ir istatomais kaltais gal neapsirikau :D

Už kiek pinigų pavyko nupirkti ? Man dabar kaip tik tokios pat mintys pirkti arba kvernelandą arba overumą. Tik pas mus už overumą su spyruokline apsauga šaukia virš 4 kLt :eusa-doh: O kvernelandų su varžtinėm apsaugom ir apvaliu rėmu po 2 kLt pilna :eusa-think: Panevėžį margučiai sako, kad gali atvežti kvernelandą su apvaliu rėmu ir lingin apsauga už 3500 Lt, bet kažkaip bijau, kad nebūtų verstuvės vietinės gamybos ar dar kas prigaminta. Taigi amžinas klausimas - ką pasirinkti, kur ir už kiek nupirkti...

nu ka zinau as manau kverno su apvaliu remu jei kaip pas mus zemes prie molio tai nelis o jei kvadratinis tai puikiai na dar ta varztine apsauga jei daug akmenu daug problemu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu su tuo 7 korpusu prikabinu vartomu veiksi leisk man paklaust? As beveik lazinuosi, kad iki 30ha plote as su penkiavagiu vartomu pakeliamu padedu i vieta ! O jei netolygiu formu zeme, tai iki 50 ha as tave padedu i vieta... Antras dalykas kai slapios zemes siais metais, tai as neisivaizduoju, ka su juo veikt reiktu.. Aciu dievui, kad ciut siais metais tokio nenusipirkau...

tik kelniu nepridaryk, bededamas, dejike :D

nieko tu nedetum, pasiliktum art dar, o as pas mergas varyciau :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu su tuo 7 korpusu prikabinu vartomu veiksi leisk man paklaust? As beveik lazinuosi, kad iki 30ha plote as su penkiavagiu vartomu pakeliamu padedu i vieta ! O jei netolygiu formu zeme, tai iki 50 ha as tave padedu i vieta... Antras dalykas kai slapios zemes siais metais, tai as neisivaizduoju, ka su juo veikt reiktu.. Aciu dievui, kad ciut siais metais tokio nenusipirkau...

tik kelniu nepridaryk, bededamas, dejike :D

nieko tu nedetum, pasiliktum art dar, o as pas mergas varyciau :lol:

tai kiek su tuo penkiu uzari perdiena kad padetum septinvagy

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zSwl-y60htI

Ar cia tik man pasirode neiprastas arimo budas ar kaip? :eusa-think:

o kas cia neiprasto? jau kelis metus taikau toki arima kaikur :) as kaip ariu su lenku tai man labai gerai sitoks arimas pasiteisina ariant pieva, nes nereikia uzarti galulaukiu ir plugas neuzsikemsa :)

as siemet taip ariau tai kaimynai sustoje pirsta prie smilkinio sukiojo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu su tuo 7 korpusu prikabinu vartomu veiksi leisk man paklaust? As beveik lazinuosi, kad iki 30ha plote as su penkiavagiu vartomu pakeliamu padedu i vieta ! O jei netolygiu formu zeme, tai iki 50 ha as tave padedu i vieta... Antras dalykas kai slapios zemes siais metais, tai as neisivaizduoju, ka su juo veikt reiktu.. Aciu dievui, kad ciut siais metais tokio nenusipirkau...

tik kelniu nepridaryk, bededamas, dejike :D

nieko tu nedetum, pasiliktum art dar, o as pas mergas varyciau :lol:

tai kiek su tuo penkiu uzari perdiena kad padetum septinvagy

Cia ziurint kaip paziuresi... ar vidurki ar max per diena, skaiciuojant su uzarais !

Jeigu savaites vidurki paimtum tai gautusi kazkas 12 ha i diena, o jei taip tai gali apie 14 - 17 ha ibraukt priklauso kiek valandu cia dirbi, bet as dirbu apie 10h i diena. Technika ne nauja tai buna visokiu gedimu.

O kas liecia septynvagi, pats buvau pasiemes patampyt 7 vagi kvernelanda PB 100 su reguliuojamu uzgriebiu. tai pasirode totalus sudas, uzaras tai minimum 15 metru minimum, man neigudusiam po 18 kazkas gavos ta diena. Sukinetis ten irgi by.. neduok dieve dirva iseina i kyli... O jeigu slapia tai tada bl nzn nors imk ir verk, lieka arba apvaciuoti arba nzn... su penkiavagiu pakeliamu gali det kiaurai kur nori...

Na jei dirvos masyvas butu 50 ha ir "geru formu" dirvos tai sutinku, o siaip tai neitikinsi, nes ir ta ir ta bandes. pats del to pasiemiau overuma xcelsior 5 vagi vartoma ir be vargo sau ta savo vidurki drasiai palaikau...

O kiek su septynvagiu suariat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad su sesiu korpusu overumu per dvylika valandu nuo 20 iki 25 ha tai ka tu septynis desi

Su 6 korpusu prikabinamu 20 - 25 ha suari ? FAK cia as arba nebesuprantu, arba jau stebuklai pasauly vyksta... arba ari su 300hk traktorium ant 25 km.

Na nebent ten ant itampos visa laik. mano valandu iseina kazkas apie 10 gal irgi sunku pasakyt visokie pietai, pasiverzinejimai...tai atsimeta to laiko. Bet kad 25 ha as net pats ant itampos per 12 h neivaryciau... NU niekaip... cia jau turbut esi auksinis arikas tada, kitaip nepasakysi..ciut ne nasus kombainas su 7 metru kederiu leciau eina uz tavo arima ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vygandas ko cia stebiesi gi zmogus su 6 korpusu plugu tiek uzaria o tu su 5 maziau uzari tai normalu ;) net mtz 100ag 4k overumas 4x35 i valanda nesiplesant 1ha apariama taip kad :eusa-whistle: 7k vartomo su dideliu uzgriebiu manau nasumas ispudingas :icon-eek:

nu tai gerai per 10 valandu aparsi 10 hektaru su savo keturvagiu jei i valanda po 1 ha nesiplesant tai dabar uzmesk 2 korpusus ant savo plugo gausi 1,5 kart greiciau, nu gerai gali ten imt dar geresni vidurki kokius 1,8, tai iseina 15 - nu max 18 ha... o jis kalba apie 20 - 25 ha. Ir tokios dienos kai suari pagal max galimybes buna dvi savaitej o ne kiekviena diena...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bendras vidurkis, su visais nuvaziavimais i lauka, yra hektaras su biskiu per valanda su 5 korpusais po 45 cm, vidutinis lauko dydis 5 ha ir ivairiausiu formu, cia pagal kompo parodymus kiek bendrai sugaista laiko, reikes nusirasyt duomenis tai galesiu tiksliau pasakyti :eusa-snooty:

skamba labai logiskai... as max manau esu ispaudes per 10-11 h kazkas apie 18 ha bet cia jau riba, kai viskas veikia ir ciut ne vandens negeri kad i tulika nevarytu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vygandas ko cia stebiesi gi zmogus su 6 korpusu plugu tiek uzaria o tu su 5 maziau uzari tai normalu ;) net mtz 100ag 4k overumas 4x35 i valanda nesiplesant 1ha apariama taip kad :eusa-whistle: 7k vartomo su dideliu uzgriebiu manau nasumas ispudingas :icon-eek:

nu tai gerai per 10 valandu aparsi 10 hektaru su savo keturvagiu jei i valanda po 1 ha nesiplesant tai dabar uzmesk 2 korpusus ant savo plugo gausi 1,5 kart greiciau, nu gerai gali ten imt dar geresni vidurki kokius 1,8, tai iseina 15 - nu max 18 ha... o jis kalba apie 20 - 25 ha. Ir tokios dienos kai suari pagal max galimybes buna dvi savaitej o ne kiekviena diena...

Vygandas mano kuklus skaiciai TIK 4x35 as nekalbu kur hebra varo po 5x50(5x45) ar 7x50(7x45) :eusa-snooty: ten nasumai kiti :eusa-whistle: Kas atkales sistema tas gaululaukese neuztruka ir su prikabinamu plugu Beja kad butu aiskiau tai kalbekim apie lauko ilgius ir arimo GREICIUS ir bus siek tiek aiskiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vygandas mano kuklus skaiciai TIK 4x35 as nekalbu kur hebra varo po 5x50(5x45) ar 7x50(7x45) :eusa-snooty: ten nasumai kiti :eusa-whistle: Kas atkales sistema tas gaululaukese neuztruka ir su prikabinamu plugu Beja kad butu aiskiau tai kalbekim apie lauko ilgius ir arimo GREICIUS ir bus siek tiek aiskiau

Skaičiuok kaip tik nori,bet su 5x45-50 didesnio valandinio vidurkio už 1,5 ha niekaip negausi.Gali ir >2ha/h,bet laukas turi būti min 700 metrų ilgio ir be pagražų arimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...