Jump to content

Kuom case cvx serija skiriasi nuo puma?


Recommended Posts

P.S vylukas nevisai supratau , ka turejai omeni, pasijauciau ne kaip tiesa sakant

Norėjau pasakyti tai,kad jei paklaustum,tą,ar aną geriau pirkti,tai pirmiausia sulauksi kažkurios spalvos atstovo,tikėtina tendencingo,patarimo,po to pasireiškia tie,kurie tą daiktą tik parodoj yra matę,o tie,kurie naudoja ir dažnai ne vienos spalvos,paprastai tyli.Matyt jiems jau atsibodo beprasmės diskusijos apie spalvas.

Pasiūlyčiau naują temą,tarkim "Nuosavos technikos dienoraštis".Su įsigijimo vieta,kaina,vadybos pasakėlėm ir jų virtimu realybe,gedimais,serviso kokybe,dalių alyvų,filtrų kainom ir pan.Turėtų būti gan naudingos info sukaupta per metus kitus.Bet kažkodėl labai abejoju,ar visi sąžiningai rašytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pagal pranesimu skaiciu turbut einu pirmu numeriu, bet nei vienos spalvos nepropaguoju, nes pas mane ju kieme apstu, taigi nevertinkite zmogaus pagal tai kiek jis rasho, antra vertus gal ir manpaciam reiktu reikshtis kur kas maziau

Nereikia visko asmeniškai priimti.Bendrais bruožais pabandžiau parašyti,koks gaunasi vaizdas paskaičius temas apie to ir ano skirtumus.Juk galima rasti ir patarimų iš praktinės pusės,tik,gaila,kad juos labai nustelbia tendencingos žinutės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip kitiems, bet masmenishkai man forumas niekada nedare lemiamos itakos priiment vinoki ar kitoki sprendima, tai man tiesiog bendravimas su likimo broliais ir paminesiu ne konkurentais, nes ukininkai konkuruoja tik tenkur kertasi zemes, bent jau pas mus taip yra, taigi nereikia pamirshti savo galvos, galbut tada ir tos zinutes neatrodys tokios tendensingos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip kitiems, bet masmenishkai man forumas niekada nedare lemiamos itakos priiment vinoki ar kitoki sprendima, tai man tiesiog bendravimas su likimo broliais ir paminesiu ne konkurentais, nes ukininkai konkuruoja tik tenkur kertasi zemes, bent jau pas mus taip yra, taigi nereikia pamirshti savo galvos, galbut tada ir tos zinutes neatrodys tokios tendensingos

Pas mus,nežinau kam dėkoti reikėtų,bet kaip ir nėra kovos dėl žemių,tad pyktis su kaimynais nelabai yra dėl ko.

Šiek tiek paprieštarausiu.Kai pasikliauji savo galva,o taip ir turėtų būti ir susipažįsti su vienokia ir kitokia technika,daug geriau matosi,kas į kuriuos vartus rašo.Kita vertus,nereikia kažko ypatingo tikėtis iš virtualaus bendravimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasakyti tai,kad jei paklaustum,tą,ar aną geriau pirkti,tai pirmiausia sulauksi kažkurios spalvos atstovo,tikėtina tendencingo,patarimo,po to pasireiškia tie,kurie tą daiktą tik parodoj yra matę,o tie,kurie naudoja ir dažnai ne vienos spalvos,paprastai tyli.Matyt jiems jau atsibodo beprasmės diskusijos apie spalvas.

Pasiūlyčiau naują temą,tarkim "Nuosavos technikos dienoraštis".Su įsigijimo vieta,kaina,vadybos pasakėlėm ir jų virtimu realybe,gedimais,serviso kokybe,dalių alyvų,filtrų kainom ir pan.Turėtų būti gan naudingos info sukaupta per metus kitus.Bet kažkodėl labai abejoju,ar visi sąžiningai rašytų.

Kas dėl CVX tai aš jį naudoju jau kelinti metai ir esu patenkintas. Lyginti su puma negaliu, nes paprasčiausiai jo neturiu. Parodose esu apžiurėjes, bet vien iš apžiurėjimo spresti negali, turi paprasčiausiai tiek su vienu tiek su kitu normaliai padirbti :) Na o diskutuoti apie spalvas, tai tikai manau neverta, nes čia jau diskutuota ir perdiskutuota :D

Vat paties pasiūlyta tema ''Nuosavos technikos dienoraštis'' tai tikrai verta dėmesio. Jei visi nepatingėtų ir nuodugniai viską surašytų, tai tikrai sukauptume gan svarbios informacijos. Svarbu sažiningumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat paties pasiūlyta tema ''Nuosavos technikos dienoraštis'' tai tikrai verta dėmesio. Jei visi nepatingėtų ir nuodugniai viską surašytų, tai tikrai sukauptume gan svarbios informacijos. Svarbu sažiningumas :)

Kam kurti naują temą,kai jau yra sukurta ir nusimėčiusi į užmarštį tema "Naujų traktorių eksploatacinės išlaidos":

viewtopic.php?t=908&start=0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat paties pasiūlyta tema ''Nuosavos technikos dienoraštis'' tai tikrai verta dėmesio. Jei visi nepatingėtų ir nuodugniai viską surašytų, tai tikrai sukauptume gan svarbios informacijos. Svarbu sažiningumas :)

Kam kurti naują temą,kai jau yra sukurta ir nusimėčiusi į užmarštį tema "Naujų traktorių eksploatacinės išlaidos":

viewtopic.php?t=908&start=0

Tikrai tokia pati.Neperzvelgiau visu senu temu.Bet toje temoje puikiai matosi,kuo cia geros idejos baigiasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...