Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Ar gamykliniam Fendt tinklalapyje galit prieiti prie Configurator,iaus, kur galima susikomplektuoti traktorių ir sužinoti jo kainą? Aš ko tai nebepasijungiu jau kuris laikas. :icon-rolleyes::eusa-think:

Tai galima tik ten jie biski pakeite sistema Ten pas juos dabar yra virsuje "Standard equipment Complete price list "

Jai norite ka nors pakeisti is komplektacijos jums reikia paspausti Complete price list ir paskui renkates is iu skiriu"Engine Transmission Power lift Hydraulics Cab Accessories Front Loader Wheels Track"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar gamykliniam Fendt tinklalapyje galit prieiti prie Configurator,iaus, kur galima susikomplektuoti traktorių ir sužinoti jo kainą? Aš ko tai nebepasijungiu jau kuris laikas. :icon-rolleyes::eusa-think:

Tai galima tik ten jie biski pakeite sistema Ten pas juos dabar yra virsuje "Standard equipment Complete price list "

Jai norite ka nors pakeisti is komplektacijos jums reikia paspausti Complete price list ir paskui renkates is iu skiriu"Engine Transmission Power lift Hydraulics Cab Accessories Front Loader Wheels Track"

Tai moku aš juo naudotis, daugelį kartų esu pasijungęs. Bet dabar nurodai tractors, įvedi modelį ir rodo: Internet explorer negali atidaryti puslapio... :icon-rolleyes: Visa kita ką čia rašot jau yra atsidarius konkretų modelį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatinka tokia opcija - nesirenki, gi niekas nevercia :) Savajam manau tikrai buciau pasirinkes :)

p.s. karo technika seniai tokius isradimus naudoja, taip kad.. ;)

AdBlue suteikia sparnus - nudejom dar viena JD :D

Kai sužinosi kiek to Adblue jis vartoja....Galutiniame rezultate kurui išleisti pinigai gaunasi niekuo ne mažesni. O dar išbandžius kai 6930 JD pačipuotas tą patį aparatą traukia 11km/h, o 824F ką bedarytum irgi MAX 11km/h :eusa-think: ..............Gaila, kad nenufilmuota liko :(

P.S. komentarų iš mano pusės nebus - akys pačios pamatė :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai sužinosi kiek to Adblue jis vartoja....Galutiniame rezultate kurui išleisti pinigai gaunasi niekuo ne mažesni. O dar išbandžius kai 6930 JD pačipuotas tą patį aparatą traukia 11km/h, o 824F ką bedarytum irgi MAX 11km/h :eusa-think: ..............Gaila, kad nenufilmuota liko :(

P.S. komentarų iš mano pusės nebus - akys pačios pamatė :icon-eek:

Vienaip ar kitaip ismetamuju duju standartai griezteja, ar filtas ar AdBlue, kito kelio kaip ir nebeliko. Tiek kad su AdBlue variklis dirbs "laisvai". Mano sukis buvo daugiau perkeltine prasme, MF 370ag, nasumo ir galios etalonas 380, dabar F390 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu, taip sakant toliau nuo problemu bet vienaip ar kitaip jos arteja nors be ju nebus ir grudu ;)

Nu senatvė tai artėja pamažu tiek mums tiek ir traktoriams. O problemų geriau kad nebūtu didelių, bet aišku irgi niekas neapsaugotas. :)

didziausia beda - elektra.

o mexanine dalis tvarkoma lengviausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

didziausia beda - elektra.

o mexanine dalis tvarkoma lengviausiai.

kazin tik ar pigiausiai... greitai bus aisku ka gamykla mano apie savo kurinius ir ju problemas...

na, gal geriau pakeist vario deze, nei metu begyje kokiu 20 elektros problemu....

mm, tau elektra maziau turetu rupet, nei tiems, kas tresia ir purskia....

mexanine gal labiau. idomiausias ir durniausias bajeris, del karpytos saibos trukimo, keist visa deze....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, gal geriau pakeist vario deze, nei metu begyje kokiu 20 elektros problemu....

mm, tau elektra maziau turetu rupet, nei tiems, kas tresia ir purskia....

mexanine gal labiau. idomiausias ir durniausias bajeris, del karpytos saibos trukimo, keist visa deze....

ne elektra, bet irgi labai idomus variantas... na paziuresim kaip viskas baigsis, bet siaip tai as piktas dbr esu ant tos markes :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, gal geriau pakeist vario deze, nei metu begyje kokiu 20 elektros problemu....

mm, tau elektra maziau turetu rupet, nei tiems, kas tresia ir purskia....

mexanine gal labiau. idomiausias ir durniausias bajeris, del karpytos saibos trukimo, keist visa deze....

ne elektra, bet irgi labai idomus variantas... na paziuresim kaip viskas baigsis, bet siaip tai as piktas dbr esu ant tos markes :icon-evil:

Jei ne paslaptis, tai kas atsitiko Fendtui :) ? Na, negendancios technikos nera, ar mtz ar fendt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, gal geriau pakeist vario deze, nei metu begyje kokiu 20 elektros problemu....

mm, tau elektra maziau turetu rupet, nei tiems, kas tresia ir purskia....

mexanine gal labiau. idomiausias ir durniausias bajeris, del karpytos saibos trukimo, keist visa deze....

ne elektra, bet irgi labai idomus variantas... na paziuresim kaip viskas baigsis, bet siaip tai as piktas dbr esu ant tos markes :icon-evil:

bandau speliot :D

tikrai ne motoras.

gali but priekinis tiltas. deze. galinis tiltas.

parasyk i pm. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau speliot :D

tikrai ne motoras.

gali but priekinis tiltas. deze. galinis tiltas.

parasyk i pm. :icon-wink:

oi ne kvailiau...daug kvailiau, sakyciau grynai del kvailos konstrukcijos, bet nenoriu viesinti kol nezinau kiek tas dziaugsmas kainuos, be to servisas jau savaite kazkur dinges... :eusa-shifty: visa laime kad seja pabaigta, tai tas traktorius kaip ir nereikalingas db... :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau speliot :D

tikrai ne motoras.

gali but priekinis tiltas. deze. galinis tiltas.

parasyk i pm. :icon-wink:

oi ne kvailiau...daug kvailiau, sakyciau grynai del kvailos konstrukcijos, bet nenoriu viesinti kol nezinau kiek tas dziaugsmas kainuos, be to servisas jau savaite kazkur dinges... :eusa-shifty: visa laime kad seja pabaigta, tai tas traktorius kaip ir nereikalingas db... :eusa-pray:

Gal su kuro baku ar duslintuvu problemeles kokios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatinka tokia opcija - nesirenki, gi niekas nevercia :) Savajam manau tikrai buciau pasirinkes :)

p.s. karo technika seniai tokius isradimus naudoja, taip kad.. ;)

AdBlue suteikia sparnus - nudejom dar viena JD :D

Kai sužinosi kiek to Adblue jis vartoja....Galutiniame rezultate kurui išleisti pinigai gaunasi niekuo ne mažesni. O dar išbandžius kai 6930 JD pačipuotas tą patį aparatą traukia 11km/h, o 824F ką bedarytum irgi MAX 11km/h :eusa-think: ..............Gaila, kad nenufilmuota liko :(

P.S. komentarų iš mano pusės nebus - akys pačios pamatė :icon-eek:

Svarbiausia pasakius kokia nors visiska nesamone pradinkt is diskusijos..... cia tas pats kas irodinet jog juoda yra balta ar pvz kad 240 AG traktorius yra silpnesnis uz 160AG...

O as asmeniskai maciau kaip MF 130AG 10-ies korpusu pluga velka 8km/h... gaila tik vat kad nenufilmavome... :((((

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal su kuro baku ar duslintuvu problemeles kokios?

taip, problemos buvo ten... gamykla pripazino,kad yra konstrukcinis brokas, kuris naujuose modeliuose istaisytas, ko pasekoje suteike 50% nuolaida detalems, kurios beje jau kieme...na tai pyktis kaip ir praejo, malonu kad bent pripazysta savo klaidas ir stengiasi jas istaisyti... :eusa-clap: Ivabaltes vadybai ir servisui dedu + :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatinka tokia opcija - nesirenki, gi niekas nevercia :) Savajam manau tikrai buciau pasirinkes :)

p.s. karo technika seniai tokius isradimus naudoja, taip kad.. ;)

AdBlue suteikia sparnus - nudejom dar viena JD :D

Kai sužinosi kiek to Adblue jis vartoja....Galutiniame rezultate kurui išleisti pinigai gaunasi niekuo ne mažesni. O dar išbandžius kai 6930 JD pačipuotas tą patį aparatą traukia 11km/h, o 824F ką bedarytum irgi MAX 11km/h :eusa-think: ..............Gaila, kad nenufilmuota liko :(

P.S. komentarų iš mano pusės nebus - akys pačios pamatė :icon-eek:

Svarbiausia pasakius kokia nors visiska nesamone pradinkt is diskusijos..... cia tas pats kas irodinet jog juoda yra balta ar pvz kad 240 AG traktorius yra silpnesnis uz 160AG...

O as asmeniskai maciau kaip MF 130AG 10-ies korpusu pluga velka 8km/h... gaila tik vat kad nenufilmavome... :((((

:eusa-shifty: vat vat , žmogus su tokia viltim tikėjosi arti su 10 korpusų plūgu ir še tau boba devintinės :( nepatraukia, nors traktoriaus vadybininkas garantavo, kad trauks. Gerai, kad plūgas padoresnis - nusiardo pusė :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal su kuro baku ar duslintuvu problemeles kokios?

taip, problemos buvo ten... gamykla pripazino,kad yra konstrukcinis brokas, kuris naujuose modeliuose istaisytas, ko pasekoje suteike 50% nuolaida detalems, kurios beje jau kieme...na tai pyktis kaip ir praejo, malonu kad bent pripazysta savo klaidas ir stengiasi jas istaisyti... :eusa-clap: Ivabaltes vadybai ir servisui dedu + :)

Na čia ne jum vieniem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...