Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Ka apie fenda 820galetumet pasakyt + ir -?

- keleivio sedyne prasta ir nera klimos

nu ir atejo laikai, matai keleivio sedyne prasta :)

Kitais laikais ta sedyne galedavo but prasta ? Nera ko veziot ta keleivi, bet kai tenka tai ta sedyne tikrai prasta, beto, cia netik man uzkliuvo, bet ir GBP profi zurnalui....

Is to aisku turetu but, kad neveziojant keleivio viskas labai gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip buvau pacukas, o namie atsiradus plotui rengėm vakarėlį, tai po baliaus svečius išvežiojau su ką tik tėvų nusipirktu pirmuoju nauju traktoriumi MTZ-82.1, UK be abejo(1998 metais). Į kabiną parėjo penkios mergos ir aš su draugu. 7 pacukai kabinoje.

O čia dabar skaitau, kad kažkam antram Fendt kabinoje jau nebepatogu sėdėti... išpindėjimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vakarietiškų traktorių be keleivio sosto. Neaišku kaip, ar atsitūpus ar ant laiptelių atsistojus tokiu atveju važiuot. O čia dabar kompaktiškas sostas, kuris susilanksto ir nesikabina už kojų išlipant. 900 serijoje žinau galima primokėt minkštam sostui. Jūsų teisė rinktis - aš rinkčiausi geresnį sostą vairuotojui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip buvau pacukas, o namie atsiradus plotui rengėm vakarėlį, tai po baliaus svečius išvežiojau su ką tik tėvų nusipirktu pirmuoju nauju traktoriumi MTZ-82.1, UK be abejo(1998 metais). Į kabiną parėjo penkios mergos ir aš su draugu. 7 pacukai kabinoje.

O čia dabar skaitau, kad kažkam antram Fendt kabinoje jau nebepatogu sėdėti... išpindėjimas.

:eusa-clap::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip buvau pacukas, o namie atsiradus plotui rengėm vakarėlį, tai po baliaus svečius išvežiojau su ką tik tėvų nusipirktu pirmuoju nauju traktoriumi MTZ-82.1, UK be abejo(1998 metais). Į kabiną parėjo penkios mergos ir aš su draugu. 7 pacukai kabinoje.

O čia dabar skaitau, kad kažkam antram Fendt kabinoje jau nebepatogu sėdėti... išpindėjimas.

Neispindejimas, o tiesiog paprastas noras pagal kaina gauti ir kokybe ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip buvau pacukas, o namie atsiradus plotui rengėm vakarėlį, tai po baliaus svečius išvežiojau su ką tik tėvų nusipirktu pirmuoju nauju traktoriumi MTZ-82.1, UK be abejo(1998 metais). Į kabiną parėjo penkios mergos ir aš su draugu. 7 pacukai kabinoje.

O čia dabar skaitau, kad kažkam antram Fendt kabinoje jau nebepatogu sėdėti... išpindėjimas.

Tais pačiais metais, tokiu pat - 82.1 važiavom sulindę kabinoj 5'i gerai pavalge bernai, 2x po ~100kg ir 3x ~80kg, bet tai ABSOLIUČIAI NIEKO NEĮRODO, viena yra dirbt, kita sulindus pavažiuot 10min. i ta pati fendt'a sulyst daug proto irgi nereikia.

Tie pasakojimai kai su Uaziku važiuoja po 16galvu nėra išgalvoti anekdotai, namie yra žmogus kuris važiavo... :lol:

Kita, atsisėsk ir pasivažinek šone toje sėdynėje bent 4val. (bent jau) ir išlipęs pagirk sėdynę. 6030ser. JD sėdyne patogesne, tik pati kabina mažesne tad vietos kiek mažiau, bet važiavimas patogesnis. Jau prieš perkant traktorių žinojau kad sėdynė nepatogi, tik tiek kad man vienodai, nes dirbu prie vairo o ne šone sėdžiu. Nors šone važiuoja tik kažkas iš šeimos, bet žinau, kad tuo momentu nedidžiausias patogumas (trumpai). Gali vadint išpindėjimu, man vienodai. Aš žinau ką pirkau, žinau kas tam traktoriuj gerai kas blogai, žmogus klausė parašiau, minusą, nes tikrai ne pliusas :icon-cool:

Beto, susirask UK profi straipsni apie 820, galėsi laišką ir jiem parašyt, kokie anlgai išpindėj :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip buvau pacukas, o namie atsiradus plotui rengėm vakarėlį, tai po baliaus svečius išvežiojau su ką tik tėvų nusipirktu pirmuoju nauju traktoriumi MTZ-82.1, UK be abejo(1998 metais). Į kabiną parėjo penkios mergos ir aš su draugu. 7 pacukai kabinoje.

O čia dabar skaitau, kad kažkam antram Fendt kabinoje jau nebepatogu sėdėti... išpindėjimas.

Tais pačiais metais, tokiu pat - 82.1 važiavom sulindę kabinoj 5'i gerai pavalge bernai, 2x po ~100kg ir 3x ~80kg, bet tai ABSOLIUČIAI NIEKO NEĮRODO, viena yra dirbt, kita sulindus pavažiuot 10min. i ta pati fendt'a sulyst daug proto irgi nereikia.

Tie pasakojimai kai su Uaziku važiuoja po 16galvu nėra išgalvoti anekdotai, namie yra žmogus kuris važiavo... :lol:

Kita, atsisėsk ir pasivažinek šone toje sėdynėje bent 4val. (bent jau) ir išlipęs pagirk sėdynę. 6030ser. JD sėdyne patogesne, tik pati kabina mažesne tad vietos kiek mažiau, bet važiavimas patogesnis. Jau prieš perkant traktorių žinojau kad sėdynė nepatogi, tik tiek kad man vienodai, nes dirbu prie vairo o ne šone sėdžiu. Nors šone važiuoja tik kažkas iš šeimos, bet žinau, kad tuo momentu nedidžiausias patogumas (trumpai). Gali vadint išpindėjimu, man vienodai. Aš žinau ką pirkau, žinau kas tam traktoriuj gerai kas blogai, žmogus klausė parašiau, minusą, nes tikrai ne pliusas :icon-cool:

Beto, susirask UK profi straipsni apie 820, galėsi laišką ir jiem parašyt, kokie anlgai išpindėj :lol:

bet tas kur salia wazineja ar 4wal wazineja....tarp bielgo ant medines raktu dezes gerai a dabar sedine mat nebepatogi.... Kaip sakot staciai nupindejo.... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne kartą esu minėjęs apie keleivio sėdynę, šildymo reguliatorius, kitas ne per geriausiai išspręstas kabinos, vidaus ir išorės dizaino smulkmenas. Tereikia tik pasivartyti po metų ir senesnes diskusijas šioj ir panašiose temose. Taip kad neliaupsinu to Fendt besąlygiškai. Tiesiog neketinu to kartoti kiekvienam pasisakyme, kaip nevardyju kaskart ir privalumų. Tiesiog kas tinka į temą prie diskusijos. Čia apie tai, kas buvo rašoma kitose temose apie mano neva Fendt aklą garbinimą. Taip tikrai nėra. Ir dabar, perkopęs su saviškiu apvalias 5000 m.v., ketinu siūsti į gamyklą laišką su atsiliepimais ir pasiūlymais, kas traktoriuj tobulintina, kas gerai, kas blogai išspręsta. Viliuosi, kad tai padės ateityje sukurti dar geresnį traktorių. Būtų gerai, kad 700 ir kitų serijų naudotojai parašytų čia arba į PM, kokie pasitaikė gedimai, kas patinka, kas nepatinka jūsų traktoriuj. Visus pasiūlymus apibendrinsiu, padarysiu vertimą ir išsiūsiu į gamyklą. Ne kokie bandytojai ar žurnalistai, ar dar kokie expertai, bet mes išdirbantys traktoriuose tūkstančius valandų geriausiai žinom ko mums reikia. Laukiu nuomonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Filmukyje, kaip visada, parodyta tik viena medalio pusė - išleisti orą. Išleisti tai eina greitai. O vat kiek po to užtrunka pripūtimas tokių balionų :eusa-think:

Manau, kad trukdymų nebus. Tiesiog į darbo pabaigą nusistatysi didesnį slėgį, kol baigsi darbą ir pripūs kiek reikia. Šis pribambasas visai neatstotų dublių, bet manau netoli to, o ir traktorius mažiau laužosi. DLG parodoj Vokietijoj tą visą sistemą apžiūrėjau ir buvau nusifotkinęs, tik kaži ar be išliko iki šiol, surask dabar nuotraukų savartyne. :icon-wink: Pamenu slėgis numažinamas iki 0,8 dirvos darbams. Gerokai padidėja padangos sukibimo su dirva plotas, sumažėja dirvos suslėgimas. Šiaip mažiau vargo nei su dubliais. Be to pvz mano atveju dublių ir negaliu naudoti, nes sėjamoji ir skutikas 3 m. Tokia sistema išspręstų šią problemą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...