Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

kad kuo aukstesnis zirnis tuo didesnis derlius manau nera tiesa. Augalai derliu programuoja pirmosiomis augimo fazemis, o augalai tysta i virsu jau duprogramavus derliu del giberelinu, auksinu sintezes, kas prilauso nuo tankumo, sviesos intensyvumo augalui, dregmes ir maisto medziagu kiekio dirvoje augimo metu. Ypatingai ankstinems kulturoms, kai azotu maitina bakterijos.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiedai puikiai matomi, bet varpų po jų nebuus ankštys :D

cia tas

Žiedai puikiai matomi, bet varpų po jų nebus. Bus ankštys :D

Na susimaisiau. Bet tai cia vos ne taip kai zmones sodina bulves bet vadina sekla bet sodina kaip daigus cia tik toks pastebejimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dar tik tokio stadijo. Aukstis kol kas 80-90 cm pagal ziedus vidutiniskai 10-14 varpu bus.

Pasakykit kolegos,kaip  kovojat zirniuose  su zolem, nu man ne kaip sekasi , antri metai as juos auginu, bet kaip tik arteja derliaus dorojimas taip pradeda zoles stipriai augt, ne visur aisku, pernai  pridygo daugokai usniu, siemet  auga   visokiu... aisku ne visam plote bet  tokiais lopais kloniuose

Purskiu kaip ir visi  pasejus ir esant 4-5 lapeliam, nezinau bet , man nepatinka toks paseliuose zoliu augimas :), negaliu sakyt, kad zoles perauge, bet tikrai zoles stipriai puola artejant derliaus nuemimui. Reiks dar Reglonu pavaisint tikriausiai...

Bet kaip matau, Jusu plotas tai  svarut svarutelis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit kolegos,kaip  kovojat zirniuose  su zolem, nu man ne kaip sekasi , antri metai as juos auginu, bet kaip tik arteja derliaus dorojimas taip pradeda zoles stipriai augt, ne visur aisku, pernai  pridygo daugokai usniu, siemet  auga   visokiu... aisku ne visam plote bet  tokiais lopais kloniuose

Purskiu kaip ir visi  pasejus ir esant 4-5 lapeliam, nezinau bet , man nepatinka toks paseliuose zoliu augimas :), negaliu sakyt, kad zoles perauge, bet tikrai zoles stipriai puola artejant derliaus nuemimui. Reiks dar Reglonu pavaisint tikriausiai...

Bet kaip matau, Jusu plotas tai  svarut svarutelis. :)

o ką naudojai? aš feniksa 5d po sėjos 2,5ltr/ha..viskas gerai kol kas :eusa-clap: ..pritrūkau purkšdamas 20 metrų tai taip ir matosi visko ten. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit kolegos,kaip kovojat zirniuose su zolem, nu man ne kaip sekasi , antri metai as juos auginu, bet kaip tik arteja derliaus dorojimas taip pradeda zoles stipriai augt, ne visur aisku, pernai pridygo daugokai usniu, siemet auga visokiu... aisku ne visam plote bet tokiais lopais kloniuose

Purskiu kaip ir visi pasejus ir esant 4-5 lapeliam, nezinau bet , man nepatinka toks paseliuose zoliu augimas :), negaliu sakyt, kad zoles perauge, bet tikrai zoles stipriai puola artejant derliaus nuemimui. Reiks dar Reglonu pavaisint tikriausiai...

Bet kaip matau, Jusu plotas tai svarut svarutelis. :)

as is rudenio buvau rundapaves, bet pavasary zoliu buvo pridyge, perlekiau su lyginimo lenta volais patresiau ir pasejau, po 4dienu fenix po 2,5litro y hektara. Daugiau nieko. Bet velokai sejosi, greiciausiai paskutinis lietuvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo zoles sustresave gerokai , taciau uzlijus siek tiek atsigavo. Uz purskima MCPA super kur kas geriau, taciau pagal pinigus tai gaidys visiskas...
Truputuka pasimoviau ant vadybos pinkliu
Gyveni irmokaisi...
Ir as galvosiu kazka geresnio. Feniksas ..., taciau ir ji peikia...?
P.S.mano laukas ribojasi su kaimino lauku, jis purske MCPA, jo prasciau kur kas...
Taip , kad labai nepergyvenk, cia ne pats prasciausias variantas buvo...
Tik brangokas

Mano atveju , jei nebtu jokiu sausru, tai zirniai butu viska uzgoze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...