Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Robertas08 pranešimas:

Jei 4t kuli ir žoles susitvarkęs tik,tai čia  kviečius sėji ir vėl žirnius... nes su viskuo nuostolis tada.

Daugumai nukepa,po 2t kulia jei laimingai, tame tarpe ir man.

Žoles nusipurškus 4t tai čia aukso kasyklos 

Tai svarbu ir kiti dalykai, as tik pacius pacius svarbiausius akcentavau :)  

Sejos laikas, dirvos paruosimo kokybes, sejos tankumas, gylis.

Mikroelementai 2 kart (po 10 eur)

fungicidas nenaudojamas

Insketicidas kontaktinis 2 kart

100kg sulfato - pirmiesiems ziedams pradejus zydeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ggg pranešimas:

Tai svarbu ir kiti dalykai, as tik pacius pacius svarbiausius akcentavau :)  

Sejos laikas, dirvos paruosimo kokybes, sejos tankumas, gylis.

Mikroelementai 2 kart (po 10 eur)

fungicidas nenaudojamas

Insketicidas kontaktinis 2 kart

100kg sulfato - pirmiesiems ziedams pradejus zydeti.

Nemėgstu ginčytis,sakytum,kad yra buvę po 4t,tai viskas ok,bet ,kad 5metus kuli po 4t tai mes nemokam augint 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Dainius48 pranešimas:

Esat kas zirnius seje po kvietrugiu purkstais mustang forte? Kai raso, 24 men turi praeit.. Buvo planuose zirnius set kita pavasari, o dabar nezinia kaip reiks daryt. Ant mustango apribojimu nera, o ant mustang forte tik po purskimo uzmaciau, kad turi 24 men praeit, kad galimetu zirnius augint. 

Aš su tombo buvau taip prašoves bet apariau razienas tai ta sezoną gražiausi žirniai man buvo išėjo po 5 viršaus uzskaitomo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Aš su tombo buvau taip prašoves bet apariau razienas tai ta sezoną gražiausi žirniai man buvo išėjo po 5 viršaus uzskaitomo 

zirniams reikia dregmes, jei jos nera….nieko ir nebus….po tombo visada sejame, zemes dirbimas noraginiu…. vieninteliai metai buvo, gal 2019, kai visa vasara lijo…herbicidas net nenaudotas, zirniai 1.5 m. aukscio, visas zoles peraugo…derlius 5.5t+ pernai ir uzpernai zirniai lindo i zeme del sausros….2t/ha.  Kaip patys zudome zirnius? purskiame herbicidus, sausros metu…kiek isbandyta, nuo visu stresuoja…fenix bandytas ir ant sudygusiu ir iskart po sejos… ant sudygusiu -zoliu nera, jei sausra - zirniu taip pat nera :D iskart po sejos…-zirniai nestresuoja tiek daug, bet zoliu tiek pat kaip nepurskus :) taip pat pabai svarbu dirva i kuria sejama…siai dienai zirniai pilnai isdyge tik lengvesnese dirvose….kur daugiau molis, sudygimas tik 40-50%

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Gunia pranešimas:

O ka reiškia minimaliai? Herbicidas dvigubai nepabrango purkšti vistiek reikia..o kodėl nenuprškus insekticidu, boru,siera kitais mikrikais.. savikainos labai neiškelia..

Vargu ar tie keli eurai atpirks išlaidas. 
juk purški prieš žydèjima. Daug išsimina žirniu. 
Dèl sukirmijusių didelių nuoskaitų nebūna. 
Tai nežinau ar verta išvis važiuoti į žirnius .

Herbicidas  ir fsio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po sejos zirniu kokiais volais voluojate, turiu vidutinius rusiskus lygius, bet uzsiknisimas su transportavimu ir junginejimu ju atskiruose laukuose. Ir yra dalbo maxirollai, bet cambrigai. Dirviniui su plevele, nk baisaus nebus jei su dalbo pravaziuosiu ir bus tos duobeles? Ir ar zirniams patiems nebus blogai su sunkiais volais pralekus po sejos, zemes lengvos.

Dabar zirniai jau senai paseti ir sudyge neprivoluoti, tai cia kitiem metam nuomones reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , niino pranešimas:

Po sejos zirniu kokiais volais voluojate, turiu vidutinius rusiskus lygius, bet uzsiknisimas su transportavimu ir junginejimu ju atskiruose laukuose. Ir yra dalbo maxirollai, bet cambrigai. Dirviniui su plevele, nk baisaus nebus jei su dalbo pravaziuosiu ir bus tos duobeles? Ir ar zirniams patiems nebus blogai su sunkiais volais pralekus po sejos, zemes lengvos.

Dabar zirniai jau senai paseti ir sudyge neprivoluoti, tai cia kitiem metam nuomones reikia.

Su dalbo, cambridge volais. Zemes ivairios, nebuvo bedu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, niino pranešimas:

Po sejos zirniu kokiais volais voluojate, turiu vidutinius rusiskus lygius, bet uzsiknisimas su transportavimu ir junginejimu ju atskiruose laukuose. Ir yra dalbo maxirollai, bet cambrigai. Dirviniui su plevele, nk baisaus nebus jei su dalbo pravaziuosiu ir bus tos duobeles? Ir ar zirniams patiems nebus blogai su sunkiais volais pralekus po sejos, zemes lengvos.

Dabar zirniai jau senai paseti ir sudyge neprivoluoti, tai cia kitiem metam nuomones reikia.

Voluoju su Cambridge 60cm, viskas ten gerai, jokių problemų nėra. Jei molis tai grumstus sumažina, jei smėlis ar koks lengvesnis dirvožemis viską gražiai sulygina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...