Jump to content

nuo ko pradeti?


marijus_s

Recommended Posts

sveiki, pasidalinkit patirtim nuo ko reikia pradeti norint auginti javus, seniai mastau kad reikia imtis kasko rimtai bet patirties trukumas vis stabdo viska, situacija tokia:

turiu zemes taurages rajone, yra sodyba tik technikos 0, dabar teta ukininkauja laiko karves visa technika samdo ir nori jog as perimciau viska ant savo galvos tai mano planas butu toks, jog isparduoti visas karves ir pradeti auginti javus ar ymanoma viska pradeti nuo 0? tarkim kaip ten yra su ES paramom ir t.t.? na cia tarkim misija tokia ykurti nauja uki neturint nieko tik daug noro :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 74
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Dar manyčiau labai svarbu žemės našumas,nes jei tokia kaip pas mus-apie 30 balų,tai su augalininkyste ne kas...

.. tai , kad apie Panevėžį žemės tai geros :icon-confused:

Ne visur :icon-wink: Pas mane dauguma apie 36 balus,nors yra gabaliukas 47 balų...

Virgilijau,augalininkyste ar gyvulininkyste užsiimi :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš Panevėžio rajono važiuojant link Anykščių :) Buvęs Taikos kolūkis,jei ką sako...

apie Raguvėle ar aš klystų?

Arčiau Panevėžio.Raguvėlės dalis jau priklauso Anykščių rajonui,bet žemė panaši kaip ir pas mus.Buvęs Taikos kolūkis buvo Panevėžio priemiestinis kolūkis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane tiek investiciju nera kad 50h apseti ir isdirbti, planuoju pradziai bent jau kokius 8 ar 10h apseti ir ziureti kaip kas o toliau tai bus matyti jei viskas ok tada nuomotis rasiu is ko manau cia pas mus senukai aplink jaunu ukininku nera,,, zemes tai priemolis ir molis visur o kaip ten su tais derlingumo balais? zadu tirtis zemes tai butu ydomu daugiau suzinoti kaip ir kas??

na as numates turiu sandelivimui yra darzine tokia man pradziai uztektu tik isbetonuoti reiktu ir dar koki vedinimui varikli pastatyti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...