Jump to content

Turiu problemu del MTZ priekinio tilto reikia patarimu


zmogas

Recommended Posts

Tai va turiu MTZ 820 2007 m. su krautuvu priekinis tiltas paprastas ir jau trecia karta man nutraukia arba ismusa dantracius pusasio veleniukams. Pastoviai genta tos pacios puses pusasis. Tikrai nelakstau ir nenaudoju kur nereikia priekinio tilto net bijau junkt kad vel nesubyretu. Gal zinot kas per beda gali but pas mane? Surenku gerai pusasi atrodo viskas ciki palieku sioki toki laisvuma tarp dantraciu (lb nedideli) kad nesipjautu. atrodo nera ir kokio gamyklos broko nes nei kaukia ar ka tas tiltas bet genda ir vsio. ka galit patart? galvoju apie galimybe sudet balkinio tilto pusasius ir padangas nes satelitu dezute tapati idomu kokia kaina gal kas zinot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkas ten ne taip pas tave, nuo krautuvo taip greitai neiseina pusasiai, gal tarpas perdidelis tarp dantu, gal tas veleniukas kur pavaroje stovi remesi i ka nors, gal koks velnias imestas ar panashiai, nes nenoriu tiket kad nuo krautuvo taip greitai isheitu. su senuku mtz 82 kraudavau didmashius po 1200 ir nieko nebuvo, tik senos padangos susproginejo ir tiek, o pusashis tai tik syki tebuvo nusisukes ir tai mishke.

nebent karjeruose zvyra krauni su juo , tai gal del to taip greitai ir eina shaibom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu pas mus karishkai kozna diena po du trys traktoriai vaziuoj dirbt ir siaip as manau jau nemazai prasukau 2007 02 pabaigoj pirkau jau 1200 moto h bet kas svarbiausiai tikrai pats savo rankom rinkau ta pusasi jau du kartus ir siandien trecia kart subiro. Palikau ten tarp veleniuku tarpukus kaip priklauso aisq ne perdidelius bet normalius kad nesipjautu nezviegtu ir pan. Ir tik as su tuo traktoriu tedirbu nesu kvailas jau neviena belarusa pakeiciau visi laikydavo nu tas is kokiu bulviu padarytas tai neisivaizduoju. As juk pats suinteresuotas kad jis laikytu negestu sagau vos ne kaip savo aki bet byra nors pasikark :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz tai kad ner tu stebuklu o galetu but :D dar kiek pavargsiu su tuo ir imsiu koki gal is danijos ar kur kitur parvaryta MTZ kad krautuvas tiktu nes kiek pazystu kas turi is vakaru parvarytus Belarusus visi dziaugias ir trauka gera ju ir siaip patvarus. Tai dar karta klausiu ar nieks nebandet det tu Balkinio tilto pusasiu idomu kokia ju kaina gal verta kazka galvot su jais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo lenkiskam nusuko per skyle o rusiskam dantis nutrauke. buciau nedejes lenkisko bet tuomet nebuvo is kur arciau baltarusisko nupirkt o baltarusiskas grudinto metalo 30 lt brangesnis pasidomejau tuo

tai gal kas su difu negerai?

arba isskirk pavara mum buvo kad pavaros dantis isluzo ir jis ilenda uzkerta pavara (tarp didelio dantracio ir maziuko) o tada jei vaziuoji su kroviniu ant krautuvo vistiek kur nors israuna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal kataloga dedasi 7507 kuginis . pas mano bielki buvo ideti rutuliniai. ir kazkoks kuzmicius pamirso ideti reguliavimo zieda .tada velenas pasislinko zemyn ir nutarkavo dantrati . gal kas yra susidures su tuo kad nueda vienos padangos puse . ir is kur mane zinai vore

Suvedima pasiziurek

tai kaip iseina kai suvedimo nera dyla vienos padangos(desines)laukinis krastas okita sveika.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal kataloga dedasi 7507 kuginis . pas mano bielki buvo ideti rutuliniai. ir kazkoks kuzmicius pamirso ideti reguliavimo zieda .tada velenas pasislinko zemyn ir nutarkavo dantrati . gal kas yra susidures su tuo kad nueda vienos padangos puse . ir is kur mane zinai vore

ne is birjagalos?

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia kolegos gaukit ORGINALIŲ dalių ir visos bėdos pasibaigs .Dedat koperatnykes ir skundžiatės kad nelaiko.Kitas klausimas kur gaut tikrų oarginalių belarusam ..O sako dalių neproblema.Mėšlas .........

Kur gaut MINSKE gamykloje. va pazystamui grupe org is gamyklos parveze tarpines po galvute tai visai kita kokybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...