Jump to content

Plugas rabe ar potinger ?


Povilasss

Recommended Posts

Nusipirkau naują Gregore Besson 5 korpusu apverčiama, atrodo gan rimtai, kaip bus laukuose tik rudenį galėsiu pasakyt.

O daliu kainomis domejaisi?

jau tuoj bus5 m. "prancūzui" kaltai dyla , važiuok iki7-8km/ val greičiu užteks

ilgiau . kaip man tai užtenka 1apie20-30ha, kaina jei imsi orginalias apie 40lt., -kt.apie 30lt, tai tiek apie kainas nes daugiau nieko ir nepirkau, o su RABE -atsargiai :icon-confused:

sveikas :) ...idomu pasidare kodel su RABE atsargiai?...rimta sena vokieciu imone :) ....kodel?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nusipirkau naują Gregore Besson 5 korpusu apverčiama, atrodo gan rimtai, kaip bus laukuose tik rudenį galėsiu pasakyt.

O daliu kainomis domejaisi?

jau tuoj bus5 m. "prancūzui" kaltai dyla , važiuok iki7-8km/ val greičiu užteks

ilgiau . kaip man tai užtenka 1apie20-30ha, kaina jei imsi orginalias apie 40lt., -kt.apie 30lt, tai tiek apie kainas nes daugiau nieko ir nepirkau, o su RABE -atsargiai :icon-confused:

sveikas :) ...idomu pasidare kodel su RABE atsargiai?...rimta sena vokieciu imone :) ....kodel?

Ir man idomu pasidare :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va , pasitikslinau . ..rabe 5 vartomas hidro 2005m gamybos 2007 rudenį

ties 3 io korpuso tvirtinimu lūžo rėmas, gamintojas kaip ir pripažino savo broką , atvežė kitą rėmą , paskolino kitą plūgą apsiart, bet rėmo veltui nedavė tik darė nuolaidą, jis dirba apie350ha, aria su fendu,gal180AG

su tuo plugu aparė na gal 500-..taigi ir sakau ATSARGIAI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik reikia pasidomėti Rabe dylančių detalių kainomis. Kai arimas savo Rabe plūgą pardavinėjo, buvau susigundęs, tačiau kai kainas sužinojau tai fantazija iš karto atšoko. Pats rinkausi tarp Potingerio ir Vogel-noot, ir pasirinkau Vogelį, nes jis man daug rimtesnis pasirodė, ir netik man :icon-cool::icon-wink:

ir kaip vogelis kokios detaliu kainos ar patenkintas juo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 4+1, linginė apsauga, hidrauliskai reguliuojamas užgiebis, transportuojamas pusiau pakabinamas, priesplūgiūai, su tankintuvo koja 56000+PVM Gal kas žinote kur gauti tankintuva prie plūgo? Magaryčios garantuotos :icon-exclaim::icon-exclaim:

http://www.kretagro.lt/naudota-zemes-uk ... -technika/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kiek rabe 5 korpusu vartomas pakabinamas plugas su plunksninem verstuvem galetu buti lengvesnis uz 5 korpusu vartoma pakabinama pluga su sraigtinem verstuvem?

Speju,kad jis nebus lengvesnis...

kodel taip manai?

Jeigu skiriasi tik verstuves, tai tikrai skirtumo nebus, nes sakykim grubiai, kad daugiausiai skirtumas tarp verstuviu bus 10 kg, tai 10x10= 100kg, toks gautusi svorio skirtumas,tai manau tokio skirtumo nejaustu, net ir pupsikas. Bet cia tik jeigu vienintelis skirtumas bus verstuves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va , pasitikslinau . ..rabe 5 vartomas hidro 2005m gamybos 2007 rudenį

ties 3 io korpuso tvirtinimu lūžo rėmas, gamintojas kaip ir pripažino savo broką , atvežė kitą rėmą , paskolino kitą plūgą apsiart, bet rėmo veltui nedavė tik darė nuolaidą, jis dirba apie350ha, aria su fendu,gal180AG

su tuo plugu aparė na gal 500-..taigi ir sakau ATSARGIAI

Žinau šį atvejį ir pabandysiu pažvelgt truputi kitaip. Plūgas Albatros 110*8 (rėmas 110 mm skersmens ir 8 mm storio) pritaikytas arti apie 150 AG traktorium. Kadangi žmogus arė su 185 AG tai aišku ir greičiai buvo ko gero 10 km/h ir daugiau. Net Albatros 120*10 su didesnio skersmens ir storio rėmu skirtas maždaug 170 AG žirgui. Nepersistengiant galima art ir galingesniu, bet argi mes nelekiam kiek traukia. :icon-question::icon-rolleyes: Tokiam traktoriui reikia Rabe Super Albatros 140*10. Gal būt yra ir plūgo kokių problemų, bet kaži ar mes netaupom ten kur nereikia, o paskui bandom kaltint gamintojus ir pan. :icon-rolleyes: Ant Golfo užmetus kokį F-1 variklį irgi būtų golfas į dvi dalis. :lol::lol::lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Nenorėdamas kurti naujos temos, paklausiu čia. Kaip patartumėt surestauruot rusiškos žagrės korpuso kojos laikiklį. (Nemoku jo pavadint. Jis prisisuka 4 varštais, jame įsideda cilindras, įsikiša kaištis, kuris laiko verstuvės koją). Toje vietoje, kur kaištis įsikiša, išsiplakę skylės. Kaip tai verstuvės kreivai stovi. Reikia prie jų rankyčių darbo. Kaip patartumėt sprest tokią problemą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...