Jump to content

Plugas rabe ar potinger ?


Povilasss

Recommended Posts

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Rabe .ir potinger sejalkos skiriasi tik spalva daugiau tas pats ,ar plūgai skiriasi nežinau

Na taip, 2001 Poettinger nusipikro is Rabe sejamuju gaminimo technologija.

2001 metais pradėjus RABE sėjamųjų mašinų gamybos technologinius darbus Bernburge (buvusioje rytų Vokietijoje)...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik reikia pasidomėti Rabe dylančių detalių kainomis. Kai arimas savo Rabe plūgą pardavinėjo, buvau susigundęs, tačiau kai kainas sužinojau tai fantazija iš karto atšoko. Pats rinkausi tarp Potingerio ir Vogel-noot, ir pasirinkau Vogelį, nes jis man daug rimtesnis pasirodė, ir netik man :icon-cool::icon-wink:

As irgi turiu Rabe pluga tai kad tos detaliu kainos nelabai ir skiraisi nuo Kvernelando gal apie 20% ir brangesnes ir tik kaikurios pozicijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau naują Gregore Besson 5 korpusu apverčiama, atrodo gan rimtai, kaip bus laukuose tik rudenį galėsiu pasakyt.

O daliu kainomis domejaisi?

jau tuoj bus5 m. "prancūzui" kaltai dyla , važiuok iki7-8km/ val greičiu užteks

ilgiau . kaip man tai užtenka 1apie20-30ha, kaina jei imsi orginalias apie 40lt., -kt.apie 30lt, tai tiek apie kainas nes daugiau nieko ir nepirkau, o su RABE -atsargiai :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau tuoj bus5 m. "prancūzui" kaltai dyla , važiuok iki7-8km/ val greičiu užteks

ilgiau . kaip man tai užtenka 1apie20-30ha, kaina jei imsi orginalias apie 40lt., -kt.apie 30lt, tai tiek apie kainas nes daugiau nieko ir nepirkau, o su RABE -atsargiai :icon-confused:

Norėjau paklaust ar su priešplūgiais ari (idomu ar nekiša), o gal numetęs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskomplektuoti pluga greit galima, bet tada ir ner ko tiketis kokibisko arimo o pavasari prasideda liginimai visokiais balkiais, akejimai po tris kartus apart to ,kad suarus gerai su sukomplektuotu plugu pagal poreikius ir aisku tankintuvas neprosal. Tada pavasari karta pralekiai su germinatorium ir seji o jeigu sejamoji su idirbimu gal ir tiesiai i arima. Zodziu kaip pasiklosi taip issimiegosi :) Taigi kaip susiarsit taip ir pasesit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...